به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
استانها
خراسان جنوبی
تصاویر/ دومین روز هفته دفاع مقدس در خراسان‌جنوبی (۲)
چهل‌سالگی سرو/
همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، زنگ ایثار و مقاومت در شهرستان‌های استان خراسان‌جنوبی به صدا درآمد و همچنین در برخی از شهرستان‌ها نمایشگاه اقتدار ۴۰ آغاز به کار کرد.
تصاویر/ آماده‌سازی جایگاه یادواره شهدای پدافند هوایی آجا در خراسان‌جنوبی
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای پدافند هوایی آجا و تجلیل از پیشکسوتان و خانواده معظم شهدا در جوار مزار شهید گمنام منطقه پدافند هوایی شرق برگزار می‌شود.
تصاویر/ دومین روز هفته دفاع مقدس در خراسان‌جنوبی (۱)
چهل‌سالگی سرو/
همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، زنگ ایثار و مقاومت در شهرستان‌های استان خراسان‌جنوبی به صدا درآمد و همچنین در برخی از شهرستان‌ها نمایشگاه اقتدار ۴۰ آغاز به کار کرد.
جامعه به روحيه جانبازی و ايثارگری دوران دفاع مقدس نياز دارد
چهل‌سالگی سرو/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه همه ما سرباز اسلام و در کنار ولایت هستیم و هرگز اجازه تجاوز به دشمنان را نخواهیم داد، گفت: امروز جامعه ما به روحيه جانبازی و ايثارگری دوران دفاع مقدس نياز دارد.
زنگ ایثار و شهادت در ۲۷۰۰ مدرسه خراسان‌ جنوبی نواخته شد
چهل‌سالگی سرو/ در دومین روز از هفته دفاع مقدس؛
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی از نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت در دو هزار و ۷۰۰ آموزشگاه استان خبر داد و گفت: بصیرت، آگاهی، شناخت و صبوری چهار ویژگی بارز معلمین و دانش‌آموزان شهید استان خراسان‌ جنوبی بوده است.
فرهنگ و وقایع دوران دفاع مقدس بازخوانی و یادآوری شود
چهل‌سالگی سرو/ فرماندار شهرستان قاین:
فرماندار شهرستان قاین دفاع مقدس را موضوعی مهم در تاریخ انقلاب اسلامی دانست گفت: باید فرهنگ و وقایع آن زمان بازخوانی و یادآوری شود.
تصاویر/ مراسم کلنگ‌زنی ساخت یادمان شهدای گمنام بوستان پاسداران بیرجند
چهل‌سالگی سرو/
همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، یادمان شهدای گمنام بوستان پاسداران بیرجند با حضور «محمدصادق معتمدیان» استاندار خراسان‌جنوبی، سردار «علی قاسمی» فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی، سرهنگ پاسدار «غلامرضا فلاحی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان کلنگ‌زنی شد.
اجرای ۱۴ عنوان برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع مقدس در خراسان جنوبی
چهل‌سالگی سرو/ رئیس حوزه هنری خراسان‌ جنوبی خبر داد؛
رئیس حوزه هنری خراسان‌ جنوبی به تشریح برنامه‌های حوزه هنری استان در هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: طی این هفته ۱۴ عنوان برنامه هنری به در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود.
۳۰ عنوان برنامه در شهرستان خوسف اجرا می‌شود
چهل‌سالگی سرو/ فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف:
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف از اجرای ۳۰ عنوان برنامه شاخص همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد و گفت: دفاع مقدس یکی از درخشان‌ترین صحنه‌های نقش‌آفرینی ملت ایران است.
هفته دفاع مقدس فرصتی برای تبیین مکتب شهید سلیمانی است
چهل‌سالگی سرو/ فرمانده سپاه درمیان:
فرمانده سپاه درمیان از اجرای ۷۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در شهرستان درمیان خبر داد و گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی است که مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی را به خوبی تبیین کنیم.
صفحه  از ۱۴۷
پربیننده ها
آخرین اخبار