به روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲
بین الملل
بین الملل
رهبر کاتولیک‌های جهان در دیدار با رئیس‌جمهور عراق، بر لزوم یافتن راه‌حلی برای مشکلات این کشور بر اساس منافع شهروندان و احترام به حق حاکمیت ملی تأکید کرد.
عربستان سوء استفاده از دین اسلام را متوقف کند
یمن:
سخنگوی جنبش انصارالله یمن اقدام دبیرکل انجمن موسوم به «رابطه العالم الاسلامی» و وزیر سابق دادگستری سعودی درباره عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها به اسم اسلام را محکوم کرد.
رونمایی از معامله قرن پیش از انتخابات اسرائیل «بسیار مشکوک» است
لیبرمن:
رئیس حزب اسرائیل بیتنا اقدام رئیس جمهور آمریکا در رونمایی از طرح صلح موسوم به معامله قرن ۵ هفته پیش از انتخابات سراسری در سرزمین‌های اشغالی را بسیار مشکوک توصیف کرد.
آمریکا در آستانه رونمایی از «معامله قرن» نظامیان بیشتری به منطقه اعزام کرد
یک وبگاه صهیونیستی از استقرار شمار بیشتری از نظامیان و تجهیزات جنگی آمریکا در منطقه در آستانه رونمایی از معامله قرن خبر داد.
الحشد الشعبی از تامین امنیت جاده ارتباطی «الرطبه- عکاشات» واقع در غرب الأنبار خبر داد.
وزیر دفاع کره جنوبی:
وزیر دفاع کره جنوبی گفت که نیرو‌های این کشور مستقر در تنگه هرمز در برخورد نظامی احتمالی بین ایران و آمریکا مداخله نمی‌کنند.
شیران مقاومت چیزی از آمریکا و مزدورانش باقی نخواهند گذاشت
سخنگوی نُجَباء در پیامی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر:
«نصر الشِمَّری» در پیامی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر، با اشاره به تظاهرات میلیونی ملت عراق تصریح کرد: امریکا و مزدورانش باید بفهمند که در پس این فریادها، هزاران شیرمرد مصمم از جبهه مقاومت اسلامی به‌صورت یکپارچه ایستاده‌اند و چیزی از آن‌ها باقی نخواهند گذاشت.
عملیات در ادلب و حلب در راستای برآورده کردن خواسته‌های مردم است
وزارت خارجه سوریه:
وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که عملیات نظامی که ارتش سوریه و متحدانش در استان‌های حلب و ادلب علیه تروریست‌ها انجام می‌دهند در راستای برآورده کردن خواسته‌های مردمی است.
شماری معترضان عراقی امروز در ادامه اعتراضات پراکنده خود، با نیرو‌های امنیتی در شهر‌های بغداد و الناصریه به شدت درگیر شدند.
پیام‌های سومین سیلی مقاومت منطقه به ترامپ
کارشناسان بین‌المللی مطرح کردند؛
کارشناسان منطقه‌ای تظاهرات میلیونی عراق را سومین سیلی به ترامپ بعد از مصوبه پارلمان عراق و حمله موشکی ایران به عین الاسد برآورد کردند.
صفحه  از ۲۵۸۲
پربیننده ها
آخرین اخبار