به روز شده در: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۱
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
دستخط پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت روز جانباز
اختصاصی/
رهبر معظم انقلاب اسلامی هم که هر سال به مناسبت چنین روزی نمایندگانی مشخص می‌کردند تا به خانه جانبازان بالای ۷۰ درصد بروند و سلام و پیام تبریک ایشان را به خانواده‌ها برسانند، امسال این برنامه را کسنل کردند.
توصیه‌‌های «آیت‌الله وحید خراسانی» برای رهایی از کرونا
به روایت یکی از شاگردان مطرح شد؛
یکی از شاگردان آیت‌الله «وحید خراسانی» با اشاره به نقش دعا و اذکار برای رهایی از گرفتاری‌ها، به توصیه‌های این مرجع تقلید برای ایمن بودن از کرونا در این ایام اشاره کرد.
کاهش هزینه تولید در گرو مبارزه با فساد/ به جای تولیدکننده از ثروتمندان مالیات گرفته شود
قاضی‌زاده:
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه تحقق شعار «جهش تولید» نیازمند اصلاح سیستمی است، گفت: مبارزه با فساد یکی از راه‌های کاهش هزینه تولید در کشورمان است.
توزیع ۱۲۰ هزار بسته بهداشتی در نقاط مختلف کشور
۱۲۰ هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی کننده و مواد شوینده به وسیله گروه‌های جهادی همکار بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نقاط مختلف کشور در حال توزیع است.
روایت جانباز شیمیایی از جنگی که از مرز به خانه‌هایمان کشیده شده است
نگاه ما این بود که جنگ بیولوژیک در ایران، اجتناب‌ناپذیر است؛ بنابراین به این نتیجه رسیدیم که مردم باید یاد بگیرند برای مواقع بحرانی، ماسک را در خانه‌هایشان بدوزند. بعد از کرونا اگر بحران دیگری پیش بیاید، این خانواده‌ها حداقل مشکلی در زمینه تأمین ماسک ندارند، چون در ماجرای کرونا برای این کار تمرین کرده‌اند.
دولت با ارائه وام به جوانان مبتکر زمینه تحقق «جهش تولید» را فراهم کند
عضو خبرگان رهبری:
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وام‌های زودبازده نیز توسط دولت در اختیار جوانان و مبتکران و افرادی که ایده دارند قرار گیرد تا کارگاه‌های تولیدی زودبازده را دایر کنند و به این وسیله جهشی در زمینه تولید ایجاد شود.
ویروس کرونا ساختِ آمریکا و یک سلاح بیولوژیک است
تحلیلگر آمریکایی:
یک تحلیلگر سیاسی آمریکایی بر این باور است که آسیب واردشده به افراد عادی در داخل و خارج آمریکا مانع از این نشده است که ایالات متحده از سیاست‌های امپریالیستی خود دست بکشد.
همت والای دانش‌بنیان‌ها در مقابله با ویروس «کرونا»
رئیس امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان با اشاره به همت والای دانش بنیان‌ها در مقابله با ویروس کرونا، گفت: جمعیت چند هزار نفری دانش‌بنیان‌ها موفق شدند در مواجهه با شیوع کرونا در کشور در زمینه تولید ماسک، کیت تشخیصی، ساخت دستگاه تنفس مصنوعی و موارد دیگر گام‌های بزرگی بردارند.
مقاومت و پیشروی سپاه تا فتح قلّه‌های پیروزی ادامه دارد/ ای‌کاش من هم یک پاسدار بودم
آیت‌الله کعبی:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پاسداران ما با ایمان، جهاد، توانایی بالا، معرفت، بصیرت و اخلاص به مقاومت و پیشروی خود تا فتح قلّه‌های سرافرازی و پیروزی نهایی ادامه خواهند داد.
آخرین آمار صادرات شرکت‌های دانش بنیان/ دارو رکورددار صادرات فناوری
معاون دفتر توسعه کسب وکار بین الملل معاونت علمی درخصوص میزان صادرات شرکت‌های دانش بنیان گفت: شرکت‌های دانش بنیان حوزه دارو و تجهیزات پزشکی از نظر ارزش دلاری بیشترین سهم را در صادرات داشته اند.
صفحه  از ۴۸۲۱
پربیننده ها
آخرین اخبار