به روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
استانها
خراسان رضوی
تصاویر/ نشست شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان‌های «خواف» و «تایباد»
عکس: محمد اکبری
جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان‌های «خواف» و «تایباد» با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی برگزار شد.
تصاویر/ ادای احترام مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی به شهدای گمنام
عکس: کامبیز دهقانی
سردار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» در سفر به شهرستان‌های «خواف»، «تایباد» و «رشتخوار»، با حضور در یادمان شهدای گمنام این سه شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
تصاویر/ دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی با خانواده شهیدان «دادمحمدی»
عکس: مهدی خاکسار
سردار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» ضمن سفر به شهرستان «تایباد» با خانواده شهیدان «نورعلی و حسین دادمحمدی» دیدار و گفت‌وگو کرد.
همه جریانات سیاسی در برابر تهدیدات نظام سلطه ید واحد هستند
معاون فرماندار شهرستان خواف:
حسین اسدی گفت: تشییع میلیونی سپهبد «قاسم سلیمانی» حامل این پیام به نظام سلطه بود که هرچند در کشور احزاب و جریانات مختلف سیاسی فعالیت دارند، اما در برابر تهدیدات ید واحد هستند و امنیت خط قرمز آن‌ها است.
ایران در «جبهه مقاومت» کانون توجه کشورهای اسلامی است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «حسینعلی یوسفعلی­‌زاده» گفت: ازخودگذشتگی و مجاهدت‌های رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم، به‌خصوص فرمانده جبهه مقاومت سردار شهید «قاسم سلیمانی»، باعث سربلندی جمهوری اسلامی در جغرافیای جهان اسلام شده و ایران اسلامی و جبهه مقاومت در کانون توجه و عنایت ملت‌های ممالک اسلامی قرار گرفته است.
حضور در جهاد، حاکمیت مستضعفین بر عالم را محقق خواهد کرد
شهید محمدرضا پیله‌­وران:
شهید «محمدرضا پیله­‌وران» در فرازی از وصیت­‌نامه خود آورده است: امت حزب‌الله ایران با فریادهایشان در میان خیابان‌ها و در مقابل تیرهای دژخیمان و در جبهه‌های نبرد در میان آتش و خون، این پیامشان را به همه ملت‌های محروم رساندند که اینان وارثین زمین خواهند شد و ما جوانان این امت با الهام از پیام‌های پیامبرگونه اماممان جان‌برکف نهاده و برای تحقق این هدف مقدس و فقط به خاطر رضای خدا به جبهه آمدیم.
دیدار سردار «یوسفعلی‌­زاده» با جانشین سازمان حفظ آثار دفاع مقدس آجا
سردار «حسینعلی یوسفعلی­‌زاده» در دیدار با سرهنگ ستاد «حمیدرضا سهیلی» بر تعامل هر چه بیشتر سازمان حفظ آثار دفاع مقدس آجا و اداره‌­کل حفظ آثار دفاع مقدس استان خراسان رضوی تأکید کرد.
«دریادل»
معرفی کتاب؛
کتاب «دریادل» از مجموعه کتاب­‌های تاریخ شفاهی زنان قهرمان، در برگیرنده‌ خاطرات مرحومه «فاطمه دهقانی» همسر سردار شهید «ابوالفضل رفیعی» جانشین فرمانده لشکر 5 نصر است.
برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای عملیات «کربلای 5» در مشهد
آیین بزرگداشت شهدای عملیات «کربلای 5» مخابرات منطقه خراسان رضوی جمعه 27 دی در مشهد برگزار می­‌شود.
برگزاری نشست شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان «جوین»+ تصاویر
جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان «جوین» با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش­‌های دفاع مقدس خراسان رضوی برگزار شد.
صفحه  از ۳۱۸
پربیننده ها
آخرین اخبار