به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۰
استانها
خوزستان
آمادگی طلبه ها و بسیجیان خوزستان در خدمت به بیماران مبتلا به کرونا
نماینده ولی فقیه در خوزستان:
سید عبدالنبی موسوی فرد گفت: طلبه ها، دانشجویان و بسیجیان آمادگی دارند تا در راستای خدمات‌دهی به بیماران مبتلا به کرونا به کمک کادر پرستاری بشتابند.
مردم دزفول از ابتدای انقلاب تاکنون در اقدامات خیرخواهانه پیشتاز بوده‌اند
استاندار خوزستان:
غلامرضا شریعتی گفت: مردم خوزستان به ویژه دزفول از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در انفاق، کمک به نیازمندان و اقدامات خیرخواهانه پیشتاز بوده‌اند.
رویکرد ما در آینده باید ساخت آثار هنری بر مبنای مقاومت و مجاهدت شهدا و جانبازان باشد
فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
سردار حسن شاهوار پور گفت: باید رویکرد ما در آینده ساخت آثار هنری بر مبنای مقاومت و مجاهدت شهدا و جانبازان باشد چرا که تمایل و رویکرد جوانان نسل امروز به خلق آثار فاخر و خلاقانه هنری است.
ادای احترام مسئولین خوزستان به شهدای گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول
به مناسبت سالروز چهارم خرداد صورت گرفت؛
همزمان با سالروز چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول امروز جمعی از مسوولان استان خوزستان با حضور در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول نسبت به شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کردند.
سوم و چهارم خرداد ۲ نقطه عطف در تاریخ کشورمان هستند
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار عباس یوسفی در آیین رونمایی از چهار عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در جمع خبرنگاران گفت: سوم و چهارم خرداد دو نقطه عطف در تاریخ کشورمان هستند.
افتتاح بیش از 25 طرح عمرانی و فرهنگی در سالروز مقاومت مردم دزفول
شهردار دزفول خبر داد؛
محمد علی دوایی فر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت به وجود آمده همچنان بر آن بودیم تا به همت مجموعه شهرداری بیش از 25 طرح از پروژه‌های شهرداری دزفول را به مناسبت روز چهارم خرداد به بهره‌برداری برسانیم.
توزیع 2600 هزار بسته معیشتی به نیت شهدای والامقام شهر دزفول
به مناسبت چهارم خرداد انجام گرفت؛
به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت مردم دزفول و عید سعید فطر، توزیع دو هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی به نیت شهدای دزفول بین نیازمندان این شهرستان در قالب رزمایش کمک مؤمنانه آغاز شد.
پخش برنامه‌های ویژه «روز حماسه دزفول» بصورت زنده از صداوسیمای مرکز خوزستان و فضای مجازی
مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس دزفول خبر داد؛
بهزاد جولایی گفت: آیتم‌های ویژه‌برنامه چهارم خرداد بصورت زنده از صداوسیمای مرکز خوزستان و بسیاری از شبکه‌های رسمی و مجازی کشور پخش می‌شوند.
رونمایی از دو اثر هنری و ادبی به مناسبت سالروز سوم خرداد در خرمشهر
در دومین روز از ویژه‌برنامه‌های تلویزیونی سالروز سوم خرداد، از کتاب دفاع مقدس ترجمه شده به زبان انگلیسی «رازهای کهنه» و تمبر تلفیق رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی و مدافعان سلامت با عنوان «دفاع همچنان باقی است» رونمایی شد.
ناامیدی همان چیزی است که دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به دنبال آن هستند
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی:
فریدون حسنوند با انتقاد از کسانی که روحیه ناامیدی را به جامعه تزریق می‌کنند، گفت: نباید روحیه یاس به جامعه تزریق شود و این همان چیزی است که دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به دنبال آن هستند.
صفحه  از ۲۹۰
پربیننده ها
آخرین اخبار