به روز شده در: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
استانها
خراسان رضوی
پادگان مزداوند قدمگاه رزمندگان تیپ ویژه‌ شهدا
چهل‌سالگی سرو/ جغرافیای حماسه 3
پادگان مزداوند که امروز به پادگان سلمان فارسی شناخته شده است با پیگیری‌های سرلشکر شهید «محمود کاوه» فرمانده تیپ ویژه‌ی شهدا از سال 1362 تا اواخر دفاع مقدس به آموزش رزم کوهستان، ویژه رزمندگان این تیپ برای حضور در جبهه‌های غرب اختصاص پیدا کرد.
خروجی جشنواره ادبی یوسف باید کشف استعدادهای جدید باشد
مدیر ادبیات اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
جعفر عشقی گفت: اگر برگزاری جشنواره‌هایی چون جایزه ادبی یوسف، صرفاً بر ارزیابی آثار و اهدای جوایز متوقف باشد، راه به جایی نخواهیم برد؛ بلکه کار اصلی باید پس از برگزاری جشنواره‌هایی از این دست اتفاق بیفتد؛ آن هم کشف استعدادهای جدید، آموزش و سرمایه‌گذاری بر روی آنهاست. چنین سرمایه‌هایی می‌توانند آثار جهانی خلق کنند و پیام‌های شهیدان را به گوش مردم جهان برسانند.
فرستادگان رضا (ع) به روایت تصویر (23)
چهل‌سالگی سرو/
هیئت انصارالمهدی (عج) ویژه رزمندگان اطلاعات عملیات و غواصان تیپ 21 امام رضا (ع) در چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینان این حماسه جاوید، تصاویر شهدای این واحد را منتشر کرد.
بسیج نماد مقاومت مردم ایران اسلامی است
فرمانده انتظامی خراسان رضوی:
سردار محمدکاظم تقوی در پیام خود به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج آورده است: بسیجیان سلحشور در تمام صحنه‌ها و فراز و نشیب‌های انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس با جانفشانی و غیرت و شهامت، شجاعت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاندند.
ماموریت ذاتی بسیج، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است
نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‎وگو با دفاع‎پرس:
حجت‌الاسلام‌ «جواد نیک‌بین» گفت: یکی از فلسفه‌های وجودی بسیج در طی ۴۱ سال گذشته خدمت‌رسانی بوده است و تمام مأموریت‎های ذاتی بسیج و سپاه در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب در تمامی عرصه‌های علمی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی تعریف می‎شود.
مقاومت اسلامی، ثمره شجره طیبه «بسیج» است/ مهار کرونا با استفاده از ظرفیت‎ بسیج محقق می‌‌شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
سردار حسینعلی یوسفعلی‌زاده گفت: در 41 سالگی نهضت مقدس بسیج، دامنه تأثیرگذاری این تشکل مردمی از گستره ملی به جغرافیای کلان جهان اسلام تسرّی یافته‎ و کشورهای مختلف اسلامی از برکات بسیج بهره‌مند شده‌اند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح محدودیت ورود به آرامستان‌ها، سامانه زیارت مجازی ویژه گلزار شهدا آرامستان بهشت رضا مشهد راه‌‌اندازی شد.
جانباز 70 درصد دیار امام هشتم به همرزمان شهیدش پیوست
جانباز دفاع مقدس «جواد اسماعیل‌زاده» از مشهد مقدس، پس از گذشت سال‌ها تحمل مجروحیت به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
اجرای طرح واكسيناسيون طيور روستایی با مشاركت بسيج سازندگی
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور خبر داد:
علی سلیمانی گفت: به مناسبت هفته بسیج طرح واكسيناسيون طيور روستایی با مشاركت بسيج سازندگی سپاه ناحیه نیشابور اجرا خواهد شد.
بسیج مظهر انسجام ملی‌ست
معاون فرهنگی اداره‌کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی:
افشین تحفه‌گر در پیام خود به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج آورده است: بسیج در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.
صفحه  از ۴۱۰
پربیننده ها
آخرین اخبار