به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
استانها
فارس
بسیج ادارات به ترویج حجاب در دستگاه‌ها و کارآمدسازی نظام اداری ورود كند
رئیس كل دادگستری فارس:
حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدكاظم موسوی»با اشاره به اهمیت رعایت حجاب در آموزه‌های اسلام گفت: باید توجه به مسائل عفاف و حجاب در ادارات، سازمان بسیج ادارات می‌تواند به این قضیه ورود و نقش ایفا كند.
اهدای هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان فارس
معاون تبلیغات و روابط عمومی سپاه فجر فارس خبر داد؛
معاون تبلیغات و روابط عمومی سپاه فجر فارس از اهدای یک هزار سری جهیزیه از طرف سپاه فجر به زوج‌های نیازمند استان خبر داد.
نمایشگاه عکس«روایت تصویر عشق» آثار آزاده و جانباز فارس برگزار می‌شود
به مناسبت روز خبرنگار و سالروز بازگشت آزادگان به میهن؛
به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، دومین نمایشگاه عکس «روایت تصویر عشق» آثار آزاده جانباز «احمدرضا مداح» عکاس خبری استان فارس از 21 لغایت 24 مرداد 99 برگزار می‌شود.
تصاویر/ بازدید فرمانده دانشکده علوم و فنون زرهی سپاه فارس از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان
سرتیپ دوم پاسدار «اسکندر دانشمندی» فرمانده دانشکده علوم و فنون زرهی نیروی زمینی سپاه مستقر در استان فارس به همراه جمعی از کارکنان این دانشکده با حضور در مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس فارس ضمن دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان از نمایشگاه دائمی دفاع مقدس این مرکز بازدید کرد.
رونمایی از 10 عنوان کتاب دفاع مقدس فارس در شیراز
مراسم رونمایی از 10 عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس استان فارس با حضور نویسندگان و هنرمندان به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس و سالروز تاسیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در شیراز برگزار شد.
وجود گنجینه‌های د‌‌فاع مقد‌‌س، مرهون رشاد‌‌ت‌های خبرنگاران است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان فارس:
«سعید کوشکی جهرمی» گفت: بخش‌های مهمی از گنجینه عظیم د‌‌فاع مقد‌‌س که امروز د‌‌ر اختیار جامعه و نوجوانان و جوانان ما قرار گرفته، مرهون رشاد‌‌ت‌های خبرنگارانی چون شهید‌‌ان صارمی، آوینی و دیگر شهدا و رزمنده این عرصه است.
اصحاب رسانه، سربازان جنگ نرم در مقابله با توطئه‌های دشمنان هستند
بیانیه اداره حفظ آثار دفاع مقدس فارس به مناسبت روز خبرنگار؛
اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در بیانیه‌ای با گرامی‌داشت ۱۷ مرداد مصادف با روز خبرنگار، اصحاب رسانه از ارکان قدرت نرم امروز انقلاب اسلامی و سربازان جنگ نرم در مقابله با توطئه‌های دشمنان و استعمارگران دانست.
وحدت نیروهای مسلح به خوبی در نمایشگاه دفاع مقدس فارس ترسیم شده است
امیر «نعمتی»:
جانشین نیروی زمینی ارتش گفت: وحدت و افتخارات نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس به خوبی در نمایشگاه دائمی دفاع مقدس استان فارس نمایش داده شده است.
تصاویر/ بازدید امیر «نعمتی» از مرکز فرهنگی دفاع مقدس فارس
سرتیپ ستاد امیر «نوذر نعمتی» جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه فرمانده ارشد آجا در فارس و فرماندهان یگان‌های ارتش استان از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس فارس بازدید کردند.
تصاویر/ بازدید امیر «نعمتی» از نمایشگاه دائمی دفاع مقدس فارس
سرتیپ ستاد امیر نوذر نعمتی جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان فارس از نمایشگاه دائمی دفاع مقدس این مرکز بازدید کرد.
صفحه  از ۱۷۷
پربیننده ها
آخرین اخبار