به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
استانها
بوشهر
امام جمعه کنگان:
«محمودی» گفت: ایمان عمیق، برخورداری از عقلانیت و بصیرت، مأنوس بودن با قرآن، اهل عبادت و تضرع بودن، اطاعت پذیری، عصیان ستیزی و شهادت طلبی از ویژگی‌های یاران امام زمان است.
طرح/ «نگذارید خون پاک شهیدان پایمال شود»
وصیتنامه شهید «محمد حیدری»؛
معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر طرحی برگرفته از وصیتنامه شهید «محمد حیدری» را منتشر کرد.
ارسال ۸۰ شعر به جشنواره دفاع مقدس «اسطوره‌های یقین»
رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر:
عبدالله زاده گفت: ۸۰ اثر از ۶۵ دانش آموز و همکاران فرهنگی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که امروز از نفرات برتر هر بخش تجلیل می‌شود.
عوض کردن جای شهید و جلاد ظلم بزرگی به شهداست
امام جمعه دیر:
«حسینی» با بیان اینکه عوض کردن جای شهید و جلاد ظلم بزرگی به شهدا و خانواده‌های آنان است گفت: ما در هشت سال دفاع مقدس گرفتار جنگی نابرابر بودیم که کشورهای دیگر حتی سیم خاردار به ما نمی‌دادند چه رسد به اینکه سلاح دهند.
رونق مسیر اقتصاد با تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها
امام جمعه بوشهر تاکید کرد؛
«صفایی بوشهری» تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها را مسیر رونق اقتصادی دانست و گفت: حمایت تولید استاندارد چراغ راه و الگو بسیار خوبی برای اجرا طرح‌های اقتصادی است که رعایت استانداردها در بخش‌های مختلف امری ضروری است.
مردمی بودن کمیته امداد یکی از ویژگی‌های مهم این نهاد است
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان:
«حسینی بوشهری» با بیان اینکه رسیدگی به معیشت و حداقل‌های زندگی افراد نیازمند در اولویت کمیته امداد باشد گفت: مردمی بودن کمیته امداد یکی از ویژگی‌های مهم این نهاد است که از تلاش‌‌های این نهاد در خدمات‌رسانی به مردم و محرومان تقدیر می‌شود.
طرح/ وصیتنامه شهید «عبدالعزیز ستار پناهی»
معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر طرح وصیتنامه شهید «عبدالعزیز ستار پناهی» را منتشر کرد.
برگزاری کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی دفاع مقدس در بوشهر
کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی دفاع مقدس در راستای ثبت و ضبط خاطرات خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس دوشنبه 19 مهر برگزار می‌شود.
شهدای خلیج فارس باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان شده‌اند
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:
«زیراهی» به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: شهدای خلیج فارس امروز باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان شده‌اند.
دشمن در صورت خطای محاسباتی با پاسخ سخت نیروهای مسلح مواجه خواهد شد
فرمانده سپاه امام رضا (ع):
«زارعی تبار» با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در اوج قدرت است گفت: اگر دشمن دچار خطای محاسباتی شود با پاسخ سختی از سوی نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.
صفحه  از ۶۳۲
پربیننده ها
آخرین اخبار