به روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۳
استانها
اصفهان
بازیگری حرفه بی‌رحمی است/تخیل ابزار اولیه بازیگر است
بازیگر سینما و تلویزیون:
بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان گفت: بازیگری با تمام جذابیت‌هایش حرفه بی رحمی است و به همین دلیل علاقه مندان به این حرفه باید دقت کنند تا با شناخت کافی وارد این عرصه شوند.
رونمایی از دو کتاب «در امتداد حقیقت» و «منادیان آزادی و حقوق بشر کاغذی»
در حاشیه همایش افشای حقوق بشر امریکایی صورت گرفت؛
همزمان با سالروز حمله ناوگان امریکایی به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و در همایش «افشای حقوق بشر امریکایی» کتاب‌های «در امتداد حقیقت» و «منادیان آزادی و حقوق بشر کاغذی» رونمایی شد.
تصاویر/ معرفی کتاب «بچه محله شرافتیم» در اصفهان
عکس: مهدی گنجی
معرفی کتاب «بچه محله شرافتیم» واکاوی نقش زنان در حماسه یک شهر با محوریت خاطرات خانم «کشور نجار» با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان در فرهنگسرای پایداری شهر اصفهان یرگزار شد.
رونمایی از 4 عنوان کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در اصفهان
همزمان با آیین رونمایی از 41 عنوان کتاب تاریخ شفاهی و اسنادی دفاع مقدس که به صورت مجازی در سراسر کشور برگزار شد، 4 عنوان کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس استان اصفهان رونمایی شد.
برگزاری سمینار «فتح خرمشهر ۱۴۰۰» در اصفهان
فتح خرمشهر، فتح خون/
به مناسبت سالروزحماسه فتح خرمشهر، با حضورفرماندهان، پیشکسوتان و اساتید دانشگاه‌های استان اصفهان، سمینار «فتح خرمشهر ۱۴۰۰»در استان اصفهان برگزار شد.
تصاویر/ نمایشگاه منتخب آثار عکاسان دفاع مقدس در اصفهان
عکس: مهدی گنجی
نمایشگاه منتخب آثار عکاسان دفاع مقدس با عنوان «حماسه گویان»، با حضور سردار «شیروانبان» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان، در خانه هنرمندان شهر اصفهان افتتاح شد.
تصاویر/ برگزاری دو امدادی به‌مناسبت سالروز فتح خرمشهر در اصفهان
فتح خرمشهر، فتح خون/ عکس: مهدی گنجی
دانشجویان دانشگاه «امیرالمؤمنین (ع)» و گردان‌های فاتحین اصفهان به‌مناسبت سالروز فتح خرمشهر و در حمایت از مردم غزه، حد فاصل میدان قدس تا گلستان شهدای این شهر را به‌صورت دو امدادی طی کرده و در انتها با شهدا تجدید میثاق کردند.
تصاویر/ پیاده‌روی رزمندگان لشکر امام حسین (ع) اصفهان به مناسبت سوم خرداد
فتح خرمشهر، فتح خون/ عکس: مهدی گنجی
رزمندگان لشکر امام حسین علیه‌السلام اصفهان به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر از میدان امام حسین علیه‌السلام به سمت گلستان شهدای اصفهان پیاده‌روی و با شهدا تجدید میثاق کردند.
تصاویر/ تجدید میثاق فرماندهان نیروی انتظامی در استان اصفهان با شهدا
عکس: مهدی گنجی
در سالروز فتح خرمشهر، فرماندهان و کادر خدوم نیروی انتظامی در استان اصفهان با حضور در گلستان شهدای اصفهان به این شهیدان والامقام ادای احترام و با آرمان‌های آنان تجدید میثاق کردند.
تفاهم‌نامه تدوین کتاب خاطرات ایثارگران آبفای استان اصفهان منعقد شد
صبح امروز در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، تفاهم‌نامه تدوین کتاب خاطرات ایثارگران آبفای استان اصفهان میان حوزه هنری و آبفای استان اصفهان منعقد شد.
صفحه  از ۱۰۶
پربیننده ها
آخرین اخبار