به روز شده در: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
بین الملل
بین الملل
دست رد گروه‌های سُنی و کُردها به پیشنهادهای سخاوتمندانه «عدنان الزرفی»
عضو پارلمان عراق خبر داد؛
«حامد الموسوی» گفت: گروه‌های اهل تسنن و کُرد در پارلمان عراق پیشنهاد‌های سخاوتمندانه عدنان الزرفی در تشکیل کابینه عراق را رد کردند و خواهان نامزدی مورد تایید جریان‌های شیعه برای نخست وزیری کشورشان هستند.
آمریکا هفته سختی پیش رو دارد
ترامپ در پی شیوع ویروس کرونا هشدار داد؛
رئیس‌جمهوری آمریکا درباره افزایش موج بیماری کرونا طی هفته آتی هشدار داد و در عین حال دموکرات‌ها را متهم کرد که می‌خواهند از بحران موجود بهره برداری سیاسی کنند.
اعتراف صهیونیست‌ها به سرقت تجهیزات پزشکی توسط موساد
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که سازمان جاسوسی این رژیم ( موساد) از راه سرقت، تجهیزات پزشکی حیاتی برای مقابله با کرونا را به دست آورده است.
شورای امنیت سازمان ملل درباره کرونا تشکیل جلسه می‌دهد
شورای امنیت سازمان ملل در اوج اختلاف نظر اعضا، قرار است، پنج‌شنبه این هفته جلسه‌ای غیرعلنی را با حضور دبیرکل سازمان ملل متحد در باب شیوع کرونا برگزار کند.
«جان بولتون» سازمان بهداشت جهانی را به همدستی با چین متهم کرد
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا با متهم کردن سازمان بهداشت جهانی به همدستی با دولت چین در مخفی نگاه داشتن آمار واقعی این بیماری همه گیر، از درخواست برای استعفای مدیرکل این سازمان حمایت کرد.
یک افسر تروریست آمریکایی در سوریه کشته شد
منابع خبری از کشته شدن یک افسر تروریست آمریکایی و دو نیروی وابسته به گروه مسلح موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» در دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر دادند.
قانون اساسی ضامن وحدت کشور است
عدنان الزرفی:
نخست‌وزیر مکلف به تشکیل کابینه جدید عراق گفت: عراق یک کشور مستقل فدرال و قانون اساسی آن ضامن وحدت است.
آیا آمریکایی‌ها در عراق فرار را بر قرار ترجیح می‌دهند؟
‌یادداشت/ سیروس فتح‌اله
آمریکایی‌ها باید بین ماندن و فرار از عراق یکی را انتخاب کنند؛ چون در صورت عدم خروج با مقاومت سرسختانه تمامی گروه‌های مقاومت مواجه خواهند شد و تبعات سختی فرا روی آن‌ها خواهد بود.
کرونا در فرانسه ۸۳۳ قربانی دیگر گرفت
مقامات فرانسه اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۳ نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به هشت هزار و ۹۱۱ نفر برسد
همبستگی دولت و ملت بلاروس با ملت ایران در مبارزه با کرونا
پرچم جمهوری اسلامی ایران به نشانه اعلام همبستگی دولت و ملت بلاروس با دولت و ملت ایران در مبارزه با کرونا، بر نمای بیرونی کتابخانه ملی بلاروس نقش بست.
صفحه  از ۲۷۸۲
پربیننده ها
آخرین اخبار