به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
استانها
آذربایجان شرقی
ورزشکاری که آرزوی اسماعیل کعبه را عملی کرد
مروری بر زندگی‌نامه شهید «اسماعیل بنایی»؛
شهید «اسماعیل بنایی» از کودکی شیفته ورزش و رشته فوتبال بود که با آغاز جنگ تحمیلی، در میدان نبرد حاضر شد و سرانجام آرزوی اسماعیل کعبه را در میدانی تاریخی و ماندگار در تاریخ بشری عملی کرد.
دشمن به دنبال حذف فرهنگ فاطمی است
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا؛
حجت‌الاسلام «سرایی» گفت: تلاش دشمن حذف نام حضرت فاطمه زهرا (س) و فرهنگ فاطمی است ولی همچنان نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.
نگاهی بر زندگی‌نامه شهید دانشجو «علیرضا رضوان‎جو»
شهید دانشجو «علیرضا رضوان‎جو» در سال 1362 موفق به دریافت دیپلم در رشته ریاضی فیزیک شده و در آزمون سراسری همان سال از رشته الکترونیک برق دانشگاه بابل پذیرفته شد و در بمباران 27 دی‌ماه 1365 دانشکده فنی دانشگاه تبریز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
دبیران در مدارس راه فعالیت به منافقان و کمونیست‌ها را ندهند
شهید «محمدباقر خورشیدی غازانی»:
در وصیت‌نامه شهید «محمدباقر خورشیدی غازانی» آمده است: وصیت من به هموطنان و شاگردان مدرسه این است که هیچ‌گونه کمک به ستون پنجم ندهند و شاگردان و دبیران در مدارس راه نفوذی و فعالیت به منافقان و کمونیست‌ها را ندهند.
تصاویر/ مراسم وداع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان تبریز (۳)
مراسم وداع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس، روز یکشنبه ۲۸ دی‌ سال‌جاری همزمان با سالروز شهادت ام‌ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور جمعی از مسئولین استانی و همچنین خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.
تصاویر/ مراسم وداع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان تبریز (۲)
مراسم وداع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس، روز یکشنبه ۲۸ دی‌ سال‌جاری همزمان با سالروز شهادت ام‌ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور جمعی از مسئولین استانی و همچنین خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.
تصاویر/ مراسم وداع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان تبریز (1)
مراسم وداع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس، روز یکشنبه 28 دی‌ماه سال‌جاری همزمان با سالروز شهادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور جمعی از مسئولین استانی و همچنین خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.
تدفین پیکرهای مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان مرند
همزمان با سالروز شهادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س)، پیکرهای مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس، امروز شنبه 27 دی‌ماه در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مرند آذربایجان‌شرقی تدفین شدند.
تصاویر/ مراسم وداع و‌ تدفین پیکر مطهر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس در تبریز (2)
همزمان با سالروز شهادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم وداع و‌ تدفین پیکر مطهر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس امروز شنبه 27 دی‌ماه با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان در پادگان موشکی و توپخانه 60 رسالت نزسا در تبریز برگزار شد.
تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام در دانشگاه فرهنگیان تبریز
در سالروز شهادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س) پیکر پاک یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس روز یکشنبه 28 دی‌ماه سال‌جاری در واحد خواهران دانشگاه فرهنگیان تبریز تدفین می‌شود.
صفحه  از ۴۷۰
پربیننده ها
آخرین اخبار