به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
بین الملل
بین الملل
شکست رژیم صهیونیستی در مشروعیت‌بخشی به خود در میادین ورزشی/ هم‌صدایی ورزشکاران مسلمان در حمایت از ملت فلسطین
دفاع‌پرس بررسی کرد؛
رژیم صهیونیستی با جود صرف هزینه‌های گزاف در استفاده از ورزش به‌عنوان ابزاری برای کسب مشروعیت و عادی‌سازی روابط خود با کشورهای اسلامی (به جز امارات و بحرین) ناکام مانده و خواهد ماند.
تنها ایران در برابر پروژه‌های صهیونیستی ایستاده است
عضو ارشد جهاد اسلامی:
عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین ضمن هشدار درباره عادی سازی روابط کشور‌های عربی با رژیم صهیونیستی، گفت: ایران تنها کشوری است که در برابر پروژه‌های صهیونیستی ـ آمریکایی ایستاد.
بیانیه پایانی نشست شورای همکاری خلیج فارس را نه برگرفته از همگرایی و اقتدار که باید نشانه‌ای از شکست‌ها و رسوایی‌های بحرین، امارات و عربستان دانست که همچنان با اشتباهات محاسباتی به دنبال بازی در زمین بایر غرب و صهیونیسم هستند.
پاسخ به کشورهای متجاوز تا آزادسازی کامل کشور ادامه دارد
وزیر دفاع یمن:
وزیر دفاع یمن خطاب به اعضای ائتلاف متجاوز سعودی گفت که اگر به حملات خود علیه یمن ادامه دهند، بیش از گذشته بینی آنها را به خاک مالیده خواهد شد.
هلاکت سرکرده داعش دراندونزی
ارتش اندونزی از هلاکت سرکرده داعش در جریان یک عملیات تعقیب و گریز در مرکز این کشورخبر داد.
هدف از توافق‌های عادی‌سازی روابط، ادغام اسرائیل در منطقه است
حماس:
جنبش حماس در نخستین سالگرد عادی‌‌سازی روابط برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی تأکید کرد که هدف از این توافق، ادغام تل‌آویو در منطقه و ایجاد ائتلاف با آن است.
آغاز خروج تدریجی تروریست‌های آمریکایی از عراق
تروریست‌های آمریکایی به‌تدریج در حال خروج از پایگاه‌های خود در عراق از جمله عین‌الاسد و اربیل هستند.
شکست محاصره لبنان تنها منحصر به سوخت نخواهد بود
عضو شورای سیاسی حزب‌الله:
«قماطی» با بیان اینکه شکست محاصره لبنان تنها منحصر به سوخت نخواهد بود، گفت: حزب‌الله از هیچ تلاشی برای رفع درد و رنج‌های ملت لبنان دریغ نمی‌کند.
شهادت ۷ غیر نظامی یمنی در پی حمله مزدوران سعودی
منابع محلی حاضر در استان «شبوه» واقع در جنوب یمن از حمله ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی خبر دادند و گفتند: در جریان این حمله، هفت غیر نظامی به شهادت رسیدند.
رژیم صهیونیستی در پی نقض توافق ترسیم مرزهاست
نبیه بری:
انتشار اخباری مبنی بر برنده شدن یک شرکت آمریکایی برای حفاری در منطقه مورد منازعه میان لبنان و رژیم صهیونیستی با واکنش تند رئیس پارلمان لبنان روبه‌رو شد.
صفحه  از ۳۹۷۵
پربیننده ها
آخرین اخبار