به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
استانها
یزد
خود باوری، دشمن شناسی محوریت برنامه‌های دهه فجر یزد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن منوط به تصمیم ستاد استانی کرونا است.
گویاسازی عکس رزمندگان یزدی (۱)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس عکس رزمندگان یزدی در جبهه‌های حق علیه باطل به صورت گویاسازی منتشر می‌شود.
برگزاری یادواره پانزده شهید بفروئیه
یادواره شهداء بفروئیه و سردار حاج «قاسم سلیمانی» و شهید «فخری زاده» در مسجد امام علی (ع) بفروئیه برگزار شد.
شهادت مرگ سرخ آگاهانه است
چهل‌سالگی سرو/ شهید «مهدی جلیلی»:
شهید طلبه «محمد مهدی جلیلی» درسال ۱۳۴۶ در بهاباد متولدشد. وی از ۱۶ سالگی حضور در جبهه‌های جنگی را آغاز کرد و چند نوبت نیز مجروح و پس از درمان مجددا در منطقه حضور می‌یافت. وی در بخشی از وصیت خود آورده است: شهادت مرگ سرخ آگاهانه است. شهادت دادن جان است در راه خدا و خلاصه شهادت وسیله‌ای است برای تقرب الی الله نه هدف.
فیلم/  معرفی شهید «محمدعلی فلاح یخدانی»
چهل‌سالگی سرو/
شهید «محمدعلی فلاح یخدانی» ۷ دی ۱۳۳۷ در شهرستان یزد به دنیا آمد و دانشجوی دوره کاردانی در رشته برق بود. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان پاسدار راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام ۲۳ تیر ۱۳۶۱ در شلمچه به شهادت رسید. پیکرش مدت‌ها در منطقه بر جای ماند تا یکم فروردین ۱۳۷۷ پس از تفحص در امامزاده سیدجعفرمحمد یزد به خاک سپرده شد. برادرش محمدحسین نیز به شهادت رسیده است.
شهدای شهرستان مروست به روایت تصویر (۲)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تصاویر جمعی از شهدای شهرستان مروست، توسط اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد منتشر می‌شود.
اینفوگرافیک/ شهید «عبدالرحمن آدمی»
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اینفوگرافی شهید «عبدالرحمن آدمی» توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد منتشر می‌شود.
جانباز حاج «محمدتقی نظام زاده» به یاران همرزمش پیوست
مرحوم حاج «محمدتقی نظام زاده» جانباز سرافراز پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میبد در پیامی درگذشت این جانباز سرافراز را تسلیت گفت.
پیام تسلیت بنیاد شهید بهاباد در پی درگذشت مادر شهید «محمد اسمعیلی»
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهاباد در پیامی درگذشت حاجیه «فاطمه عبدلی دهنو» مادر شهید «محمد اسمعیلی» را تسلیت گفت.
شهدای شهرستان تفت به روایت تصویر (۱۲)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تصاویر جمعی از شهدای شهرستان تفت، توسط اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد منتشر می‌شود.
صفحه  از ۴۲۰
پربیننده ها