به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
استانها
فارس
مردم مهمترین نقش را در خنثی سازی توطئه‌ها و تامین امنیت کشور دارند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» بابیان اینکه در طول ۴۰ سال گذشته، انقلاب اسلامی از حوادث گوناگون گذر کرده است، گفت: این مردم بوده‌اند که با حضور به موقع خود در صحنه‌ها توطئه‌ها را حنثی و در تامین امنیت کشور نقش بسزایی به نمایش گذاشتند.
راه‌اندازی فرهنگسرای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در شهرستان جهرم
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس خبر داد؛
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» بیان اینکه دستاوردهای رزمندگان و شهدا باید جمع‌آوری و برای نسل‌های آینده نگهداری شود گفت: فرهنگسرا و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهرستان جهرم راه‌اندازی خواهد شد.
آمادگی ارتش برای مقابله با هر تهدیدی/ توان رزمی نیروی زمینی ارتش رضایت بخش است
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» با بیان اینکه خدمت به ولایت فقیه یکی از ویژگی‌هایی است که نیروهای آجا افتخار آن را دارند، گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل جهت مقابله با هر تهدیدی است.
نیروی انتظامی در بسیاری از مواقع مظلوم واقع می‌شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» گفت: در بسیاری از مواقع نیروی انتظامی مظلوم واقع می‌شود که این نیز از خصوصیات الهی است که شامل این نیروی جان برکف شده است.
پدر شهیدان «ساجدی» به فرزندان شهیدش پیوست
مرحوم «غلامحسین ساجدی» پدر شهیدان «ابراهیم و محسن ساجدی» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
حماسه‌های بانوان در جنگ تحمیلی گل سرسبد فرهنگ دفاع مقدس است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس:
«سیده معصومه دستغیب» با بیان اینکه زنان در دوران دفاع مقدس نقش بسیار ارزشمندی داشتند که قابل تقدیر است گفت: حماسه‌ای که همسران و مادران شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس آفریدند می‌تواند گل سرسبد فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس باشد.
بزرگترین هنر زنان در دفاع مقدس، پشتیبانی و تربیت رزمندگان بود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» با بیان اینکه نقش زنان در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست گفت: بزرگترین هنر مادران و همسران در دوران دفاع مقدس تربیت و پشتیبانی از رزمندگان در شرایط بسیار سخت جنگ تحمیلی بود.
تصاویر/ نشست شورای راهبردی زن و دفاع مقدس استان فارس
نشست شورای راهبردی زن و دفاع مقدس استان فارس با حضور مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ، مشاور امور ایثارگران شهرداری و نمایندگان ادارات و سازمان‌ها در اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس برگزار شد.
تصاویر/ بازدید دانش آموزان شیرازی از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان
دانش آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی مدارس شیراز با حضور در مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان ضمن بازدید از این مرکز دستاوردهای دوران دفاع مقدس توسط راویان برای آنها تشریح شد.
وصیت‌نامه شهدا باید الگویی برای جامعه و مسئولان باشد
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» با بیان اینکه وصیت‌نامه شهدا را باید همه مطالعه و از آن الگوبرداری کنند، گفت: هر جا فرهنگ ارزشمند شهادت و ایثار حاکم باشد، جامعه از گزند دشمن مصمون خواهد ماند و دشمن با شکست روبرو خواهد شد.
صفحه  از ۱۵۷
پربیننده ها