به روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
استانها
کرمانشاه
تصاویر/مراسم گرامیداشت عملیات غرور آفرین مطلع الفجر در گیلانغرب (۱)
به مناسبت سی و هشتمین سالروز عملیات غرور آفرین مطلع‌الفجر امروز (چهارشنبه) حدود ۴ هزار نفر از مردم شهرستان مقاوم گیلانغرب و کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور به ارتفاعات یادمان مطلع الفجر واقع در منطقه آوزین و چغالوند صعود کردند.
تصاویر/ مراسم گرامیداشت عملیات غرور آفرین مطلع الفجر در گیلانغرب
به مناسبت سی و هشتمین سالروز عملیات غرور آفرین مطلع الفجر امروز (چهارشنبه) حدود ۴ هزار نفر از مردم شهرستان مقاوم گیلانغرب و کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور به ارتفاعات یادمان مطلع الفجر واقع در منطقه آوزین و چغالوند صعود کردند.
آغاز مراسم صعود 4 هزار نفری به ارتفاعات یادمان شهدای مطلع الفجر
به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مطلع الفجر امروز مراسم صعود سراسری 4 هزار نفری به ارتفاعات چغالوند و آوزین در شهرستان گیلانغرب از توابع استان کرمانشاه برگزار شد.
دیدار با خانواده شهید امنیت و حضور در دانشگاه رازی کرمانشاه
درخواست دانشجویان بسیجی کرمانشاه از لاریجانی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه رازی طی بیانیه‌ای از رئیس مجلس شورای اسلامی خواستند تا با خانواده شهید امنیت این استان دیدار و در دانشگاه رازی کرمانشاه حضور یابد.
ملت با استقامت تحریم‌های دشمنان را شکست دادند/ آبادانی کشور ادامه دارد
لاریجانی:
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ملت در شرایط سخت با استقامت تحریم‌های دشمنان را شکست دادند، گفت: ملت ایران وقتی موفق می‌شود که ید واحده باشند و همدیگر را تخریب نکنند.
برگزاری مراسم سالگرد عملیات مطلع الفجر در گیلانغرب
مراسم سالگرد عملیات غرور آفرین مطلع الفجر و صعود سراسری به ارتفاعات چغالوند و آوزین در روز ۲۰ آذر در شهرستان گیلانغرب از توابع استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
امروز جمهوری اسلامی به قوت قلبی برای ملت‌های آزادی‌خواه تبدیل شده است
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
سردار «علی‌اکبر جاویدان» گفت: امروز جمهوری اسلامی به قوت قلبی برای ملت‌های آزادی‌خواه و خار چشمی برای مستکبران تبدیل شده است.
وظیفه جهادگران بسیجی در گام دوم انقلاب روشنگری، مطالبه‌گری و بصیرت افزایی است
 رئیس سازمان بسیج سازندگی:
محمد زهرایی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی وظیفه بسیجیان و جهادگران بسیجی فقط مقوله محرومیت زدایی نیست بلکه مهم‌ترین وظیفه آن‌ها در کنار محرومیت‌زدایی مناطق محروم، روشنگری، مطالبه گری و بصیرت افزایی در جامعه است.
ضرورت احصاء ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس و انتقال آن به نسل آینده
استاندار کرمانشاه مطرح کرد؛
«هوشنگ بازوند» گفت: باید ارزش‌های والا را که نقش بسزایی در پیشبرد هشت سال دفاع مقدس داشت برای انتقال به نسل آینده احصاء کنیم چرا که نسل جدید حضور ذهن ندارند که در جنگ تحمیلی حتی سیم خاردار و پزشک نداشتیم.
هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست
فرمانده سپاه استان کرمانشاه:
سردار بهمن ریحانی با اشاره به توصیه اکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اقدامات و کارهای اجتماعی سپاه و بسیج گفت: هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست.
صفحه  از ۲۰۲
پربیننده ها