به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
استانها
گلستان
پخش ویژه برنامه «پلاک 40» از سیمای مرکز گلستان
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ویژه برنامه تلویزیونی «پلاک 40» با هدف معرفی شهدا، رزمندگان و ایثارگران، بیان شعرا و نویسندگان دفاع مقدس و معرفی کتب منتشر شده در این حوزه، روی آنتن سیمای مرکز گلستان می‌‌رود.
تصاویر/ حضور سرلشکر «جعفری» در اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان
سرلشکر «محمدعلی جعفری» فرمانده قرارگاه فرهنگی سپاه پاسداران با حضور در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان، طی جلسه ای با نخبگان فرهنگی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
سردار شوشتری خود را وقف امنیت در سیستان بلوچستان کرد
همرزم شهید شوشتری:
همرزم شهید شوشتری گفت: سردار شوشتری خود را وقف امنیت در سیستان بلوچستان کرد و در اول خاکریز مبارزه با گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی قرار گرفت و موفق شد که در اولین گام، تعداد زیادی از عشایر سیستان و بلوچستان را جذب سازمان کند و به عنوان طرح طوائف درآورد.
تصاویر/ یادواره شهدای خدمت و اهل سنت استان گلستان
یادواره شهدای خدمت و اهل سنت استان گلستان با حضور علمای اهل سنت استان، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان و با سخنرانی فرمانده سپاه نینوای گلستان در شهرستان گمیشان برگزار شد.
برای دفاع از تعالیم اسلام ناب محمدی هیچ فرقی بین شیعه و سنی وجود ندارد
فرمانده سپاه نینوای گلستان:
سردار «علی ملک شاهکوهی» گفت: تقدیم ۶۰۰ شهید اهل سنت در دفاع مقدس برگ زرینی برای مردم ما است و نشان می‌دهد که برای دفاع از تعالیم اسلام ناب محمدی هیچ فرقی بین شیعه و سنی وجود ندارد.
تصاویر/ مسابقه رادیویی «چهل خان» در تپه نورالشهدای گرگان
بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مسابقه رادیویی دفاع مقدس با عنوان «چهل خان»، با حضور خانواده معظم شهیدان اعتراف و صلبی، با همکاری و مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان و صدا و سیمای مرکز استان، در تپه نورالشهدای گرگان برگزار شد.
تصاویر/ عکاسی از والدین شهدای استان گلستان
در راستای تهیه و چاپ کتاب عکس والدین شهدای استان گلستان (چشم و چراغ)، طرح عکاسی از این عزیزان، با عکاسی «داوود عامری» از عکاسان برجسته کشوری و بین‌المللی و به همت مدیریت هنری و سینمایی اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان در شهرستان گمیشان انجام شد.
برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره شعر دفاع مقدس در گرگان
جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اختتامیه دوازدهمین جشنواره شعر دفاع مقدس با عنوان «تپش‌های ماندگار» در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان برگزار شد.
تشییع پیکر جانباز «سیدمحمدکاظم کاظمی» در گرگان
صبح امروز برگزار می شود؛
پیکر مطهر شهید «سیدمحمدکاظم کاظمی» از جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس، صبح امروز در گرگان تشییع خواهد شد.
عملیات عاشورای 4 تشریح شد
توسط اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان؛
اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان به مناسبت سالروز عملیات عاشورای 4 به تشریح این عملیات پرداخت.
صفحه  از ۱۷۳
پربیننده ها
آخرین اخبار