به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۸
استانها
لرستان
حمایت‌های سخاوتمندانه مردم لرستان باعث افزایش تعداد موکب­‌ها شده است
دبیر اجرایی ستاد اربعین لرستان:
سردار عباس علیشاهی گفت: با حمایت‌های سخاوتمندانه مردم لرستان تعداد موکب‌های ما از ۱۷ موکب به حدود ۵۰ موکب در این استان رسیده‌ است.
پیاده‌روی اربعین فرصتی برای تضعیف روحیه دشمنان است
معاون فرهنگی سازمان اوقاف:
حجت‌الاسلام «غلامرضا عادل» حضور میلیونی عاشقان و دلدادگان حسینی در پیاده‌روی اربعین را فرصتی برای تضعیف روحیه دشمنان خواند و گفت: باید از ظرفیت اربعین در تقویت وحدت مسلمانان استفاده شود.
خدمات مواکب‌ با افزایش زائران حسینی افزایش‌ یافته است
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان:
محمود ثمینی گفت: به تناسب افزایش زائران حسینی خدمات مواکب‌ نیز افزایش‌ یافته و حتی خدمات برخی از مواکب نیز تا پس ‌از اربعین به زائران اباعبدالله ادامه دارد.
جوانانمان را باید نسلی انقلابی، آینده‌ساز و کارآمد تربیت کنیم
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:
سردار «مرتضی کشکولی»، به حضور پر شور و شعور جوانان در پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: با بهره‌مندی از ظرفیت پیاده‌روی عظیم اربعین و حضور قشر جوان در این همایش بین‌المللی باید نسلی انقلابی، آینده‌ساز و کارآمد تربیت کنیم.
شامگاه دوشنبه؛
آیت‌الله میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان از موکب بزرگ امام خامنه‌ای در شهر خرم‌آباد بازدید کرد.
خادمی سیدالشهدا (ع) مایه مباهات است/ قدردان نیروهای مردمی هستیم
مجموعه مدیریت و روسای ستادی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با حضور در موکب سیدالشهدا (ع) از خادمان و نیروهای مردمی قدردانی و همراه با آنان به پذیرایی از زائران اربعین پرداختند.
تامین امنیت زوار اربعین افتخار پلیس است
فرمانده انتظامی استان لرستان:
مهدیان نسب به برپایی ۲۸ موکب با کمک پلیس و همکاری سایر دستگاه‌ها و مردم در مسیر زائران اشاره کرده و گفت: امسال روند توسعه این موکب‌ها از نظر کمی و کیفی قابل توجه و تقدیر است.
استقرار و فعالیت ۵۰ مبلغ لرستانی در موکب‌های عراق
حجت‌الاسلام بیرانوند خبر داد؛
مسؤول کمیته تبلیغ مواکب مردمی لرستان گفت: ۵۰ نفر از مبلغان لرستانی در موکب‌های عراق و بقیه مبلغان در شهر نجف و ایستگاه‌های بین راهی مستقر هستند.
۶۶ موکب لرستانی مجوز گرفتند
رئیس ستاد اربعین لرستان گفت: برای ۶۶ موکب استان پروانه صادر شده که از این تعداد ۲۷ واحد در نجف، کربلا، کوت و سامرا هستند.
اکیپ‌های حمل و نقل جاده لرستان، آماده بازگرداندن زائران هستند
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای لرستان:
شرفی با بیان اینکه با توجه به ازدحام جمعیت بهتر است زائران تا ۲۴ مهر به وطن بازگردند، گفت: اکیپ‌های حمل و نقل استان لرستان با تمام ظرفیت برای بازگشت زائران آماده شده‌اند.
صفحه  از ۲۸۰
پربیننده ها
آخرین اخبار