به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
استانها
لرستان
دشمن قصد دارد نقش روحانیون در جامعه را کمرنگ  جلوه دهد
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی گفت: دشمن قصد دارد نقش روحانیون در جامعه را کمرنگ جلوه دهد، که با کارهای فرهنگی مرتبط با روحانیت باید جلوی این توطئه را گرفت.
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد؛
حجت الاسلام سید نواب موسوی گفت: اگر بخواهیم در مسیر رو به ظهور منحرف نشویم باید سخن زهرای مرضیه در خطبه فدکیه را چراغ راه قرار دهیم و فاطمیه خط مقدم باشد، خط نفاق و منافق را بشناسیم و رسوا کنیم؛ قرآن را در متن زندگی بیاوریم و اهل جهاد اکبر باشیم.
امر به معروف با محوریت «نماز» در سیره شهدا
با مطالعه زندگینامه و خاطرات شهدا متوجه می‌شویم که آنها در گفتار و عمل خویش، همواره دیگران را به انجام معروفات بویژه خواندن نماز تشویق می‌کردند.
سوگواری مردم خرم‌آباد در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)
به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س) مردم شهرستان خرم‌آباد به سوگ نشستند.
جلسه تشکیل کارگروههای اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان با حضور سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان و جمعی از مسئولین در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان تشکیل شد.
دشمن سعی دارد بین مردم و روحانیت تفرقه ایجاد کند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان:
سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» گفت: دشمن با ایجاد تفرقه بین روحانیت و مردم و روحانیت و نظام سعی در کم رنگ جلوه دادن نقش این قشر در جامعه دارد.
جشنواره ملی «گوهر فاطمی» در لرستان برگزار می‌شود
مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه لرستان خبر داد؛
سرهنگ «فریدون کریمی والا» از برگزاری جشنواره ملی «گوهر فاطمی» در خرم آباد خبر داد و گفت: موضوع این جشنواره عفاف و حجاب است.
کار جهادی  امری لازم در مدیریت شهرداری است
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی گفت: ضرورت کار جهادی و فکر جهادی امری لازم در مدیریت شهرداری است چراکه حفظ، نگهداری و افزایش فضای سبز بسیار اهمیت دارد.
ایران با راهنمایی‌های داهیانه مقام معظم رهبری ۲۰ درصد غنی‌سازی اورانیوم را آغاز کرد
امام جمعه پلدختر:
حجت الاسلام سید محسن موسوی گفت: ایران با راهنمایی‌های داهیانه مقام معظم رهبری در واپسین روزهای قرن، ۲۰ درصد غنی‌سازی اورانیوم را آغاز و ایستاده به صلابت دماوند کار خود را بر اساس راهبردهای نظام و کشور پیش خواهد برد و کوتاه نخواهد آمد.
ممنوعیت ورود واکسن خارجی نشان‌دهنده هوشمندی دقیق رهبر انقلاب اسلامی است
امام جمعه ازنا:
حجت الاسلام علی سپهوند با اشاره به درایت مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوع اعلام کردن ورود واکسن خارجی، گفت: بیانات ایشان سرشار از عقلانیت، مدیریت و هوشمندی بود.
صفحه  از ۴۸۴
پربیننده ها
آخرین اخبار