به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقی
برگزاری مراسم بزرگداشت شهید «باکری» و شهدای عملیات‌های «بدر» و «خیبر» در بستر رسانه
فرمانده سپاه «عاشورا» از برگزاری مراسم بزرگداشت شهید «باکری» و شهدای عملیات‌های «بدر» و «خیبر» در بستر رسانه خبر داد.
فرمانده مرکز آموزش 03 ارتش در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
فرمانده مرکز آموزش 03 عجب‌شیر نزاجا با اشاره به اقدامات عملی این مرکز آموزشی در خصوص مبارزه با ویروس کرونا گفت: حفظ سلامتی نیروی انسانی در راس امور ارتش و نزاجا است و در این مرکز اقدامات اساسی جهت ضدعفونی و گندزدایی و کنترل بهداشت محیط پادگان به عمل می‌آید.
نماز های شب‌تان را فراموش نکرده و از مطالعه قرآن و نهج البلاغه غفلت نکنید
شهید اسمعلی ستاریان:
شهید «اسمعلی ستاریان» در یکی از توصیه‌های خود می‌گوید: نمازهای شب‌تان را فراموش نکنید که نماز شب باعث تقرب مومنین به خدا هست و از مطالعه قرآن و نهج البلاغه غفلت نکنید.
تصاویر کمتر دیده شده از سردار شهید «اسماعیل دوستان»
شهید «اسماعیل دوستان» به سال 1337 در شهرستان مراغه در خانواده‌ای مذهبی دیده به جهان گشود و پس از حضور فعال در صحنه های انقلاب، به عضویت سپاه پاسداران درآمد و در عملیات های مختلف حضور داشت. سرانجام در عملیات کربلای 5 با مسئولیت قائم مقام گردان اميرالمؤمنين لشکر 31 عاشورا در منطقه عملیاتی شلمچه به مقام شهادت نائل آمد.
تولید لباس های ایزوله و ماسک توسط کادر بیمارستان امام علی(ع) ارتش
رئیس بیمارستان امام علی(ع) ارتش در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
دکتر «ساسان محسنی» گفت: بیمارستان امام علی (ع) در راستای اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی با استفاده از منابع و ظرفیت داخلی و نیروی متخصص خود به طراحی و دوخت لباس‌های محافظ ایزوله و ماسک کرده است.
تصاویر کمتر دیده شده از شهید «حسن وکیل زاده»
شهید حسن وکیل زاده به سال 1346 در روستای دیزج امیرمدار شهرستان اسکو در یک خانواده‌ای متدیّن و مذهبی دیده به جهان گشود و پس از شرکت در عملیات های مختلف در عملیات کربلای 5 با مسئولیت معاون گروهان غواصی در گردان حبیب بن مظاهر لشکر 31 عاشورا در منطقه عملیاتی شلمچه به مقام شهادت نائل آمد.
یک‌میلیون و ۳۹۹ هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده کشف و ضبط شد
به همت پاسداران سازمان اطلاعات سپاه آذربایجان شرقی؛
با رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورای آذربایجان شرقی، انبار بزرگ دپوی مواد ضد عفونی کننده در تبریز کشف و ضبط شد.
تصاویر کمتر دیده شده از شهید «کریم مسافری»
شهید کریم مسافری سال 1339 در خانواده مذهبی در تبریز چشم به جهان گشود و پس از حضور فعال در صحنه‌های مختلف انقلاب، در جبهه‌های حق علیه باطل حماسه آفرید و در شهریور ماه 1360 در سوسنگرد به مقام شهادت نائل آمد.
قدردانی و تکریم فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی از جامعه پزشکی و درمانی استان
با صدور پیامی صورت گرفت؛
سرتیپ دوم پاسدار «عابدین خرّم» با صدور پیامی از جامعه پزشکی و درمانی استان بخاطر تلاش‌ها و مجاهدت‌های آنان قدردانی نموده و آنرا موجب تثبیت سلامت پایدار در جامعه دانست.
شروع مرحله دوم رزمایش یاوران بهداشت سپاه ویژه غدیر تبریز 
فرمانده سپاه ویژه غدیر تبریز خبر داد؛
سرهنگ «عبدالله شادی» گفت: مرحله دوم رزمایش یاوران بهداشت سپاه ویژه غدیر تبریز برای مبارزه با ویروس کرونا امروز سه‌شنبه 13 اسفندماه سالجاری ساعت 11 صبح شروع خواهد شد.
صفحه  از ۶
پربیننده ها
آخرین اخبار