به روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۵
استانها
خوزستان
فرهنگ دفاع مقدس بستر تبدیل شدن به یک مکتب ملی و بین‌المللی را دارد
مسئول حفظ آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس خوزستان:
حجت‌الاسلام «سجاد مسروری» گفت: فرهنگ دفاع مقدس باید به یک مکتب و مطالبه عمومی و بلکه بین‌المللی تبدیل شود و این خواسته و ضرورت بزرگ به تنهایی از عهده بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس برنمی‌آید و به همین دلیل است که انتظار می‌رود همه نهادها و سازمان‌ها در این حوزه ورود کنند.
فعالیت در عرصه‌های مختلف حوزه دفاع مقدس عاقبت به خیری محض است
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان:
سردار «محمد صالحی» افتخار حضور و فعالیت در عرصه دفاع مقدس را عاقبت به خیری محض دانست و گفت: یکی از بهترین دعاها برای هر کسی این است که از خدا بخواهیم او را عاقبت به خیر کند و شما مدیران و کارکنان خدمتگزار حوزه دفاع مقدس از کسانی هستید که به واسطه قداست نوع فعالیت‌تان از این دعا بهرمندید.
فضایی سیاه پیرامون کاخ سفید / دیگ جوشان آمریکا، بوی شوروی می دهد
یادداشت/ هوشنگ نوبخت
این روزها فضای پیرامون کاخ سفید به رنگ سیاه خشم مردم تبدیل شده است و مرکز ادعای صلح و آرامش و عدالت دنیا به پادگانی شبیه شده است که فرماندهی ندارد.
بیرق محور مقاومت شهید سلیمانی به نماد عدالت‌خواهی تبدیل شده است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار «عباس یوسفی» گفت: پرچمی که سردار سلیمانی و یارانش برای عزتمندی مردم مظلوم و البته مسلمانان بی دفاع جهان در محور مقاومت برافراشتند به یک بیرق و نماد عدالت‌خواهی در سطح جهان تبدیل شده است.
برگزاری مراسم معارفه مسئول امور مالی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان
صبح امروز صورت گرفت؛
مراسم تکریم و معارفه مسئول ذیحسابی و امور مالی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با حضور سردار «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد.
انتشار پوستر فراخوان جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی در خوزستان
مسئول نشر آثار روحانیت اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان خبر داد؛
حجت‌الاسلام «سجاد مسروری» از انتشار پوستر فراخوان جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی در خوزستان خبر داد و گفت: این جشنواره بستر مناسبی برای طلاب جوان استان خوزستان و کشور است که در سنگر جنگ نرم و تولید محتوای فرهنگی و رسانه‌ای توانایی خود را به منصه ظهور برسانند.
برپایی نمایشگاه صنایع دستی بانوان در موزه دفاع مقدس خرمشهر
مسئول امور بانوان مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر خبر داد؛
«زینب سکینی» گفت: با همکاری و مشارکت امور بانوان مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر و کانون دختران ولایت توانستیم نمایشگاهی از آثار صنایع دستی بانوان خرمشهر برگزار کنیم.
موزه‌ها ماندگارترین راه انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل‌های آینده هستند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار «عباس یوسفی» گفت: ماندگارترین و البته کامل‌ترین راه انتقال فرهنگ و هنر حوزه دفاع مقدس به نسل‌های آینده موزه‌ها هستند.
رسانه‌های خوزستان پیشتاز تولید محتوا در خصوص چهلمین سالگرد دفاع مقدس هستند
سخنگوی ستاد استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس خوزستان:
«هوشنگ نوبخت» گفت: رسانه‌های خوزستان به عنوان افسران جنگ نرم پایتخت دفاع مقدس پیشتاز تولید محتوا در خصوص چهلمین سالگرد دفاع مقدس هستند.
رهبر فرزانه انقلاب به دنیا فهماندند که ملت ما وسیله آزمایشگاهی آنها نیستند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار عباس یوسفی گفت: رهبر معنوی جهان اسلام با یک جمله تاریخی در منع استفاده از واکسن های آمریکایی و انگلیسی به دنیا فهماندند که ملت ما جهان سومی و وسیله آزمایشگاهی آنها نیستند.
صفحه  از ۳۱۹
پربیننده ها
آخرین اخبار