به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۷
استانها
البرز
«دفاع مقدس» الگویی برای عبور از توطئه‌چینی‌های استکبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۱۰ سیدالشهدا مطرح کرد؛
حجت‌الاسلام «معصوم‌خانی» گفت: هشت سال دفاع مقدس الگوی جاودانه ملت عزیز و مقاوم ایران برای عبور از توطئه‌چینی‌های نظام استکبار است.
دیدار با خانواده‌های شهدا روحیه خدمتگزاری را در جامعه تقویت می‌کند
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز:
«خالقی» گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا روحیه خدمتگزاری را در جامعه دوچندان می‌کند و تکریم آن‌ها وظیفه هر فردی است که نسبت به خون شهدا ادای دین می‌کند.
فاجعه منا هرگز فراموش نخواهد شد
مدیرکل بنیاد شهید استان البرز:
«رستمیان» گفت: شیرینی بازگشت حاجیان برای خانواده‌های شهدای منا تبدیل به یک خاطره تلخ شد که هرگز به فراموشی سپرده نمی‌شود و همواره در ذهن ماندگار است.
تصاویر/ نواختن زنگ مهر و ایثار در البرز
آئین بازگشایی مدارس امروز با حضور سردار «بهرام حسینی مطلق» رئیس اداره امنیت عملیاتی ستاد کل نیروهای مسلح در دبستان دخترانه شاهد نیک‌نژاد برگزار و زنگ مهر و ایثار نواخته شد.
رئیس اداره امنیت عملیاتی ستاد کل نیروهای مسلح:
سردار «حسینی مطلق» گفت: امروز جمهوری اسلامی در قدرت بازدارندگی دست برتر را دارد و جهان در مقابل جمهوری اسلامی مانند یک صفحه شطرنج است که در این صفحه طی ۴۲ سال در تمام عرصه‌ها پیروز بوده‌ایم.
«سقا»
معرفی کتاب؛
«سقا» عنوان کتابی با موضوع زندگی‌نامه، اسناد و مدارک و خاطرات شهید روحانی «جواد ابوالقاضی» است که به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز به چاپ رسیده است.
زنگ مهر و ایثار در نظرآباد نواخته شد
هم‌زمان با سراسر کشور؛
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و هم‌زمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، صبح امروز زنگ مهر و ایثار در نظرآباد نواخته شد.
تصاویر/ بازگشایی مدارس ساوجبلاغ
سال تحصیلی جدید هم‌زمان با هفته دفاع مقدس و با حضور رئیس اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ساوجبلاغ در مدارس این شهرستان و چهارباغ آغاز شد.
نقش بی‌بدیل رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
فرماندار فردیس تأکید کرد؛
«اینانلو» گفت: نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در معرفی شهدا و انتشار وصیت‌نامه‌های آن‌ها نباید نادیده گرفته شود؛ امروز مسئولان و رسانه‌ها باید همسو و همگام با یکدیگر در حوزه غنی‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت گام بردارند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.
ویزیت رایگان 300 نفر از اهالی مشکین‌دشت توسط پزشکان جهادگر
مسئول بسیج سازندگی حوزه 121 شهید باکری کرج خبر داد؛
«پناهیان» از ویزیت رایگان 300 نفر از اهالی مشکین آباد توسط بسیج سازندگی و گروه جهادی انصارالمهدی (عج) حوزه 121 شهید مهدی باکری کرج خبر داد.
صفحه  از ۱۸۴
پربیننده ها