به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
استانها
آذربایجان غربی
نهادینه‌سازی ارزش‌ها هدف اصلی برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس است
چهل‌سالگی سرو/
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی با تشریح برنامه‌های هفته گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: نهادینه‌سازی ارزش‌های دفاع مقدس از جمله اهداف این برنامه‌ها است.
مسجد اين دژ مستحکم را خالی نگذاريد
چهل‌سالگی سرو/ وصیت‌نامه شهید «موسی آهنگردارابی»؛
شهید «موسی آهنگردارابی» در وصیت‌نامه‌ خود آورده است: برادران و خواهران، در اين آخرين لحظات حرفی که با شما دارم اين است که مسجد، اين دژ مستحکم را خالی نگذاريد و بقول امام عزيزمان مسجد سنگر است.
امنیت کشور نتیجه حضور و نقش فعال بسیج است
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلماس:
حجت‌الاسلام مهدی رضایی گفت: اگر امروز دشمن نمی‌تواند نگاه چپ به کشور داشته باشد به واسطه وجود همین نیروهای بسیجی و مردمی است.
فرهنگ شهادت‌طلبی ریشه‌های عمیقی در فرهنگ ایرانی دارد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی؛
حجت الاسلام علی متین گفت: با بررسی قرآن کریم و روایات معصومان (ع) می توان گفت که فرهنگ شهادت طلبی از ریشه‌های دینی برخوردار است که در بین ملت ما نیز ریشه‌های عمیق دارد.
سپاه در داخل و خارج از مرزها با اشرار ضدانقلاب قاطعانه برخورد می‌کند
سردار شهسواری:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌ غربی گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بدانند که در هر جا، چه در جدار مرزی و چه در خارج از مرز لانه بگزینند و تصور تهاجم به مرزهای ما را داشته باشند، قاطعانه، محکم و با اقتدار در جدار مرز و حتی در آن سوی مرز با ضدانقلاب اشرار وابسته به ایادی استکبار جهانی برخورد قاطع می‌کنیم.
سطح تعاملان فرماندهان مرزی ایران و عراق با توجه به تحرکات اخیر دشمنان افزایش یابد
فرمانده هنگ مرزی سردشت:
فرمانده هنگ مرزی سردشت گفت: با توجه به تحرکات و نقشه‌های شوم دشمنان ضرورت دارد، سطح تعاملات فرماندهان مرزی ایران و عراق افزایش یابد و به بهترین نحو بهره‌برداری شود.
محرومیت‌زدایی از جمله اولویت‌های اصلی سپاه است
فرمانده سپاه شاهین‌دژ:
فرمانده سپاه شاهین‌دژ گفت: محرومیت‌زدایی از جمله اولویت‌های اصلی سپاه است که برای همین منظور این نهاد با تمام توان در خدمت به مردم تلاش می‌کند.
در قالب طرح «سه‌شنبه‌های تکریم» انجام شد؛
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و تعدادی از مسئولان دیگر استان در قالب طرح سه‌شنبه‌های تکریم از خانواده شهید روحانی «حسن تمکینی‌وش» تجلیل و قدردانی کردند.
درس‌ها و عبرت‌های دفاع مقدس تنها محدود به مقطعی خاص از تاریخ انقلاب نیست
معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان؛
معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان گفت: اگرچه دفاع مقدس مربوط به مقطعی خاص از تاریخ انقلاب اسلامی است، اما درسها، عبرتها و ظرفیت الگو گیری آن، قطعاً منحصر به دوره ای خاص از تاریخ این کشور و انقلاب نیست.
دفاع مقدس جلوه مقاومت ملت ایران در برابر دشمن بود
فرمانده سپاه بوکان؛
سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی گفت: دفاع مقدس جلوه مقاومت ملت ایران در برابر دشمن بود و آنچه دشمن را وادار به عقب نشینی و پذیرش شکست کرد، فقط دفع تهاجم آن نبود بلکه توانایی وارد کردن ضربه متقابل به دشمن بود.
صفحه  از ۷۵
پربیننده ها