به روز شده در: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
بین الملل
بین الملل
در تماس تلفنی با ظریف؛
در تماس تلفنی رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس با وزیر خارجه کشورمان، هنیئه با ابراز همدردی و تسلیت ترور شهید فخری زاده، این اقدام تروریستی را محکوم کرد.
آمریکا یک کاروان نظامی دیگر از عراق وارد خاک سوریه کرد
منابع سوری از ورود یک کاروان آمریکایی حامل ۳۵ خودروی زرهی و کامیون حامل تجهیزات نظامی و لجستیک از عراق به خاک سوریه خبر دادند.
رایزنی مشاور امنیت ملی عراق با سفیر آمریکا در بغداد
امروز انجام شد؛
مشاور امنیت ملی عراق در دفترش میزبان متئو تولر سفیر آمریکا در بغداد بود که در این دیدار آخرین رخداد‌های سیاسی و امنیتی منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
اتحادیه‌اروپا باید علیه ترکیه تحریم‌هائی را اعمال کند
معاون پارلمان اروپا:
معاون پارلمان اروپا امروز از کشورهای عضو این اتحادیه خواست تا در نشست ۱۰ و ۱۱ ماه دسامبر، تحریم‌هایی را علیه آنکارا اعمال کنند.
منابع سعودی: ریاض در پی حل بحران با قطر برای جلب رضایت بایدن است
منابع مطلع سعودی به یک روزنامه انگلیسی گفتند که دولت ریاض قصد دارد بحران با قطر را با هدف جلب رضای «جو بایدن» حل و فصل کند.
نماینده سید عمار حکیم در تهران:
سید ضرغام حسینی با اشاره به ترور شهید فخری‌زاده تاکید کرد: تروریسم و ترور همواره محکوم بوده و این اقدام جنایتکارانه نقض آشکار قوانین بین‌المللی است.
وزیر خارجه سوریه در دیدار سفیر ایران در دمشق، ضمن محکوم کردن ترور دانشمند هسته‌ای ایران، از جامعه جهانی خواست در برابر اقدامات تروریستی این چنینی به وظایف خود عمل کند.
محسن فخری‌زاده، شهید همه ما هستند
رهبر حزب وطن ترکیه:
رهبر حزب وطن ترکیه با ارسال پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ضمن تسلیت شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی ایران، اعلام کرد: «محسن فخری‌زاده»، شهید همه ما هستند.
بازتاب پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی ترور شهید فخری‌زاده در رسانه‌های خارجی
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص شهادت محسن فخری زاده بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشته است.
واکنش سفیر ایران در اسلام آباد به ترور شهید فخری زاده
سفیر ایران در اسلام آباد گفت: ایران قطعا از حق مشروع و قانونی خود برای یافتن آمران و عاملان اصلی ترور شهید فخری زاده استفاده می‌کند.
صفحه  از ۳۳۷۱
پربیننده ها