به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
استانها
مازندران
نفاق و تفرقه را دور بیندازید/ وحدت و یگانگی را پیشه خود سازید
چهل‌سالگی سرو/ شهید «حسین كشاورزیان»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «حسین كشاورزیان» آمده است: امت شهیدپرور! نفاق و تفرقه را دور بیندازید و وحدت و یگانگی را پیشه خود سازید که امام عزیز هم این نکته را متذکر شده است.
گویاسازی عکس رزمندگان مازندرانی (۱۳۴)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس عکس رزمندگان مازندرانی در جبهه‌های حق علیه باطل به صورت گویاسازی منتشر می‌شود.
مروری بر زندگی شهیده «حدیثه ملکی کچانک»
چهل‌سالگی سرو/
شهیده «حدیثه ملکی کچانک» از شهدای تنکابن، در سال ۱۳۶۰ در بندرعباس متولد شد و در سال ۱۳۶۶ در بمباران هوایی پادگان هوایی نوژه شهر همدان به شهادت رسید و در گلزار شهدای نشتارود خاکسپاری شد.
مسئله لبیک به امام یعنی دست کشیدن از همه کشش‌های دنیوی
چهل‌سالگی سرو/ شهید «منصور پژولیده»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «منصور پژولیده» آمده است: طرح لبیک یا امام و مسئله لبیک به امام یعنی دست کشیدن از همه کشش‌های دنیوی و بریدن از همه لبیک‌ها و کمک خواستنها. اینجا باید به یک ندا پاسخ داد و آن ندا فریاد «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین (ع) است که از حنجره امام امت بیرون می‌آید.
تصاویر/ توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی کمک مومنانه در بین نیازمندان سوادکوه شمالی
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ۲۰۰ بسته معیشتی به همت پایگاه‌های مقاومت بسیج، ستاد یادواره شهدا، دهیاران و مرکز نیکوکاری مهرآفرینان لفور سوادکوه شمالی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بین اقشار نیازمند توزیع شد.
حکایت شهیدی که بخاطر قرآن تنبیه شد
چهل‌سالگی سرو/
«خدیجه طاهایی» روایت می‌کند: «یک روز که برادرم از مدرسه برگشت، دیدم کف دستانش ورم کرده است. گفتم: چه شده است؟ گفت: ناظم فهمید که من دیشب در جلسه قرآن بودم، به همین دلیل مرا به دفترش بُرد و تنبیه کرد.»
همیشه پیرو خط امام و ولایت فقیه و پشتیبان روحانیت باشید
چهل‌سالگی سرو/ شهید «مهرعلی طهماسب‌زاده»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «مهرعلی طهماسب‌زاده» آمده است: همیشه پیرو خط امام و ولایت فقیه و پشتیبان روحانیت باشید چونکه ما هرچه داریم از روحانیت است.
از شنیدن خبر شهادت من هرگز غمگین و ناراحت نباشید/ راهی که برگزیدم راه تمامی شهیدان است
چهل‌سالگی سرو/ شهید «ابراهیم ابراهیم‌نژاد گرجی»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «ابراهیم ابراهیم‌نژاد گرجی» آمده است: شهادت خونین است و هر چند فراق فرزند سنگین و غمگین ولی غم ابراهیم شیرین است از شنیدن خبر شهادت من هرگز غمگین و ناراحت نباشید چرا که راهی که برگزیدم راه تمامی شهیدان است و خدا خواست که اینگونه بمیرم
هر کجا که هستید به یاری اسلام بشتابید/ باید بپا خیزیم که اسلام و قرآن در معرض خطر قرار گرفته است
چهل‌سالگی سرو/ شهید «حسینعلی ابراهیم‌پور ثجنکی»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «حسینعلی ابراهیم‌پور ثجنکی» آمده است: در هر کجا که هستید به یاری اسلام بشتابید به قول امام عزیزمان امروز روزی نیست که ما در کنار و گوشه خود را جا بزنیم و به حالت بی‌تفاوت باشیم باید بپا خیزیم که اسلام و قرآن در معرض خطر قرار گرفته است.
تصاویر/ برگزاری مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در حرم شهدای گمنام نکا
مراسم عزاداری ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) امشب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حرم شهدای گمنام نکا برگزار شد.
صفحه  از ۹۱۷
پربیننده ها
آخرین اخبار