به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بیمه کوثر
برای سومین سال پیاپی تایید شد؛
گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بیمه کوثر بر مبنایISO 9001:2015 که استانداردی بین‌المللی و شناخته شده برای ایجاد، اجرا و حفظ سیستم مدیریت کیفیت در شرکت‌ها است، برای سومین سال متوالی تایید شد.
نباید دلخوش به غرب باشیم/ به آمریکا اطمینانی نیست
آیت‌الله ممدوحی:
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه موضع رئیس‌جمهور در مقابل آمریکا و اروپا انفعالی است، گفت: ما نه باید به وعده‌های غرب دلخوش باشیم و نه از وعیدهایش بترسیم.
برنامه‌های تحولی حوزه مسکن در دستور کار مجلس یازدهم قرار دارد
نماینده تهران در مجلس گفت: تلاش خواهیم کرد با افزایش نظارت‌ها اجرای مالیات بر خانه‌های خالی را عملیاتی کنیم گفت: برنامه‌های تحولی حوزه مسکن در دستور کار مجلس یازدهم قرار دارد.
جزئیات جدید از سانحه کلینیک سینا اطهر/ تخلف آتش نشانی مشهود است
مدیر بخش آتش مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: اخطار دادن های شهرداری به کلینیک سینا اطهر فایده ای نداشته و آتش نشانی باید رأسا برای اصلاح ایرادات ساختمان ورود می کرد.
نگاهی به موضع اروپا در قبال مسئله الحاق/ تنبیهاتی نه چندان سخت برای جنایتی بزرگ
کشورهای اروپایی سر و صدای زیادی را در مورد مخالفت خود با طرح الحاق کرانه باختری از سوی رژیم صهیونیستی به راه انداخته‌اند اما آیا این هیاهو واقعی بوده یا آنکه فقط طبل توخالی است؟
هانی‌زاده: با اجرایی شدن طرح الحاق کرانه باختری انتفاضه‌ای خونین شکل می‌گرفت
یک کارشناس مسائل فلسطین اظهار کرد: چنانچه طرح الحاق کرانه باختری اجرایی می‌شد انتفاضه‌ای خونین شکل می‌گرفت.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به پیشنهاد صلح هرمز، گفت: این پیشنهاد به عنوان راهبرد جمهوری اسلامی بارها مطرح شده و به نفع تمام کشورهای حوزه خلیج فارس است زیرا راهی جز صلح و اتحاد برای امنیت تنگه هرمز وجود ندارد.
آقاتهرانی:
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مجلس به سرعت به سمت تصویب طرح‌های ضربتی با محوریت مباحث اقتصادی خواهد رفت تا به همه اثبات شود که حرکت در مسیر کاهش مشکلات معیشتی مهم‌ترین اولویت مجلس است.
یادداشت/
اعزام موفقیت آمیز نفتکش‌های ایرانی به کشور ونزوئلا با پرچم ایران در اوج تحریم‌های ظالمانه آمریکا و تهدیدات مکرر آن، بیش از پیش اهمیت حضور در آبهای آزاد را نمایان کرد.
کمال تبریک و هدیه مناسبت‌های مهم را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کرد. حتی زمانی که مأموریت بود، با ارسال پیامک تبریک می‌گفت.
صفحه  از ۴۹۴۰
پربیننده ها