به روز شده در: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۱
حماسه و جهاد
شهدا
قسمت پایانی/ در گفت‌وگو با همسر شهید امنیت و اقتدار «وحید شیبانی» مطرح شد؛
همسر شهید شیبانی گفت: در یکی از دیدارهای خصوصی با حضرت آقا، مادر وحید به ایشان گفت «آقا جان، من فرزندانم را به عشق شما، برای شما و برای این نظام تربیت کردم و همیشه دوست داشتم آن‌ها را در راه شما فدا کنم.» و حضرت آقا پاسخ دادند، «ان‌شالله فردای قیامت با همین نیت با حضرت زهرا (س) محشور شوید».
وداع با شهیدمان سخت‌ترین لحظه زندگی/ «آرامش قلبی» هدیه شهداست به خانواده‌هایشان
قسمت چهارم/ در گفت‌وگو با همسر شهید امنیت و اقتدار «وحید شیبانی» مطرح شد؛
همسر شهید شیبانی گفت: هرچند این سختی‌ها وجود دارد، اما نور شهادت، سکینه قلبی به خانواده شهدا عطا می‌کند. حتی بچه‌ها نیز پذیرفته‌اند که این سرنوشت، تقدیر الهی برای ماست و راضی هستیم به رضای خدا.
سردار علی‌محمد نائینی به‌پاس همدردی و پیام‌های تسلیتی که در این ایام برای درگذشت والده محترمشان ارسال‌شده بود، در پیامی تقدیر و تشکر کرد.
شهیدی که ردای دامادی حضرت زهرا (س) را به تن کرد
قسمت سوم/ در گفت‌وگو با همسر شهید امنیت و اقتدار «وحید شیبانی» مطرح شد؛
همسر شهید شیبانی گفت: آن روز باید به آزمایشگاه می‌رفتم. هرچه وحید تمنا کرد که حاضر شوم، نتوانستم. وحید در آستانه درب ایستاد و نگاه کرد. عذرخواهی کردم، عکس‌العملی نشان نداد و فقط دقایقی نگاه کرد... رفت و این آخرین کهربای نگاه او بود...
شبی که «وحید» برات شهادت گرفت/ طهارتی که ثمره‌اش شهادت فرزند شد
قسمت دوم/ در گفت‌وگو با همسر شهید امنیت «وحید شیبانی» مطرح شد؛
همسر شهید شیبانی گفت: تمام مناعت طبع وحید دست‌پرورده مادر او بود. زن با ایمانی که می‌گفت «همیشه وضو داشتم و تمام غذا‌ها را با وضو برای فرزندانم درست کردم.» مطمئن هستم ثمره تربیت چنین مادر دین‌داری فرزند نیک‌فرجامی همچون وحید می‌شود.
عهد شهید شیبانی و همسرش در راهیان نور/ رازی که تا شهادت «وحید» سر به مهر ماند
قسمت اول/ در گفت‌وگو با همسر شهید امنیت و اقتدار «وحید شیبانی» مطرح شد؛
همسر شهید شیبانی گفت: ماه عسل به مناطق عملیاتی جنوب کشور رفتیم تا از همان ابتدای زندگی با شهدا عهد ببندیم که رهرو راهشان باشیم.
سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس شهادت سردار اسداللهی را تسلیت گفت
طی پیامی؛
سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس طی پیامی عروج فرمانده سابق لشکر عملیاتی ۲۷ محمد رسول الله (ص) سپاه تهران بزرگ را تسلیت گفت.
پیام سردار کارگر به مناسبت شهادت سردار حاج حسین اسداللهی
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی به مناسبت شهادت فرمانده اسبق لشکر عملیاتی ۲۷ محمد رسول الله (ص) سپاه تهران نوشت: سردار سرافراز حاج حسین اسداللهی در راه دفاع از انقلاب اسلامی و خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرد.
سردار کارگر درگذشت والده سردار علی‌محمد نایینی را تسلیت گفت
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پی درگذشت والده مکرمه رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه پیام تسلیتی صادر کرد.
مراسم تشییع پیکر سردار «حسین اسداللهی» برگزار شد
صبح امروز؛
صبح امروز مراسم تشییع پیکر سردار «حسین اسداللهی» در وردآورد کرج برگزار شد.
صفحه  از ۱۵۹
پربیننده ها
آخرین اخبار