به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۵
استانها
سمنان
اعتماد به نفس و خودباوری مهمترین دستاورد معنوی دفاع مقدس است
یادداشت/
فراتر از دستاورد‌های سیاسی و نظامی، دفاع مقدس دستاورد‌های فرهنگی و معنوی بسیاری برای جامعه داشت، اعتماد به نفس و خودباوری مهمترین دستاورد معنوی دفاع مقدس است.
اقتدار ایران اسلامی ره‌آورد خون شهدا و ایثارگران است
ریاست دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود:
«محمدی پناه» گفت: استقلال، امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی ره‌آورد خون شهدای بزرگوار و از آثار و فداکاری همه جانبازان و آزادگان است.
دفاع مقدس برای همه دوران درس آموزی بود
معاون استاندار سمنان:
«خجسته پور» گفت: دفاع مقدس برای ما دوران درس آموزی بود، آموختیم اگر تمام غرب و شرق عالم و مرتجعین منطقه ما با وحدت کلمه می‌توانیم در مقابل آنها بایستیم.
داشتن جامعه معنوی سبب اقتدار و پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد
امام جمعه موقت دامغان:
«جیرانی» گفت: آنچه که سبب اقتدار و پیروزی ما در جنگ برابر عراق و بسیاری از ابرقدرت‌های جهان شد، توان سلاح و نیروی انسانی نبود بلکه معنویت، راز و نیاز، ارتباط با خداوند و داشتن جامعه معنوی بود.
دفاع فقط هشت سال نبود بلکه ادامه دارد
امام جمعه شاهرود:
«امینی» گفت: دفاع فقط هشت سال نبود بلکه ادامه دارد و از ابتدای انقلاب اسلامی در جنگ های تحمیلی در حوزه های گوناگون از جمله اقتصادی و فرهنگی به سر می بریم.
حمله به ایران در دوران جنگ  تحمیلی شروع یک مقاومت دلیرانه و تاریخی بود
امام جمعه آرادان:
«شریفی نیا» گفت: تمام دنیا می‌دانند که شروع حمله به ما، شروع یک مقاومت دلیرانه و تاریخی بود و از لحظه ابتدای تهاجم، مردم به میدان آمده و هشت سال یک لحظه سست نشدند.
هدف ما در جنگ  تحمیلی دفاع از میهن و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است
نماینده ولی فقیه در سمنان:
«مطیعی» گفت: هدف ما در جنگ تحمیلی دفاع از میهن و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است که این یک امر واجب است بر تمامی مردم، که در هر زمانی که نیاز به دفاع بود اقدام کنند.
مادر چند شهید بودن برند زن ایرانی است
مدیر موسسه فرشتگان تاریخ‌ساز:
«نژادلو» گفت: در هیچ جای دنیا زنانی مثل مادران شهدای ایرانی وجود ندارد که مادر دوشهید، سه شهید، و چهار شهید باشد و این مادر چند شهید بودن برند زن ایرانی است.
تجلیل از سربازان نخبه نیروهای مسلح در سمنان
همزمان با سالروز عملیات کمان ۹۹ از سربازان نخبه یگان‌های نیرو‌های مسلح استان سمنان تجلیل شد.
دفاع مقدس به عنوان میراث گران‌بها در تاریخ ایران اسلامی
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس سمنان مطرح کرد؛
«سلامی» گفت: پیروزی‌های بزرگ ما در دوران جنگ تحمیلی نتیجه قدرت دنیوی نبود و به همین دلیل دفاع مقدس ما به عنوان یک میراث گران‌بها در تاریخ این کشور ثبت شد.
صفحه  از ۲۲۵
پربیننده ها
آخرین اخبار