به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
شهید قیاسوند: تا رفع فتنه در جهان از پاى نخواهیم نشست
شهید کامران قیاسوند در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «به دنیا ثابت کنید ما مرد جنگیم و تا رفع فتنه از جهان از پاى نخواهیم نشست.»
سپاس خدایی را که مرا آفرید و توفیق شهادت داد
شهید حیدری:
شهید «محمدحسین حیدری» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: «سپاس خدایی را که مرا آفریده و به من توفیق داد تا از مقدسات و از اهل بیت پیامبر (ص) گرامیش دفاع نمایم، تمام هستی و جان و مال و پدر و فرزندانم فدای خاک پای پیامبر (ص) و اهل بیت طاهرینش باد.»
بهترین عمل در تعجیل فرج امام زمان (عج) چیست؟
کارشناس علوم قرآنی مطرح کرد؛
طاهری گفت: انسانی که منتظر است مانند مادری است که فرزندش گم‌شده و با اینکه منتظر است از پا نمی‌نشیند و سعی می‌کند به دنبال موعودش باشد، حالت انتظار این است که سرباز خوبی برای «امام زمان (عج)» باشد.
پیام‌های ارزشمند نهفته در آغاز امامت «حضرت مهدی (عج)»
کارشناس علوم قرآنی مطرح کرد؛
شریفی گفت: شناخت و ارتباط معنوى و عاطفى منتظران و یاران «امام زمان (عج)» به نحوی است که آنان همواره خود را پیش روى حضرت «ولی عصر (عج)» مى‌بینند و وجود ایشان را درک مى‌کنند و با ندیدن ایشان هیچ گونه شک و تردیدى براى آنان حاصل نمى‌شود.
تامین منافع ملی مهمترین خواسته ایران از برجام است
نماینده مردم در مجلس:
عزیزی گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید به اروپایی‌ها اعلام کند ایران از منافع ملی خود در برنامه جامع اقدام مشترک کوتاه نخواهد آمد.
ایران تعهدات فراتر از تعهدات برجام را نمی‌پذیرد
نماینده مردم در مجلس:
رحیمی جهان آبادی با اشاره به این احتمال که مذاکرات به زودی آغاز خواهد شد، گفت: راستی آزمایی لغو تحریم‌ها و ضمانتی که طرف‌های مقابل باید به جمهوری اسلامی دهند، مهم‌ترین مسئله مورد تاکید ایران در مذاکرات است، ایران تعهدات فراتر از تعهدات برجام را نمی‌پذیرد.
سیاسی کاری در پرونده انفجار بیروت/ مهره‌های آمریکا به حرکت درآمدند
رسیدگی به پرونده انفجار بیروت و روند تحقیقات آن از سوی قاضی این پرونده عرصه تسویه حساب سیاسی شده و مهره‌های آمریکا به دنبال هدف قرار دادن گروه خاصی هستند.
سناریوی ۴ مرحله‌ای آمریکا برای فروپاشی اقتصادی و امنیتی لبنان
وزیر سابق کار لبنان مطرح کرد؛
«حماده» با اشاره به حوادث اخیر بیروت اعلام کرد که آمریکا برای فروپاشی اقتصادی، سیاسی، مالی و امنیتی لبنان یک سناریوی چهار مرحله‌ای طراحی کرده است.
واکنش آیت‌الله اشرفی اصفهانی نسبت به اقدام اسیری که نامردی کرد!
در عملیات فتح‌المبین یکی از رزمنده‌ها، هر بار می‌رفت و دو سه عراقی مجروح را می‌آورد تا تحت درمان قرار بگیرد. یک نوبت رفت تا چند نفر از آن‌ها را بیاورد. یکی از این آن‌ها اسلحه پیدا کرد و رزمنده ایرانی را از پشت هدف قرار داد و به شهادت رساند.
شهید على‌صفر شیراوند: پیرو خط امام باشید
شهید على‌صفر شیراوند در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «شما را به تقوا و پرهیز از گناه دعوت می‌کنم و می‌خواهم همیشه پیرو خط امام باشید».
صفحه  از ۵۴۲۶
پربیننده ها
آخرین اخبار