روایت‌هایی دست‌اول از زندگی قمر بنی هاشم

کتاب "ماه به روایت آه" ابوالفضل زرویی نصرآباد روایت‌هایی معتبر و خواندنی از افرادی است که حضرت ماه یعنی ماه بنی هاشم را می‌شناختند و می‌توانستند از او روایتی دست اول بدهند.
۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۱

عالمی که کتاب خویش را نذر حضرت زینب(س) کرد

در میان خاندان اهل بیت (ع)، شخصیتهایی وجود دارند که از رتبه و منزلت رفیع و والایى نزد خداوند برخوردارند و توسل به آنها باعث گشایش مشکلات و معضلات است. زینب(س) یکی از آنهاست.
۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰
یادداشت؛

حبیب خدا در جوار رحمت خدا

آخرین بار که روز چهارشنبه 27 شهریور ماه در بیمارستان دی، آن پیر پارسا، مجاهد خستگی‌ناپذیر، یار امام و امین رهبری را در حالت کما دیدم با تاثر فراوان با خود اندیشیدم که اگر کمترین توان و رمقی داشت هرگز حاضر نمی‌شد بر تخت بیارامد...
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۹
رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح:

نقش شهدای غدیر و شهید تهرانی مقدم در تأمین امنیت کشور ستودنی است

رئیس سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: شهید حسن تهرانی مقدم دارای شخصیت ممتاز علمی بود و در عالی ترین جایگاه استراتژیک و نظامی قرار داشت.
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۶
برادر شهید تهرانی مقدم:

قدرت بازدارندگی کشور مرهون زحمات تهرانی مقدم است

برادر سردار شهید حسن تهرانی مقدم یکی از وی‍‍ژگی های آن شهید را عملکرد جهادی وی دانست و گفت: امروز قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران مرهون زحمات شهدای غدیر است و آنان با هنر خود بر قدرت دفاعی کشور افزودند.
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
ابراهیم رنگین خبر داد:

منتظر پاسخ ژنتیک یازده شهید هستیم

مسئول ستاد معراج شهدای مرکز گفت: از جمع 46 شهید، 30 شهید به عنوان شهید گمنام در سراسر کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شوند؛ هویت 5 شهید نیز محرز شده و منتظر پاسخ آزمایش DNA یازده شهید هستیم.
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱

چشمانی که با گِلِ عزای امام حسین(ع) شفا یافت

مقداری گِل از روی پای یکی از همین افراد گِل گیر برداشته و بر روی چشم های ملتهب و ناراحتم کشیدم و ناگاه متوجه گردیدم به برکت همین توسل چشمانم شفا یافته است.
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹

پاداش یادکنندگان حسین(ع) هنگام نوشیدن آب

در میان شیعه رسم است که بعد از نوشیدن آب با سلام بر امام حسین(ع) از تشنگی و مظلومیت او یاد می کنند. امام صادق(ع) می فرمایند بر یاد کردن از تشنگی اباعبدالله(ع) در هنگام نوشیدن آب اجری بزرگ است.
۱۸ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹
سید حسن نصرالله:

در آستانه پیروزی راهبردی و تاریخی جدید قرار داریم

دبیرکل حزب الله لبنان با قریب الوقوع خواندن پیروزی سوریه بر محور جنگ افروزان منطقه ای و بین المللی و گروههای تروریستی مزدور آنها تاکید کرد رفتن حزب الله به سوریه بسیار ضروری و واجب بود، چرا که اگر به سوریه نمی رفتم، لبنان به عراق دوم تبدیل می شود.
۱۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۸

برنامه عزاداری سالار شهیدان در حضور رهبر معظم انقلاب از دوشنبه آغاز می‌شود

برنامه عزاداری ایام محرم به مدت ۵ شب، همراه با اقامه نماز مغرب و عشا در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.
۱۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۲

دهه اول محرم، کجا برویم؟

هیئت هایی که در دهه اول محرم اقامه عزا می نمایند تلاششان بر این است تا بتوانند به مردم ارادتمند به اهل بیت(ع) فرصت خودسازی و خدا شناسی بدهند.
۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۴
سردار سلامی:

نظم آمریکایی در حال فروپاشی است/ در عرصه مقاومت منطقه عرصه را بر دشمن تنگ کرده‌ایم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نظم ساخته آمریکایی‌ها در جهان در حال فروپاشی و نظم جدیدی در حال شکل‌گیری است؛ تقابل ما، تقابل این دو نظم است و در آن ما تعیین‌کننده هستیم.
۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲

ماجرای شفاگرفتن آیت‌الله سیبویه از امام حسین(ع)

مرحوم آیت‌الله میرزا احمد سیبویه درباره ماجرای شفاگرفتن از سیدالشهداء(ع) می‌گوید: در بستر بیماری در عالم مکاشفه بودم، همراه پدرم در حرم امام حسین (ع) ایستاده بودیم؛ پدرم از امام حسین (ع) شفای مرا خواست.
۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۶
توبه گرگ مرگ است؛

امروز پرصلابت‌تر از قبل هیبت پوشالی آمریکا به لرزه در خواهد آمد

با فتح لانه جاسوسی ماهیت چهره‌های سازشکار که در صحنه سیاسی کشور ظاهر شده بودند، افشاء شد و روحیه بیداری و هوشیاری و وحدت در امت دمیده شد و از همه مهم‌تر، ابهت پوشالی آمریکا در جهان شکسته شد.
۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۲
سردار افشار:

رفتار ما در 13 آبان نباید مخالفت با اقدامات دولت تلقی شود

سردار افشار از دانشجویان پیرو خط امام (ره)، با بیان اینکه در روز 13 آبان باید قاطعیت خود را در برابر آمریکا نشان دهیم و بر اصول انقلاب اسلامی تاکید کنیم، گفت: نباید به گونه‌ای رفتار شود که این مراسم به مخالفت با اقدامات دولت تلقی شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۴