به روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۳
استانها
البرز
جان من هدیه‌ای برای امام خمینی و راه خداست
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۸)
شهید محمد تقی برزگر در وصیت نامه اش می‌گوید: پدرم از طرف من به دست بوسی امام بروید و به تمام دوستان و آشنایان بگویید جان من هدیه‌ای برای امام خمینی و راه خداست.
اگر هزار تکه‌ام کنند با خون خود بر زمین می‌نویسم خمینی
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۷)
شهید ماشاالله تیرگیر در وصیت نامه‌اش می‌گوید: اگر هزار تکه‌ام کنند باز هم با خون خود بر زمین می‌نویسم: خمینی، خمینی.
از تمامی کسانی که این نوشته را می‌خوانند به شدت و به واقع التماس دعا دارم
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۶)
شهید علی توکلی در وصیت نامه‌اش می‌گوید: امیدوارم خدا مرا جزو شهدا قلمداد کند، این نهایت آرزوی من است و از تمامی کسانی که این نوشته را می‌خوانند به شدت و به واقع التماس دعا دارم که خیلی محتاج و بی چیز هستم.
از شما می‌خواهم تقوا را سرلوحه همه کار‌های تان قرار دهید
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۵)
شهید علی بهشتی در وصیت نامه‌اش می‌گوید: از شما می‌خواهم تقوا را سرلوحه همه کار‌هایتان قرار دهید و به جنگ و ستیز با شیطان برخیزید و این را بدانید که اگر شهیدان نباشند، ولی خدا و ارواح پاک آن‌ها ناظر اعمال و رفتار شماست.
خدا سرنوشتمان را مقدر کرده تا برای ولایت فقیه به مبارزه و جهاد بپردازیم
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۴)
شهید علی اکبر ایمانی در وصیت نامه‌اش چنین می‌گوید: خدا سرنوشت‌مان را این گونه مقدر نموده تا هجرت کنیم و برای احیای خط او یعنی خط انبیا و اوصیای خدا و خط مستمر ولایت فقیه به مبارزه و جهاد بپردازیم.
اگر سعادت دنیا و رضای خداوند را می‌خواهید باید از ولایت فقیه پیروی کنید
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۳)
شهید سید مهدی اعتصامی در وصیت نامه‌اش می‌گوید: اگر سعادت دنیا و رضای خداوند را می‌خواهید و هم چنین اگر می‌خواهید زیر سایه‌ی اسلام بمانید و زیر بار ستمکاران شرق و غرب نروید، هم چنان  که بودیم، باید از ولایت فقیه و رهبر انقلاب پیروی کنید.
همسرم، امیدوارم بتوانم در جهان آخرت جبران خوبی‌های تو را کنم
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۲)
شهید حمید رضا اوجانی در وصیت نامه‌اش می‌گوید: همسر عزیزم، از تو تشکر می‌کنم که با وجود گرفتاری‌های زیاد در خانواده و نیاز مبرم به وجود من در خانه کوچک‌ترین اعتراض به من نکردی و هیچ  مانعی برای من فراهم نساختی، امیدوارم که بتوانم در جهان آخرت جبران این خوبی‌های تو را بنمایم.
مرا مورد عفو قرار دهید، زیرا رضایت والدین در درجه اول قرار دارد
نامه‌های آسمانی شهدای البرز (۱)
شهید پرویز اسکندری در وصیت نامه‌اش می‌گوید: امیدوارم مرا ببخشید و اگر در طول دوران عمر موجبات ناراحتی شما را فراهم آورده ام مورد عفو قرار دهید؛ زیرا رضایت والدین در درجه اول قرار دارد.
امروز چشم امید خانواده‌های شهدا و ایثارگران به مسوولان است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان البرز:
امروز چشم امید خانواده‌های شهدا، ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس نسبت به زنده نگهداشتن و حفظ آثار و فرهنگ غنی به جا مانده از دوران پرافتخار دفاع و مقاومت به مسوولان است.
کاشت نهال در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان البرز به یاد شهدای گمنام
به مناسبت روز درختکاری انجام شد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز با حضور در مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس استان البرز، به یاد شهدای گمنام یک اصله درخت کاج کاشت. 
صفحه  از ۱۱۴
پربیننده ها
آخرین اخبار