به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
استانها
بوشهر
طرح/ «روزگاری جنگی در گرفت»
معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس طرح «روزگاری جنگی در گرفت» را منتشر کرد.
گویاسازی عکس رزمندگان بوشهری (37)
چهل‌سالگی سرو/
به‌مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گویاسازی عکس رزمندگان بوشهری در قالب طرح «قاب یاران» در فضای مجازی منتشر شد.
طرح/ «خون‌های ما ریشه کفر و ظلم را از روی زمین برچیده خواهد کرد»
چهل‌سالگی سرو/ وصیت‌نامه شهید «عباس نبی‌پور»؛
معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر طرح وصیت‌نامه شهید «عباس نبی‌پور» با عنوان «مطمئن هستم که خون‌های ما ریشه کفر و ظلم را از روی زمین برچیده خواهد کرد» را منتشر کرد.
پوستر/ وصیتنامه شهدای شهرستان دشتی
به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس و همزمان با هفته دفاع مقدس حوزه حضرت معصومه (س) سپاه شهرستان دشتی بخشی از وصیتنامه شهدای شهرستان دشتی را منتشر کرد.
تصاویر/ بازدید مدیرکل حفظ آثار بوشهر از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت بازدید و با امام جمعه جزیره خارک دیدار و گفتگو کرد.
فوتوتیتر/ چهره شهدا را دست‌ نیافتنی ترسیم نکنیم
چهل‌سالگی سرو/ سردار کارگر در گفت‌وگو با برنامه «رزمنده»:
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: برخی اوقات از شهدای والامقام، چهره‌ای ترسیم می‌کنند که جوانان ما فکر می‌کنند که نمی‌توانند به مقام آن‌ها دست یابند؛ در حالی که همه آن‌ها نیز کسانی بودند که در همین جامعه زندگی می‌کردند و مانند بقیه افراد در همین جامعه تربیت شدند؛ اما مسئله‌ای که وجود دارد، این است که آن‌ها روی خود کار کردند.
برگزاری مسابقه خاطره گویی پیشکسوتان دفاع مقدس
به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس و همزمان با هفته دفاع مقدس مسابقه خاطره گویی پیشکسوتان دفاع مقدس به همت پایگاه مقاومت سمیه و حضرت معصومه (س) برگزار می شود.
دفاع مقدس به عنوان هویت ما نباید فراموش شود
امام جمعه بندر دیر:
حجت الاسلام «سید علی حسینی» در رابطه با چرایی گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب بود و تمام ظرفیت‌های ملت به صحنه آمد و بخشی از هویت ما است که نباید آن را فراموش کنیم.
دفاع مقدس معیار اقتدار ماست
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر:
احمد عبدالله زاده با بیان اینکه دفاع مقدس ما تنها یک برهه از زمان نبود بلکه گنجینه عظیمی است که می‌توان از آن استخراج و سرمایه گذاری کرد گفت: دفاع مقدس معیار اقتدار ماست.
ویزیت رایگان درمانگاه کوثر بسیجیان دشتی  به مناسبت هفته دفاع مقدس
به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس و همزمان با هفته دفاع مقدس درمانگاه کوثر بسیجیان شهرستان دشتی ویزیت رایگان ارائه می دهد.
صفحه  از ۴۲۱
پربیننده ها