حسن هانی زاده:

گفتمان ملی، راه حل برون رفت بحرین از بحران فعلی

بعد از گذشت 28 ماه از جنبش انقلابی مردم بحرین و با وجود سرکوب شدید نیروهای دولتی و خارجی، مردم این کشور به تظاهرات ضد دولتی خود برای کسب اهداف دموکراتیک و انقلابی ادامه می دهند
۳۱ تير ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۹
امام خامنه ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی:

آمریکایی‌ها غیرقابل اعتماد، غیرمنطقی و غیرصادق هستند/ تعامل با دنیا بدون برگشت از مسیر صحیح

حضرت امام خامنه ای رهبر انقلاب در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام، تحویل مسئولیتهای اجرایی را فرصتی مبارک برای استمرار جهت گیریهای حضرت امام خمینی (ره) در مسائل مختلف کشور خواندند و با تبیین واقعیات تاریخی و کنونی کشور تأکید کردند: مسئله اقتصاد و ادامه پیشرفتهای علمی، باید در اولویت کار همه مسئولان قرار داشته باشد.
۳۰ تير ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۲
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تعرض به این حرم ملکوتی اقدام یزیدی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حوادث اخیر در سوریه بویژه حمله به بارگاه مقدس حضرت زینب(س) نشان دهنده اوج قباحت اعمال تروریست هاست.
۳۰ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۱
حجت الاسلام علی سعیدی:

انتظار، شهادت طلبی و ولایتمداری 3 عامل نگرانی استعمار از تشیع / بیداری اسلامی، زمینه ساز رشد ملتهای مسلمان است

حجت الاسلام سعیدی گفت: بیداری اسلامی زمینه ساز این مسأله خواهد بود که ملتهای مسلمان بفهمند که مشکلشان ائمه کفر هستند وتا مادامی که به این واقعیت پی نبرند زمینه مقابله با استکبار و امامان کفر برایشان فراهم نخواهد شد.
۳۰ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶
مدیر حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج):

روزه‌دار باید ذهن خود را از گناه دور کند

مدیرحوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) با بیان اینکه برای روزه دار، ترک گناه و معصیت بهترین عمل است، گفت: شخص روزه دار باید ذهن خود را از فکر گناه دور کند.
۳۰ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۷
در بخش عربی جایزه ادبی شهید آوینی

ادبیات مقاومت باتوجه به خیزش های اسلامی روندی رو به رشد دارد

دبیر اجرایی بخش بین‌الملل دومین دوره انتخاب کتاب سال مقاومت (جایزه ادبی شهید آوینی) از بررسی آثار بخش عربی در گروه های همچون ادبیات مستند، ادبیات داستانی، ادبیات پژوهشی های سیاسی خبر داد که از این بین ادبیات پژوهش های سیاسی با 227 اثر بیشترین آمار آثار ارسالی جشنواره را به خود اختصاص داده است
۳۰ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

اسلام خدمات حضرت خدیجه(س) را فراموش نمی‌کند

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: بی شک تاریخ اسلام هیچ گاه خدمات حضرت خدیجه (س) را فراموش نمی کند.
۲۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷
یادداشت؛

علل و ریشه های بحران در بحرین

نظام حاکم بحرین نیز مانند برخی دیگر از رژیم های دیکتاتور عرب و شیخ نشین خلیج فارس با کشورهای غربی ارتباط دارد و این وابستگی آنها به غرب است که تضمین کننده بقای عمر سیاسی آنهاست و صد البته همان هایی که امیران و پادشاهان این نظام ها را روی کار نگه داشته اند در صورت لزوم آنها را تغییر خواهند داد، همانند سناریویی که در قطر شاهد آن بودیم.
۲۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹

تهاجم فرهنگی بسیار جدی است / علاقه مردم دنیا به سینمای هالیوود تصادفی نیست!

دیدن سه یا چهار انیمیشن جذاب هالیوودی کافی است تا کودک ما را به این نتیجه برساند که اگر کار جذاب و دیدنی می خواهد، باید سراغ محصولات پر زرق و برق هالیوودی برود و دیدن آنها را در اولویت تمام سرگرمی هایش قرار دهد.
۲۹ تير ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۶
حجت الاسلام تویسرکانی:

خدیجه(س) در غربت و تنهایی پیامبر(ص) از حق دفاع کرد/ بزرگترین پاداش خداوند به حضرت خدیجه(س)

نماینده ولی فقیه در بسیج گفت: حضرت خدیجه (س) بانوی بزرگ کرامت، خورشید احسان و بانوی بزرگواری است که چندین سال در بحرانی ترین دوران صدر اسلام در کنار پیامبر بود؛ ایشان بانویی بسیار شریف، ثروتمند، با آبرو و احترام و عزت در جامعه عرب جاهلی بود.
۲۹ تير ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۳
گفت و گو با جانباز شیمیایی؛

اینجا همه چیز مه آلود است/ دکتر گفت ایشان شهید شده است

زندگی جاریست. هوا همان هوای مه آلود سالهای دور است. بی قراری را می شود از چشمانش خواند. می شود آرامش را از رنگ نفس هایش دید.
۲۸ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰

علمداران سینمای دفاع مقدس در سال نود و دو + تصاویر

در سینمای ایران همواره نیمه اول سال، مقطع تصمیم گیری و برنامه ریزی و نیمه دوم سال، مقطع تولید فیلم است. باید کمی منتظر ماند و دید که ماههای آینده و نزدیک شدن به فصل تولید در سینمای ایران چه تاثیری در افزایش حجم تولید فیلم هایی با مضامین دفاع مقدسی خواهد داشت.
۲۸ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۲
حجت الاسلام موسوی نیا:

بشارت پیامبر اسلام (ص) به حضرت خدیجه/ رحلت بانویی رسالت مدار و امامت محور

حجت الاسلام موسوی نیا تأکید کرد: از فضیلت های حضرت خدیجه(س)، مقامی است در بهشت که از سوی خداوند متعال به ایشان وعده داده شده است که البته پیامبراکرم(ص) نیز بارها این مساله را به خدیجه (س) بشارت می داد و می فرمود: در بهشت، خانه ای داری که در آن رنج و سختی نمی بینی.
۲۸ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۳

روز ورود آزادگان در میدان آزادی شبیه سازی می‌شود

به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به کشور با تلاش موسسه فرهنگی پیام آزادگان، این روز در میدان آزادی تهران شبیه سازی خواهد شد.
۲۸ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰

جدیدترین نرم افزار زندگینامه سرداران و فرماندهان دفاع مقدس در نمایشگاه قرآن

«مظلومان خاک» عنوان جدیدترین نرم افزار از زندگینامه سرداران و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس است که از سوی موسسه نور رایانه مهر در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شده است.
۲۷ تير ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۷