به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
استانها
مرکزی
دشمن در ایجاد فاصله بین مردم و سپاه شکست خورده است
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سردار «کریمی» با اشاره به اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ رسانه‌ای به دنبال تخریب چهره افتخارآمیز و مردمی سپاه پاسداران در نزد افکار عمومی هستند، گفت: دشمن سال‌هاست در ایجاد فاصله بین مردم و سپاه شکست خورده است.
تصاویر/ نشست ستاد گرامی‌داشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی
عکس: محسن رضایی
نشست ستاد گرامی‌داشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی به ریاست «فرزاد مخلص الائمه» استاندار مرکزی و حضور جمعی از مسئولین و اعضای ستاد برگزار شد.
تصاویر/ اردوی جهادی جهادگران بسیجی در روستای مشهد الکوبه اراک
عکس :محسن رضایی
اردوی جهادی گروه جهادی شهید علیرضا ابراهیمی در روستای مشهد الکوبه اراک با حضور جهادگران اراکی و با محوریت ساخت منزل محرومین در حال برگزاری است.
ساماندهی بیش از ۳۶۰ گروه جهادی در اراک
فرمانده سپاه ناحیه اراک:
سرهنگ مهجوری گفت: در راستای خدمت رسانی به مردم و رفع فقر و محرومیت در سطح شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی سازماندهی شده اند که در عرصه‌های مختلف خدمت رسانی می‌کنند.
۵ هزار نفر از استان مرکزی به حرم مطهر امام(ره) اعزام خواهند شد
معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مرکزی:
نظری گفت: در آیین بزرگداشت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی که پس از ۲ سال و با بهبود شرایط کرونایی انجام می‌شود بیش از ۵ هزار نفر از عاشقان روح‌الله (ره) به حرم مطهر اعزام خواهند شد.
حماسه سوم خرداد الگوی عبور از بحران‌ها در مقاطع مختلف و حساس انقلاب اسلامی است
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی:
سرهنگ کریمی گفت: حماسه سوم خرداد الگوی عبور از بحران‌ها و مقاطع مختلف و حساس انقلاب است و امروز با این الگوی عملیاتی باید خرمشهرها در حوزه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را آزاد کنیم.
تبیین دستاوردهای دفاع مقدس آینده نظام اسلامی را بیمه می‌کند
استاندار مرکزی:
مخلص الائمه گفت: تبیین ارزش‌ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس از سوی نهادهای فرهنگی و پیشکسوتان جبهه و جنگ، آینده نظام اسلامی را بیمه می‌کند.
ایجاد ۱۳۰۰ شغل در سال ۱۴۰۰ به همت بسیج در اراک
فرمانده سپاه ناحیه اراک خبر داد؛
سرهنگ مهجوری گفت: در سال گذشته به همت اقدامات بسیج سازندگی و با تکیه بر صندوق های قرض الحسنه بیش از یک هزار و ۳۰۰ اشتغال در سطح اراک ایجاد شد و برای امسال نیز برنامه ریزی خوبی انجام شده است.
بسیج سند زنده پویایی ملت برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است
جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سرهنگ عسگری گفت: بسیجیان با روحیه انقلابی از گردنه های سخت عبور کردند و هنرنمایی آنها در میدان‌های نبرد حماسه‌ها و موفقیت‌های بزرگی خلق کرده و بسیج سند زنده پویایی ملت برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
برای رسیدن به تمدن‌ نوین نیازمند ایران قوی هستیم
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سردار کریمی گفت: خوشبختانه ایران اسلامی در طی ۴۳ سال گذشته به پیشرفت ها و دستاوردهای بسیاری رسیده و امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است و باید مسیر اقتدار در گام دوم شتابنده ادامه داشته باشد.
صفحه  از ۳۰۷
پربیننده ها
آخرین اخبار