به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
استانها
کردستان
همه باید حافظ منابع طبیعی کردستان باشند
نماینده ولی فقیه در کردستان:
حجت‌الاسلام «پورذهبی» گفت: یکی از جذابیت‌های خدادادی کردستان، منبع طبیعی آن است که توجه بیشتری برای حفاظت و حراست نیاز دارد.
ما مقاوم هستیم/
همزمان با سفر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان از خادمین راهیان نور یادمان شهدای گمنام و مقاومت باشگاه افسران تجلیل کرد.
تصاویر/ شهید «یوسف افشاریان»
شهید یوسف افشاریان متولد سال ۱۳۳۷ که پس از اتمام خدمت سربازی، به عضویت سپاه درآمد و در تیر سال ۱۳۶۵ پس از عملیات کربلای یک و حین انجام ماموریت، مورد اصابت ترکش خمپاره دشمن قرار گرفت و به شهادت رسید.
«کردستان» تداعی‌گر ایثار، غیرت و مظلومیت است
فرمانده هشت سال دفاع مقدس:
سردار «صادقی» کردستان را تداعی‌گر ایثار، غیرت، مظلومیت و سرزمین مجاهدت‌های خاموش خواند و گفت: وجه تمایز این استان، گمنامی و غریبی بیشتر در سایه‌ جنگ با دشمنان در جبهه‌های مرزی و داخلی است.
میزان جرایم در کردستان پایین است
جانشین فرمانده انتظامی کل کشور:
سردار «رضایی» با بیان اینکه خوشبختانه میزان جرایم در استان کردستان پایین است، گفت: وضعیت استان از لحاظ شاخص جرایم در حد مطلوب است.
کردستانی‌ها دشمن‌شناس و زمان‌شناس هستند
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:
ماموستا «رستمی» با بیان اینکه شهدا با خون پاک خود امنیت، آرامش و عزت را برای ما به ارمغان آوردند، گفت: کردستانی‌ها مردمی دشمن‌شناس و زمان‌شناس هستند که با بصیرت در مقابل دشمنان ایستاده‌اند و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان:
سردار «حسینی» گفت: جهاد تبیین نقشه راه و یکی از کلیدواژه‌هایی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تأکید دارند؛ بنابراین روحانیون شیعه و سنی همان‌گونه که با وحدت خود خوش درخشیدند، در جهاد تبیین نیز همکاری کنند.
بازدید سرلشکر «باقری» از یادمان مقاومت باشگاه افسران سنندج+ تصاویر
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یادمان شهدای گمنام و مقاومت باشگاه افسران سنندج بازدید کرد.
بازدید سردار «ناظر» از مجسمه ایثار و مقاومت در سنندج+ تصاویر
معاون هماهنگ کننده و امور استان‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سفر به کردستان به همراه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان از بزرگترین مجسمه سنندج با نماد ایثار و مقاومت مردم کردستان بازدید کرد.
بازدید سردار «ناظر» از یادمان مقاومت باشگاه افسران سنندج+ تصاویر
معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان و یادمان شهدای گمنام و مقاومت باشگاه افسران سنندج بازدید کرد.
صفحه  از ۱۶۲
پربیننده ها