به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
استانها
کرمان
اولین شهدای انقلاب اسلامی استان کرمان را بهتر بشناسیم
به مناسبت سالروز آتش سوزی مسجد جامع در 24 مهر 57؛
24 مهر سال 1357 واقعه آتش سوزی مسجد جامع کرمان، یکی از سرفصلهای زرین این مبارزه در استان کرمان تلقی می شود و شهید «محمد باقدرت جوپاری» یکی از اولین مبارزینی بود که در این واقعه به شهادت رسید.
نصب ۱۶ تابلوی بزرگ کاشی‌کاری شهدا در «زرند»/ بیش از ۱۰۰ تابلوی معابر اصلاح می‌شود
شهردار «زرند» خبر داد؛
«محمدرضا مهدلو» از نصب ۱۶ تابلوی بزرگ کاشی‌کاری به نام شهدا و اصلاح بیش از یک‌صد تابلوی معابر خبر داد و گفت: نمی‌توانیم کاری کنیم که خلاف نظر و عقیده شهدا باشد.
برپایی نمایشگاه نقاشی «یک نیستان بی قراری» در کرمان+ تصاویر
در حاشیه هفتمین کنگره سراسری ادبیات پایداری، نمایشگاه کتاب در حوزه دفاع مقدس و نمایشگاه نقاشی «یک نیستان بی قراری» در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.
آیین اختتامیه هفتمین کنگره «ادبیات پایداری» برگزار شد+ تصاویر
با حضور سردار عامری؛
آیین اختتامیه هفتمین کنگره «ادبیات پایداری» با حضور سردار سرتیپ پاسدار «داوود عامری» رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در تالار اندیشه دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.
آیین اختتامیه هفتمین کنگره «ادبیات پایداری» در کرمان برگزار شد
آیین اختتامیه هفتمین کنگره «ادبیات پایداری» با حضور سردار سرتیپ «داوود عامری» رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در تالار اندیشه دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.
دوران دفاع مقدس گل سرسبد ادبیات پایداری در دنیا است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمان:
محمدمهدی ابوالحسنی گفت: ادبیات پایداری از لحاظ جغرافیایی گستردگی زیادی دارد، اما دوران دفاع مقدس گل سرسبد ادبیات پایداری در دنیا است.
رونمایی از 8 عنوان کتاب دفاع مقدسی در کنگره سراسری «ادبیات پایداری»
در هفتمین کنگره سراسری «ادبیات پایداری» از 8 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در کرمان رونمایی شد.
تصاویر/ حضور شرکت‌ کنندگان کنگره «ادبیات پایداری» در حرم شهدای گمنام دانشگاه باهنر کرمان
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس به همراه دبیر علمی کنگره «ادبیات پایداری» و مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمان با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه شهید باهنر به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.
تصاویر/ هفتمین کنگره سراسری «ادبیات پایداری» در کرمان
هفتمین کنگره سراسری «ادبیات پایداری» با حضور رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، دبیر علمی کنگره ادبیات پایداری، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمان، اساتید، محققان و پژوهشگران در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.
ادبیات دفاع مقدس بسترساز اندیشه و فرهنگ دفاع مقدس است
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس:
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس گفت: امروز ادبیات دفاع مقدس بسترساز اندیشه و فرهنگ دفاع مقدس است و نقش رسانه‌ها و مطبوعات این است که این جریان فرهنگی و ادبی را همراهی کنند و ترویج فرهنگ ایثار و نشر «ادبیات پایداری» قطعا کمتر از ارزش‌های دفاع مقدس نیست.
صفحه  از ۱۷۱
پربیننده ها
آخرین اخبار