به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
اجتماعی
اجتماعی
بازسازی یادمان «کانال کمیل» به شهرداری تهران سپرده شد
شهردار تهران در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
زاکانی گفت: شهرداری تهران به عنوان پشتیبان و کمک‌کار دستگاه‌های متولی به دنبال بازسازی کانال کمیل است تا بتوانیم حماسه بزرگی که در این یادمان رخ داده است را به زائران یادمان‌های دفاع مقدس نشان دهیم.
ضرورت توانمندسازی پلیس امنیت اقتصادی با هوشمندسازی سامانه‌ها
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا مطرح کرد؛
سردار مقیمی با تاکید بر مقابله با قاچاق کالا گفت: هدف‌گذاری پلیس امنیت اقتصادی بر جلوگیری از قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی به همراه هوشمندسازی این پلیس و بهره‌مندی از بانک جامع اطلاعاتی سایر دستگاه‌های مسئول کامل می‌شود.
اقتدار توأم با رأفت اسلامی و قانونمداری، رموز استقرار امنیت پایدار
یادداشت/ به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی
اقتدار توأم با رأفت اسلامی و رعایت اعتدال و قانونمداری رموز استقرار امنیت پایدار در جامعه است که خوشبختانه ناجا توانسته این مهم را جامه عمل بپوشاند.
پای آمریکایی‌ها هر جا باز شده جز چپاول و غارت نتیجه‌ای نداشته است
سردار سلیمانی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن می‌خواهد انقلاب اسلامی را متوقف کند تا جهان اسلام و کشور ما را بار دیگر زیر سیطره خود قرار دهد، اما مردم باید ببینند تاکنون آمریکا و کشور‌های غربی در کشور‌هایی که پا گذاشتند آیا خدمتی کرده‌اند یا فقط چپاول، غارت، اشغال و کشتار را به همراه داشته‌اند.
تاکنون ۶۸ میلیون دُز واکسن تزریق شده است
وزیر بهداشت:
عین‌اللهی گفت: تاکنون ۶۸ میلیون دز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
مدال بصیرت، افتخار و بزرگی متعلق به شهید همدانی است
شهردار تهران:
زاکانی با تاکید براینکه بهترین مدال بصیرت، افتخار و بزرگی متعلق به شهید همدانی است، گفت: شهید همدانی لحظه‌ای در صیانت از انقلاب تعلل نکرد. فرماندهان ما در مقدم جبهه و در پیش‌و روی ما رزمندگان حرکت می‌کردند.
جان باختن ۲۲۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹/ بهبودی بیش از ۵ میلیون و ۲۸۰ هزار بیمار کرونایی
وزارت بهداشت اعلام کرد؛
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۱ هزار و ۹۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ و جان باختن ۲۲۳ بیمار طی شبانه‌روز گذشته در کشور خبر داد.
مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» آغاز شد
با حضور زاکانی؛
شهردار تهران با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می گیرد» گفت: در این مرحله از اجرای این پویش از ظرفیت ۲۲ ایستگاه منتخب مترو، ۲۲ اتوبوس سیار در میادین منتخب و فضای ۲۲۰ مسجد استفاده خواهیم کرد.
واکسن کرونا شدت بیماری و مرگ‌ و میر را کاهش می‌دهد
وزیر بهداشت:
عین‌اللهی گفت: به مردم تأکید می‌کنیم که حتماً واکسن کرونا را تزریق کنند و الآن وقت تزریق واکسن است. از مردم می‌خواهیم که عادی‌انگاری نکنند و شیوه‌نامه‌های بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری را فراموش نکنند.
شهادت ۱۸ نفر از کارکنان اورژانس به دلیل کرونا/ ۴۲ درصد از حوادث ترافیکی در راه‌های فرعی رخ می‌دهد
رئیس سازمان اورژانس کشور:
«میعادفر» با بیان اینکه ۴۲ درصد از حوادث ترافیکی در راه‌های فرعی رخ می‌دهد، گفت: آنچه امروز مشکل‌ساز است راه‌های فرعی و روستایی است که ۴۲ درصد حوادث ترافیک در راه‌های فرعی رخ می‌دهد.
صفحه  از ۱۷۵۹
پربیننده ها
آخرین اخبار