به روز شده در: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
استانها
لرستان
پیروزی را با انفاق جان و مال نصیب خود کنید
شهید عبدالحسین کردی:
شهید عبدالحسین کردی در وصیت‌نامه خود آورده است: با انفاق جان و مالتان به تکلیف خود جامه عمل بپوشانید و دلاورانه پوزه جنایتکاران را به خاک مالیده و پیروزی را نصیب خودتان گردانید و منزل ابدی خود را آباد کنید.
تصاویر/ برگزاری نخستین یادواره شهدای دانش آموز و نوجوان محله ماسور
نخستین یادواره شهدای ذانش آموز و نوجوان محله ماسور، با حضور برخی از مسئولین، اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معزز شهدا در شهرستان خرم آباد برگزار شد.
اعزام پرستاران پاسدار به مراکز درمانی بیماران کرونایی
فرمانده سپاه لرستان خبر داد؛
سردار مرتضی کشکولی از اعزام پزشکان و پرستاران پاسدار به مراکز درمانی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی خبر داد و گفت: بر این اساس معاون درمان دانشگاه نیازهای انسانی مراکز درمانی به تفکیک شهرستان‌های مختلف استان را طی روزهای آینده به سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اعلام خواهد کرد.
امنیت امروز ما حاصل خون شهداست
رئیس بنیاد شهید شهرستان خرم آباد:
صادق هادی‌پور گفت: شهیدان با اهدای خون خود امنیتی را برای ما بوجود آورده‌اند که همسایگان ما در منطقه فاقد آن شاخصه هستند و ما به‌عنوان کوچکترین نشانه سپاسگزاری باید قدردان شهدای والامقام باشیم و نسل جوان را با این عزیزان بیشتر آشنا کنیم.
گویا سازی عکس رزمندگان لرستانی (42)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گویاسازی عکس رزمندگان لرستانی منتشر می‌شود.
هدف از اسلام‌ستیزی سران فرانسه، انحراف افکار عمومى از خیانت‌ها به فلسطین است
امام جمعه الیگودرز:
حجت‌الاسلام مهدی سرلک گفت: سران فرانسه با رویکرد اسلام‌ستیزانه بر آن هستند تا مسأله هتاکى به مقدسات اسلامى را به اولویت جهان اسلام مبدل سازند تا با انحراف افکار عمومى کشورهاى اسلامى از خیانت‌هاى برخى سران عرب به فلسطین و جلوگیرى از طغیان مردمى علیه این حاکمان، مسأله مقابله با رژیم صهیونیستى را از اولویت کشورهاى اسلامى خارج سازند.
امام را تنها نگذارید
شهید پرویز پرویز‌پور:
شهید «پرویز پرویزپور» در وصیتنامه خود آورده است: «به‌همه هموطنانم و به‌ همه دوستانم این سفارش را دارم که مبادا امام عزیزمان را تنها بگذارید.»
«ستارگان رهنما»
معرفی کتاب؛
جلد اول کتاب «ستارگان رهنما » یادنامه تعدادی از سرداران شهید استان لرستان است که بنیاد سعادتی آن را به رشته تحریر در آورده است.
گویاسازی عکس رزمندگان لرستانی (۴۱)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گویاسازی عکس رزمندگان لرستانی منتشر می‌شود.
معاون هنری سینمایی حفظ آثار دفاع مقدس لرستان خبر داد؛
محسن مرادی از راهیابی 18 اثر هنرمندان لرستانی به بخش ملی چهارمین جشنواره فانوس خبر داد و گفت: تعداد 113 اثر از استان لرستان به بخش منطقه ای این دوره از جشنواره فانوس ارسال شد که نسبت به سال‌های گذشته آثار هنرمندان استان رشد کمی و کیفی خوبی داشته است.
صفحه  از ۴۵۷
پربیننده ها