به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
استانها
کرمان
12 فروردین ندای صلح و عدالت طلبی ایرانیان را به گوش جهانیان رسانید
پیام استاندار کرمان به مناسبت 12 فروردین؛
در پیام استاندار کرمان آمده است: که ندای صلح، عدالت طلبی و خودباوری آنها در سایه انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رسید و مسیری جدید از عزتمندی و اقتدار پیش روی ملت های آزادی خواه قرار داد.
جمهوری اسلامی ایران به الگویی بی‌بدیل در مبارزه با استکبارجهانی تبدیل شده است
بیانیۀ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان به مناسبت «12 فروردین»؛
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان به مناسبت فرا رسیدن یوم الله «12 فروردین» آمده است: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به الگویی بی‌بدیل و نمونه ای کارا و اثربخش در مقابله و مبارزه با استکبارجهانی و مصداق آن، آمریکای مستکبر تبدیل شده است.
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان به مناسبت روز پاسدار؛
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت روز پاسدار آمده است؛ پاسداران انقلاب اسلامی موجب افزایش اقتدار ملی و امنیت عمومی و پشتوانه‌ای عظیم برای کشور و نظام هستند.
من دیدم این بچه‌ها چه شرایط سختی را می‌گذرانند
شهدای کرمان به روایت سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی»؛
شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» روایت می‌کند: من دیدم این بچه‌ها چه شرایط سختی را می‌گذرانند، اما به روی خود نمی‌آورند و باتلاق خیلی روان بود و آب تا سینه آدم می‌رسید.
پاسداران با پیروی از فرهنگ عاشورایی، حراست از ارزش های انقلاب را معنایی تازه بخشیدند
پیام استاندارکرمان به مناسبت اعیاد شعبانیه؛
در پیام استاندار کرمان به مناسبت اعیاد شعبانیه آمده است: پاسداران و جانبازان جان برکف انقلاب اسلامی با پیروی از فرهنگ ناب عاشورایی، ایستادگی و حراست از ارزش های انقلاب را با ایثار و جانفشانی معنایی تازه بخشیدند.
«پاسداری از اسلام» در کلام شهدای استان کرمان
شهید «عباس احمدی پورنظام ابادی» در وصیت نامه خود آورده است: خداوند منت گذاشته سر ما پاسداران که این لباس مقدس را به تن ما پوشیده است.
تصاویر/ بازدید فرمانده سپاه ثارالله کرمان از مناطق سیل زده ریگان
سردار «حسین معروفی» از مناطق سیل زده ریگان بازدید و از نزدیک مشکلات مردم این منطقه را مورد بررسی قرار داد.
تصاویر/ راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در زهکلوت رودبار جنوب
به همت سپاه ثارالله کرمان، بیمارستان صحرایی در زهکلوت، که مجهز به آزمایشگاه و رادیولوژی و داروخانه است، راه اندازی و به صورت شبانه روزی به مردم سیل زده خدمت رسانی می‌کند.
همسرم با وجود مریضی، مانع رفتن من به جبهه نشدی
وصیت نامه شهید «یحیی تویسرکانی راوری»:
در وصیت نامه شهید «یحیی تویسرکانی راوری» آمده است: همسرم که تو هم بخاطر من در زندگی با مشکلات و سختی‌های زیادی روبرو شدید و برای خدا تحمل کردید و حتی موقعی که من عازم جبهه بودم با اینکه در کسالت و مریضی سختی بسر می‌برید با آغوشی باز تمایل صددر صد از خود نشان داده که همسرت به ندای حسین زمان لبیک بگوید.
تدابیر لازم برای ممانعت از مسافرت در کشور تشدید می‌شود
سرپرست جمعیت هلال احمر:
کریم همتی با بیان اینکه تدابیر لازم برای ممانعت از مسافرت در کشور تشدید می‌شود، گفت: باید تردد بین شهر‌ها را بسیار کاهش داده و با همکاری مردم این بیماری را کنترل کنیم.
صفحه  از ۱۹۷
پربیننده ها
آخرین اخبار