چ و خلبانی که چمران بر او گریست

شاید بسیاری ندانند شهید سرلشکر "محمدرضا وجدانی" در اقدامی کم‌نظیر با همرزمانش توانست شهید دکتر مصطفی چمران، شهید صیاد شیرازی، شهید ناصر کاظمی و رزمنده جاویدالاثر احمد متوسلیان را از حلقه محاصره دشمن نجات دهد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱
حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی در نماز جمعه این هفته تهران:

علت اصلی افزایش تحریم‌ها فتنه ۸۸ بود، نه مساله هسته‌ای

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه ۸۸ موجب تحریم‌ها شد، تاکید کرد: اوج تحریم‌ها زمانی بود که فتنه‌گران به کشور ضربه زدند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۴

بابای خوبم! بیدار شو

پس از تجاوز سرسپرده‌گان «اسلام آمریکایی» به سوریه، «علی» به یگان های مدافعِ حریم « آل الله» ملحق شد و به تاریخ 9 آبان 1392 شمسی بال در بال ملائک گشود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴

ماجرای سر بریدن یک پاسدار در شب عروسی

وقتی چشم باز کردم دیدم در یک دخمه ائی مانند بازداشتگاه محلی اشرار تنها اسیرم، دخمه ائی که بی شباهت به یک آشیانه روباه نبود. بوی نامطبوع نگذاشت شب تا صبح چشم روی هم بگذارم.
۲۸ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
فرمانده سپاه استان قم:

مسیری که توسط شهدای هسته‌ای آغاز شد نباید متوقف شود

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم گفت: شهدای هسته‌ای جان خود را فدا کردند که پیشرفت هسته‌ای ادامه پیدا کند و ما نباید از این موضوع ساده بگذریم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۹

مادر شهیدان مطیعی دعوت حق را لبیک گفت

مادر شهیدان عبدالغفار و محمد تقی مطیعی دار فانی را وداع گفت.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۶
امروز

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید زبون ربیحاوی در سوسنگرد برگزار شد

مراسم تشییع پیکر شهید زبون ربیحاوی که به تازگی در عملیات جستجوی پیکر شهدا در جزیره مجنون در خاک عراق کشف وشناسایی شده بود، در سوسنگرد برگزار شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۳
امروز

مراسم بزرگداشت دومین شهید ناهی از منکر برگزار می شود

مراسم بزرگداشت دومین شهید ناهی از منکر سال 93، بسیجی شهید مسعود مددخانی به همت شورای امر به معروف بسیج تهران بزرگ و با حضور و بسیجیان پایگاهها و حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ امروز چهارشنبه برگزار میشود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶
روابط عمومی موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر خبر داد

نهمین نشست "منابع تفکر دینی در اندیشه امام موسی صدر" برگزار می شود

نهمین نشست از سلسله نشست های اندیشه و عمل با موضوع منابع تفکر دینی در اندیشه امام موسی صدر 1 اردیبهشت ماه سال 93 برگزار می شود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد

شناسایی یکی دیگر از شهدای تازه تفحص شده

پیکر مطهر شهید «مرتضی امینی» اعزامی از لشکر 17 علی ابن ابیطالب(ع) که در عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین در خاک عراق کشف شده است، شناسایی شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶

برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای شبکه المنار

به دنبال شهادت سه تن از فعالان گروه رسانه‌ای شبکه المنار لبنان در پی حمله تروریست‌های تکفیری، مراسم بزرگداشتی برای این شهیدان اهل قلم برگزار می‌شود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴

«شمشیر لشکر» لقب کدام فرمانده بود؟

پس از بهبودی نسبی دوباره در عملیات «مسلم بن عقیل» به عنوان فرماندة تیپ 27 محمد رسول الله(ص) وارد عمل شد و در عملیات «والفجر مقدماتی» تیپ 27 به لشکر تبدیل شد که فرماندهی آن را بر عهده گرفت. در این عملیات بود که «شمشیر لشکر» لقب گرفت.
۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴
رئیس جمهور در جمع خانواده شهدای سیستان و بلوچستان:

همکاری ایران برای تامین امنیت پاکستان و افغانستان/ ایثار و ایستادگی عامل پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس جمهور در زاهدان گفت:‌ به راستی اگر ایثار، ایستادگی، مقاومت، شهامت و شهادت ادامه نمی‌یافت آیا انقلاب اسلامی ایران به پیروزی می‌رسید.
۲۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸

درسی که فرمانده از یک امدادگر گرفت

یکی از خاطراتی که از عملیات والفجر یک دارم، لحظه‌ای بود که در روز دوم عملیات ما کمی به عقب برگشتیم. در شرایطی که تعدادی از نیروهای ما در جلو بودند و دو طرف ما را نیروهای عراقی از فاصله دور زیر نظر داشتند و امکان برگشتن به عقب نیز وجود نداشت.
۲۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۳

هفت روایت از شهید "رضاچراغی" در کلام همسر

رضا بی‌محابا به خط رفت، ساعتی بعد با بی‌سیم احوال او را جویا شدم، گفتند:«با خمپاره شصت، دارد بعثی‌ها را می‌زند»گفتم:«بگوئید با من صحبت کند» صدای انفجار از بی‌سیم می‌رسید، ناگهان یکی از بچه‌ها بی‌سیم را به دست گرفت و گفت:«حاجی‌جان دیگر رضا را صدا نکنید، او پرواز کرد…
۲۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۱