به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
استانها
خراسان جنوبی
تصاویر/ اردوی جهادی لشکر ویژه شهدا در مناطق مرزی خراسان‌ جنوبی
در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم مرزی و عشایری، طی هماهنگی معاونت اجتماعی مرزبانی استان خراسان‌ جنوبی با گروه جهادی لشکر ویژه شهدا، این گروه با حضور در مناطق مرزی و عشایری خدمات جهادی به مرزنشینان و عشایر ارائه کردند.
ارائه درس دفاع مقدس در دانشگاه‌های خراسان‌ جنوبی/ طرح‌های پژوهشی مرتبط با دفاع مقدس حمایت می‌شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی عنوان کرد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی با اعلام اینکه ۱۷ استاد در استان به تدریس درس دفاع مقدس مشغول هستند، گفت: این درس با عنوان «آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» در دانشگاه‌های دولتی، آزاد اسلامی، علوم پزشکی، حوزه‌های علمیه، پیام‌نور و علمی کاربردی ارائه می‌شود.
رمز اقتدار جمهوری اسلامی خون شهداست
فرمانده مرزبانی خراسان‌ جنوبی:
فرمانده مرزبانی خراسان‌ جنوبی گفت: امروز به برکت خون شهدا، رهبری فرزانه و آگاه همراه با خودباوری جوانان، اقتدار جمهوری اسلامی ایران به نقطه‌ای رسیده که برای ابرقدرت‌های جهان هم شرط می‌گذاریم.
تصاویر/ حضور خانواده شهدا در مزار شهدای گمنام مناطق مرزی خراسان‌جنوبی (2)
جمعی از خانواده شهدا و پیشکسوتان مرزبانی استان خراسان‌ جنوبی بر سر مزار شهدای گمنام و یادمان شهدا در مناطق مرزی استان حضور یافتند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
تصاویر/ حضور خانواده شهدا در مزار شهدای گمنام مناطق مرزی خراسان‌ جنوبی (1)
جمعی از خانواده شهدا و پیشکسوتان مرزبانی استان خراسان‌ جنوبی بر سر مزار شهدای گمنام و یادمان شهدا در مناطق مرزی استان حضور یافتند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
تداوم راه شهدا در ارتش/ آماده مقابله با توطئه‌های دشمنان هستیم
فرمانده پايگاه هوايی شهيد حسينی در خراسان‌جنوبی:
امیر سرتیپ دوم خلبان «محمدرضا بهرام‌نژاد» گفت: راه شهدا همیشه ادامه دارد و ما نیز در لباس خدمت به مردم همیشه آماده هستیم تا از کشورمان در مقابل توطئه‌های دشمنان محافظت کرده و وظیفه خود را در قبال شهدا به خوبی انجام دهیم.
تصاویر/ رونمایی از بلوار شهید «قاسم جلیلوند» در منطقه پدافند هوایی شرق
در نهمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ دوم ستاد «ارسلان پرویز» فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق به همراه تعدادی از از فرماندهان و مسئولین منطقه از بلوار شهید «قاسم جلیلوند» در منطقه پدافند هوایی شرق رونمایی شد.
شهید «قاسم جلیلوند» نمونه بارز یک مجاهد فی سبیل‌الله بود
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق:
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق گفت: شهید «قاسم جلیلوند» نمونه بارز یک مجاهد فی سبیل الله و فردی مدبر، وظیفه‌شناس و ولایت‌مدار بود که در شعر هم توانمندی بسیار خوبی داشت.
رشادت‌ها و دلاورمردی‌های دوران دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان منتقل شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
سرهنگ پاسدار «غلامرضا فلاحی» گفت: رشادت‌ها و دلاورمردی‌های دوران حماسی دفاع مقدس باید به نحو مناسبی به جوانان و نوجوانان و نسل حاضر انتقال یابد تا این دوران افتخارآمیز برای همیشه در تاریخ ماندگار شود.
بصیرت و دشمن شناسی عامل موفقیت در برابر نفوذ و توطئه دشمنان است
معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی:
معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی گفت: بصیرت و دشمن شناسی عامل موفقیت در برابر نفوذ و توطئه دشمنان است و باید در مقابل دشمن با تمام قوا ایستادگی کرد چرا که تنها راه دفاع از اسلام و انقلاب ایستادگی، مقاومت و بصیرت است.
صفحه  از ۱۹۸
پربیننده ها
آخرین اخبار