به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴
استانها
گیلان
مشکل اصلی کشور فقدان حلقه‌های میانجی است
رئیس سازمان مهندسین صنعت سپاه قدس گیلان:
رئیس سازمان مهندسین صنعت سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید حل نیاز‌های فناورانه به اولویت اصلی مسئولان بدل شود، مشکل اصلی کشور را فقدان حلقه‌های میانجی دانست.
مردم و مسئولان از سوم خرداد‌ها برای حل مشکلات بهره بگیرند
فتح خرمشهر، فتح خون/ امام جمعه موقت رشت:
حجت الاسلام «احمد طیبی» با اشاره به تلاش دشمنان برای توطئه چینی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: امروز مردم و مسئولان باید از دفاع مقدس و سوم خرداد‌ها عبرت بگیرند و سرلوحه خویش برای عبور از موانع قرار دهند.
شناسایی اماکن تاریخی مرتبط با دوران دفاع مقدس برای تدوین نقشه راه گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان خبر داد؛
«جهانی» گفت: استان گیلان ۱۶ اثر معنوی ناملموس را به ثبت رسانده و از پایه گذاران میراث ناملموس است که بخشی از آن به دفاع مقدس باز می‌گردد؛ لذا در تلاش برای شناسایی اماکن تاریخی مرتبط با دوران دفاع مقدس برای تدوین نقشه راه گردشگری هستیم.
برای مردم در زمینه مسائل مختلف جامعه، جهاد تبیین داشته باشیم
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:
حجت‌الاسلام «مهدوی» با اشاره به اینکه باید برای مردم در خصوص مسائل مختلف جهاد تبیین داشته باشیم، گفت: دشمن با استفاده از ابزار رسانه، استقلال فرهنگی ما را نمی‌خواهد و در شبکه‌های ماهواره‌ای به جای فرزندآوری، نگهداری از حیوانات را تبلیغ می‌کند.
«موزه» یکی از پل‌های ارتباطی بین گذشتگان و آیندگان است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گیلان تاکید کرد؛
سرهنگ «حبیبی» گفت: موزه‌ها آینه تمام نمای فرهنگ، هنر، آداب و رسوم، باور‌ها و اعتقادات گذشتگان و نیاکان ما است؛ از این منظر موزه یکی از پل‌های ارتباطی بین گذشتگان و آیندگان است.
تصاویر/ بازدید رئیس سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای از مرکز فرهنگی دفاع مقدس گیلان
سرهنگ «حمید حیدری» رئیس سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ضمن بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس گیلان به پنج شهید گمنام در این مرکز فرهنگی ادای احترام کرد.
برنامه‌های سوم خرداد مردمی برگزار شود
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ امام جمعه «رودسر»:
حجت‌الاسلام «تقی روحانی» با بیان اینکه حماسه سوم خرداد عصاره هشت سال دفاع مقدس بود، گفت: همه ما وظیفه داریم روز سوم خرداد را با برنامه‌های مهم با محوریت مردم پاس بداریم، زیرا این پیروزی با دست خالی و با ایثار و مقاومت رزمندگان اسلام و انقلاب حاصل شد.
یکی از راه‌های موفقیت در نظام اسلامی توجه به مبحث مهدویت است
فرمانده سپاه قدس گیلان:
سردار «عبدالله‌پور» با بیان اینکه دهه نودی‌ها در جمهوری اسلامی سربازان آقا امام زمان (عج) هستند، گفت: یکی از راه‌های موفقیت در نظام اسلامی توجه به مبحث مهدویت است که سرود سلام فرمانده به خوبی به آن عمل کرد.
سرود «سلام فرمانده» در تاریخ کشور ماندگار خواهد شد
فرمانده کل سپاه:
سردار «سلامی» سرود «سلام فرمانده» را یک اجرای آسمانی خواند و گفت: این سرود در تاریخ کشور ماندگار خواهد شد؛ زیرا یک کار فرهنگی زیبا در جمهوری اسلامی بود.
نشست تخصصی میراث فرهنگی و دفاع مقدس برگزار می‌شود
نشست تخصصی میراث فرهنگی و دفاع مقدس ۲۹ اردیبهشت در شهرستان «رشت» برگزار می‌شود.
صفحه  از ۲۶۸
پربیننده ها
آخرین اخبار