به روز شده در: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
اجتماعی
اجتماعی
شناسایی و دستگیری آشوبگران اغتشاشات اخیر/ شهادت دو مأمور ناجا در ناآرامی‌ها
سردار نوریان خبر داد؛
سخنگوی ناجا گفت: شناسایی عوامل تحرکات و ارتباط آن‌ها با دست‌های پشت پرده در خارج از کشور مهم‌ترین بخش مأموریت پلیس در ناآرامی‌های اخیر بود.
لزوم دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی با تقویت بینش انقلابی
سردار «قاسم رضایی» مطرح کرد؛
فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه دشمنان به دنبال توطئه علیه انقلاب اسلامی هستند، گفت: هدف دشمنان متوقف کردن حرکت و مسیر انقلاب اسلامی است و ما به عنوان حافظان انقلاب اسلامی باید از بقیه جلوتر باشیم و بینش انقلابی خودمان را نسبت به تهدیدات افزایش دهیم.
اهتمام مجلس به اصلاح ساختار‌های فسادزا/ استفاده از قضات اهل سنت در مناطق سنی‌نشین
حجت‌الاسلام رئیسی عنوان کرد؛
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر برخورد دستگاه قضایی با مفسدان، از نمایندگان مجلس خواست که در جهت اصلاح ساختار‌های فسادزا گام‌های جدی‌تری بردارند.
صف مردم از اغتشاشگران جداست/ در هر شرایطی از نظام و ارزش‌های آن صیانت می‌کنیم
سردار اشتری:
فرمانده ناجا با بیان اینکه صف مردم از اغتشاشگران جداست، گفت: افتخار ما سبزپوشان نیروی انتظامی، سربازی برای فرماندهی معزز کل قوا و خدمت به مردم است و در هر شرایطی از نظام و ارزش‌های آن صیانت می‌کنیم.
آرامش به کشور بازگشته است/ دستیابی به مستندات جدید از «زم»/ مردم خرابکاران را به نهاد‌های امنیتی معرفی کنند
سخنگوی قوه قضائیه:
سخنگوی قوه قضائیه گفت: به برکت کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی، تلاش نیرو‌های امنیتی و هوشیاری مردم آرامش به کشور بازگشته است.
ورود پلیس به پرونده‌های کلان اقتصادی
سردار مقیمی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با بیان اینکه هماهنگی خوبی بین پلیس و سازمان امور مالیاتی کشور صورت گرفته است، گفت: پلیس به برخی پرونده‌های کلان اقتصادی ورود و با انجام اقدامات اطلاعاتی با پرونده‌های فرار مالیاتی برخورد می‌کند.
دولت افکار عمومی را درباره ضرورت طرح بنزینی قانع کند/ صف مردم از اشرار جداست
حجت‌الاسلام رئیسی:
​​​​​​​رئیس قوه قضاییه اقناع افکار عمومی و اجماع نخبگانی را مقدمه ضروری اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت برشمرد و با تاکید بر اینکه صف مردم از اخلالگران جداست، از همه مسئولان ذی‌ربط خواست از طریق تریبون‌های مختلف به تبیین ابعاد طرح بپردازند.
فرمانده ناجا: اجازه ایجاد ناامنی را به اخلالگران و فرصت‌طلبان نمی‌دهیم
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بررسی‌های ما حاکی از خط‌دهی سازمان‌های ضدانقلاب و منافقین در پس پرده تحرکات اخیر است، گفت: نهاد‌های امنیتی و انتظامی کشور، این افراد را شناسایی کرده‌اند و ان‌شاءالله در موعد مقرر به سزای اعمال خود خواهند رسید.
شهادت یکی از کارکنان انتظامی کرمانشاه در درگیری با اغتشاشگران
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: سرگرد «ایرج جواهری» از مأموران کلانتری ۲۴ الهیه در درگیری با اراذل و اوباش و اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
برخورد قاطعانه دستگاه قضا با اشرار، عناصر نفوذی و ضد انقلاب/ پیگیری تعهدات دولت در قبال مردم
در بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی تأکید شد؛
رئیس قوه قضاییه در مورد اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و مسائل به وجود آمده در مورد آن، بیانیه‌ای را خطاب به مسئولان قضایی صادر کرد.
صفحه  از ۱۲۲۵
پربیننده ها
آخرین اخبار