به روز شده در: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
استانها
خراسان رضوی
محافظت از منافع انقلاب در گرو تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات است
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ ارشد نظامی آجا در منطقه شمال‎شرق:
امیر سرتیپ «آذریان» گفت: حفاظت از انقلاب، ایدئولوژی مبنایی در تفکر خانواده بزرگ‌ ارتش است و منافع انقلاب با انتخابات و مشارکت حداکثری در این آوردگاه بزرگ عبادی سیاسی محافظت می‌شود.
وقتی رزمنده جهاد سازندگی خراسان، هدف جنگنده‌های بعثی شد
یاران خراسانی 25/ شهید جاویدالاثر «محمدرضا اکبری»؛
جنگنده‌های بعثی با مشاهده تأثیرگذاری جهادگر ‌«محمدرضا اکبری» در پیشبرد اهداف نیروهای ایرانی، به طور مستقیم او را هدف حمله خود قرار دادند و پس از اصابت راکت هواپیماهای دشمن، اکبری به فیض شهادت نائل آمد.
موزه‌های استانی دفاع مقدس، قبله‌گاه برنامه‌های فرهنگی هستند
مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی:
«جعفری» گفت: برای نسلی که زبان هنر و فرهنگ را می‌فهمد و یک نمادشناس کاربلد است، موزه‌ها خودشان رسانه و هنر مجسمی هستند که ظرفیت خلق می‌کنند و هر جا موزه‌ها ساخته شده‌اند، قطب‌نما و قبله‌ای برای جریان سازی ایجاد شده است.
تأسی به اندیشه سیاسی امامین انقلاب و انتخاب اصلح
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ یادداشت
تأسی به اندیشه سیاسی امام خامنه‌ای در تداوم‌ اندیشه سیاسی امام خمینی (ره) در انتخاب اصلح برای تصدی زمام امور جامعه که اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی را به همراه خواهد داشت راهگشا است مشروط به اینکه بدون حب و بغض به رهنمودها و روشنگری‌های ایشان گوش فرا دهیم و با درک صحیح به تدابیر رهبر فرزانه انقلاب جامع عمل بپوشانیم.
«انتخابات» به جمهوری اسلامی مشروعیت می‌بخشد
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی:
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: افتخار جمهوری اسلامی این است که مشروعیت خود را از صندوق رأی، دموکراسی و اعتماد مردم به دست می‌آورد.
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ وصیتنامه شهید «سیدعلی اعتصامی»؛
طرح «ترک صحنه انتخابات خواست دشمن است» برگرفته از وصیت‌نامه شهید «سیدعلی اعتصامی» در فضای مجازی منتشر شد.
«شهادت» پاداش خداوند به مجاهدان الهی است
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی:
سردار «شجاع» گفت: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت و ایثار مرزبانان ایران اسلامی است و خداوند شهادت را به عنوان پاداش مجاهدان الهی به جمعی از آنها مرحمت می‌کند.
فرمانده شهید «حسن انفرادی» به روایت تصویر
«حسن انفرادی» فرمانده گردان یدالله از لشکر ۵ نصر خراسان در نهم مهر ۱۳۳۹ در روستای «شترپا» از توابع شهرستان «چناران» متولد شد و سرانجام در ۲۲ دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در «شلمچه» به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید جهاد سازندگی خراسان، نخستین روحانی مفقودالاثر دفاع مقدس
یاران خراسانی 24؛
«سید حسین اعلمی» با شروع جنگ تحمیلی در شامگاه پنجم مهر ۱۳۵۹ در جاده دهلران به اسارت دشمن متجاوز درمی‌آید و علیرغم پیگیری نهادهای نظامی و بین‌المللی، تاکنون هیچ سرنخی از سرنوشت این شهید مفقودالاثر والامقام به دست نیامده است.
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ پیشکسوت دفاع مقدس در گفت‌وگو با دفاع‎پرس:
«متقی» گفت: حتی در زمانی که با آتش مهیب دشمن بعثی روبه‌رو بودیم، باز هم بنا به تکلیف و برحسب اطاعت از دستور امام، خود را به مراکز اخذ رأی می‌رساندیم و آراء خود را به صندوق‌ها می‌ریختیم.
صفحه  از ۵۳۱
پربیننده ها
آخرین اخبار