به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
استانها
خراسان شمالی
دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی با مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی با مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه جوادالائمه (ع) استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
صبر و استقامت خانواده شهدا دشمن را مأیوس می‌کند
امیر خانزادی در دیدار با خانواده شهید کاظمی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با خانواده شهید «محمد ابراهیم کاظمی» از شهدای خراسان شمالی در حادثه ناوچه کنارک گفت: چشم ملت ایران به شما خانواده شهداست و مردم از صبر و استقامت و پایداری شما درس می‌گیرد و دشمنان هم به رفتار شما نگاه می‌کنند و تا به امروز آنچه که آنها بدست آوردند چیزی جز مایوس شدن نبوده است.
پیگیری اعتبار ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان شمالی از سوی نماینده شیروان در مجلس
در جلسه‌ای با حضور مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی و نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی مقرر شد پیگیری‌های لازم در خصوص تامین اعتبار برای به پایان رساندن مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان شمالی از سوی نماینده شیروان انجام شود.
تصاویر/ دیدار فرمانده نیروی دریایی ارتش با خانواده شهید «کاظمی»
امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش به همراه سرهنگ «نامنی» فرمانده تیپ 130 شهید دلجویان ارتش خراسان شمالی با خانواده شهید «محمدابراهیم کاظمی» از شهدای خراسان شمالی در حادثه ناوچه کنارک دیدار کردند.
تصاویر/ تهیه و توزیع 10 بسته معیشتی در بین نیازمندان خراسان شمالی
تعداد 10 بسته معیشتی با همکاری دختران و خواهران شهدا، همسر شهدا و جانبازان و مشارکت زنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی در بین نیازمندان توزیع شد.
تصاویر/ دیدار اعضای تشکل‌های مردم نهاد خراسان شمالی با پدر و مادر شهید «رفیعی»
اعضای تشکل‌های مردم نهاد با هماهنگی مشارکت زنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی با پدر و مادر شهید «غلامرضا رفیعی رزقانه» دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
تصاویر/ آخرین اقدامات انجام شده در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان شمالی
مراحل فونداسیون، اجرای اسکلت و دیوارچینی در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان شمالی به اتمام رسیده و این مرکز در حال حاضر در مرحله نازک کاری و تاسیسات قرار گرفته است.
تصاویر/ استقرار 5 وسیله نظامی دوران دفاع مقدس در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان شمالی
پنج وسیله نظامی دوران دفاع مقدس شامل دو تانک پی‌ام‌پی، یک دستگاه چیفتن، یک دستگاه تانک تی 72 و یک دستگاه نفر بر زرهی برای بازدید عموم مردم در محل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان شمالی استقرار یافتند.
تصاویر/ انتقال ادوات جنگی دوران دفاع مقدس به مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان شمالی
تعدادی از ادوات جنگی دوران دفاع مقدس از تهران و تعدادی نیز از شهرهای مختلف خراسان شمالی به مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان انتقال داده شد تا در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرند.
صفحه  از ۱۶۹
پربیننده ها