به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
سفیر ونزوئلا در ایران می‌گوید که در شرایط فعلی، همکاری اقتصادی فی‌مابین به یک استراتژی برای مبارزه با تحریم های یکجانبه و غیرقانونی امپراطوری آمریکای شمالی تبدیل شده است.
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه یگانه راهکار جلوگیری از فعال شدن مکانیسم ماشه خروجی از ان‌پی‌تی است، گفت: خروج از ان‌پی‌تی ضمانت بزرگی است که باید در برجام از آن استفاده کنیم زیرا آمریکایی‌ها از این موضوع به شدت می‌ترسند.
خاطره‌ای از کشف و شهود شیخ‌حسین انصاریان در جبهه
یادداشت/
حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان که سال‌های دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور داشته، خاطره‌ای از اوایل شهریور ۶۲، پس از خاتمه عملیات والفجر۳ دارد که بناست در کتاب «کوهستان آتش» چاپ شود.
ایران بسته‌ای کارآمد برای مکانیسم ماشه آمریکا آماده کند
یادداشت/
کارشناس مسائل سیاسی گفت: ایران باید بسته مقابله ای قوی و کارآمد را برای سرو صداهای ترامپ در خصوص مکانیسم ماشه آماده کرده و بخشی از آن را نیز رسانه‌ای کند تا اقدامات آمریکا بی اثر شود.
تهران چگونه «قرمز» شد/ روزهای سخت کرونایی در راه است
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، خواستار تمدید محدودیت‌های کرونایی شده است. این در حالی است که استاندار تهران از لغو محدودیت‌ها خبر می‌دهد.
بازگشت تحریم‌ها یعنی توقف همکاری‌های برجامی با آژانس/ تحریم‌ها بازگردد به قبل از برجام باز می‌گردیم
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اگر تحریم‌ها بازگردد به قبل از برجام باز می‌گردیم گفت: هر قدر اعضای برجام به تعهدات‌شان عمل کردند ما هم اجرا می‌کنیم و در صورت بازگشت تحریم‌ها کلیه همکاری‌های برجامی با آژانس را متوقف می‌کنیم.
اقدامات مقابله به مثل نسبت به بازگشت تحریم‌ها را ذیل برجام آماده کرده‌ایم
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:
ابوالفضل عمویی با اشاره به اقدامات آمریکا برای بازگشت مجدد تحریم‌ها ذیل برجام گفت: اقدامات مقابله به مثل این اقدام خبیثانه را آماده کرده‌ایم.
طرح جهش تولید مسکن باید در کنار دیگر پتانسیل‌های بازدارنده مانع احتکار خانه شود
نائب رئیس مجلس:
علی نیکزاد با اشاره به بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن در مجلس گفت: این طرح باید در کنار دیگر قوانین و پتانسیل‌های بازدارنده مانند مالیات بر خانه‌های خالی، مانع احتکار مسکن شود.
بازگشت تحریم‌های ذیل برجام از سوی آمریکا کارکرد انتخاباتی برای ترامپ دارد
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تهدید آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم‌ها ذیل برجام گفت: ایالات متحده دیگر عضوی از اعضای برجام نیستند لذا نمی‌توانند از سازوکار‌های مطرح در برجام بهره بگیرند و این اقدام آ»‌ها کارکرد انتخاباتی برای ترامپ دارد.
ذوالفقاری: تاکنون مجوزی برای زائران اربعین از سوی عراق صادر نشده/ ممنوعیت حرکت زوّار به‌سمت مرز‌های عراق
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به اینکه تا این لحظه مجوزی برای حضور زائرین اربعین از سوی دولت عراق صادر نشده است، گفت: زائرین به سمت عراق نروند که نیرو‌های امنیتی و مسلح نیاز نداشته باشند در جایی جلوی آن‌ها را بگیرند.
صفحه  از ۵۰۲۵
پربیننده ها
آخرین اخبار