به روز شده در: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
ائتلاف الفتح عراق: گزینه‌ای جز خروج نیرو‌های ائتلاف پیش رو نداریم
ائتلاف «الفتح» عراق در واکنش به اقدام اخیر آمریکا در هدف قرار دادن نیرو‌های الحشدالشعبی ضمن محکوم کردن این اقدام، از دولت، وزارت خارجه و دستگاه قضایی این کشور خواست که هرچه سریعتر اقدامات لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آقای کمالوندی در این جلسه گفت که حدود ۷۰ درصد بازرسی‌ها از برنامه هسته‌ای ایران مبتنی بر معاهده پادمان بوده است و با توقف اجرای پروتکل الحاقی، بازرسی‌ها آژانس از ایران حدود ۳۰ درصد کاهش می‌یابد.
تکاپوی صهیونیست‌ها از ترس موشک‌های نقطه زن حزب الله/ معادلاتی که برهم ریخت
موشک‌های نقطه زن حزب الله خواب و آرامش را از چشم مقامات صهیونیست ربوده است و روزی نیست که تحلیلگران این رژیم به توان موشکی مقاومت نپردازند.
تبیین حقوق بشر علوی در برابر پرونده ناقص حقوق بشر مدعیان غربی
ابوالقاسم عاشوری پیرامون اثر ماندگار جرج جرداق مطرح کرد؛
جرح جرداق مسیحی در کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی حقوق بشری علوی را در مقابل حقوق بشری غربی قرار می‌دهد و مدعیان حقوق بشر را به چالش می‌کشاند.
اهداف آمریکا از حمله به سوریه؛ رونمایی از چهره جنگ طلبانه بایدن
ایالات متحده آمریکا با تجاوز نظامی اخیر خود به خاک سوریه نشان داد که همچون دولتِ جمهوری‌خواه پیشین استراتژی‌های «حمایت از تروریسمِ تکفیری» و «مواجهه با مقاومت» را در دستور کار خود دارد.
پیش‌بینی حاج قاسم درباره «قوماندان»/ معجزه نخبه‌ها در یگان زرهی
در یک عملیات چند گردان شکست خورده بودند؛ جز گردان فاطمیون. از حاج قاسم کسب تکلیف کردند تا نبرد را ادامه بدهند یا عقب‌نشینی کنند که سردار سلیمانی پرسیده بود: آقای توسلی در عملیات هست؟
«انرژی اتمی»؛ روایتی از روزهای سخت رزمندگان در جزیره مجنون
یک نویسنده کتاب گفت: کتاب «انرژی اتمی» روایت کمین مجنون و فاو؛ زمستان شصت و چهار و برگرفته از خاطرات شخصی من و تعدادی از رزمندگان است که در لشکر علی بن ابی‌طالب فعالیت می کردند.
جنگال در بازپس‌گیری «فاو» موثر بود/ حق‌طلبی مرحوم «زارعی» در پروژه جنگ الکترونیک
پژوهشگر حوزه جنگ و دفاع مقدس:
یحیی نیازی، نویسنده کتاب جنگ الکترونیک می‌گوید، در پیروزی عملیات‌ها جنگال یکی از عوامل مهم در کنار دیگر مولفه‌ها بود.
تغییری در سیاست‌های آمریکا نسبت به منطقه خاورمیانه شکل نگرفته است
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: علی رغم شعارهای دولت بایدن، تغییر اساسی در سیاست‌های آمریکا نسبت به منطقه خاورمیانه شکل نگرفته است.
موشک‌باران پایگاه عین‌الاسد ضربه شست کوچک ایران به آمریکایی‌ها بود
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید گفت: آمریکایی‌ها می‌دانند که انقلاب اسلامی و جوانان ایران اسلامی در موضوع انتقام سخت پیگیر هستند.
صفحه  از ۵۱۵۶
پربیننده ها
آخرین اخبار