به روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
ساجد
ساجد
توصیه شهید «اسلامی» در خصوص عهد و پیمان بستن با خدا و امامان
وصیت پاسدار شهید «رحمان اسلامی»؛
شهید «رحمان اسلامی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «ما با انتخاب راه سرخ تشیع با خدای خود و با امامان عهد و پیمان بسته‌ایم که این راه را تا آخرین قطره خونی که در بدن داریم ادامه دهیم، زیرا قربانی شدن در راه تحقق اسلام و اهداف انقلاب اسلامی آرزوی ماست».
تصاویر/ پاسدار شهید «نادر نادری‌بروجردی»
شهید «نادر نادری‌بروجردی» هشتم آذر سال ۱۳۳۹، در تهران چشم به جهان گشود. وی به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در تاریخ بیستم بهمن سال ۱۳۶۵، در «خرمشهر» بر اثر اصابت توپ به خودرویش شهید و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
توصیه شهید «میرفارسی» برای سرافرازی ملت ایران در پیشگاه خداوند
وصیت پاسدار شهید «سید مجتبی میرفارسی»؛
شهید «سید مجتبی میر‌فارسی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «به‌راستی خداوند محبت عظیمی به ما نموده و در این برهه از تاریخ چنین رهبری به ما اهدا نموده است... قدرش را بدانیم که فردا در روز جزا در پیشگاه خداوند سر‌افکنده و شرمسار نباشیم.»
تصاویر/ بسیجی شهید «حجت‌الله مقیسه»
شهید «حجت‌الله مقیسه» بیست و ششم تیر سال ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در تاریخ هفتم مرداد سال ۱۳۶۱ در «شلمچه» بر اثر اصابت ترکش شهید و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
تصاویر/ پاسدار شهید «محمدحسن مظاهری‌تهرانی»
پاسدار شهید «محمدحسن مظاهری‌تهرانی» یکم فروردین سال ۱۳۴۰، در تهران چشم به جهان گشود. وی به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در تاریخ دوازدهم اردیبهشت سال ۱۳۶۰، در منطقه «بازی‌دراز» بر اثر اصابت گلوله توسط نیرو‌های بعثی شهید شد و تاکنون اثری از پیکرش به دست نیامده است.
تصاویر/ بسیجی شهید «علی کفایی‌شیرمنش» (۲)
بسیجی شهید «علی کفایی‌شیرمنش» هشتم فروردین سال ۱۳۳۳ در تهران چشم به جهان گشود. وی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در تاریخ بیست و دوم فروردین سال ۱۳۶۲، در منطقه «ابوقریب» بر اثر اصابت ترکش خمپاره توسط نیرو‌های عراقی شهید و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
تصاویر/ بسیجی شهید «علی کفایی‌شیرمنش»
بسیجی شهید «علی کفایی‌شیرمنش» هشتم فروردین سال ۱۳۳۳ در تهران چشم به جهان گشود. وی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در تاریخ بیست و دوم فروردین سال ۱۳۶۲، در منطقه «ابوقریب» بر اثر اصابت ترکش خمپاره توسط نیرو‌های عراقی شهید و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
تصاویر/ پاسدار شهید «سید محمد روان‌پور»
پاسدار شهید «سید محمد روان‌پور» یکم فروردین سال ۱۳۲۸، در همدان چشم به جهان گشود. وی به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در تاریخ سوم اردیبهشت سال ۱۳۶۰، در منطقه «بازی‌دراز» بر اثر اصابت گلوله به قلبش توسط نیرو‌های بعثی شهید و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
توصیه شهید «خیاطون» در مورد تقابل با منافقین و کفار
وصیت پاسدار شهید «جلال خیاطون»؛
پاسدار شهید «جلال خیاطون» در وصیت‌نامه خود به ملت ایران توصیه کرده است که همیشه در مقابل منافقین و کفار بایستند و نگذارند آن‌ها با مکر و حیله خود به انقلاب ضربه بزنند.
تصاویر/ پاسدار شهید «جلال خیاطون» (۳)
پاسدار شهید «جلال خیاطون» پنجم اسفند سال ۱۳۴۱، در تهران چشم به جهان گشود. وی به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در تاریخ بیستم اردیبهشت سال ۱۳۶۱، در «خرمشهر» بر اثر اصابت ترکش خمپاره شهید شد. مزار او در بهشت زهرای تهران واقع شده است.
صفحه  از ۹۴۹۹
پربیننده ها
آخرین اخبار