به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
حماسه و جهاد
مدافع حرم
شهیدی که قبل از شهادتش شهید شد!+ فیلم
یکی از دوستان شهید «علی جمشیدی» درباره این شهید والامقام در دوران حیات پر برکت وی، گفته است: «ایشان را که می‌بینید شهید زنده هستند و یک مدت دیگر شهید می‌شوند؛ حالا کِی‌اش را اللهُ اعلم؛ ولی شهید می‌شوند».
هر جا جهادی فعالیت کردیم به پیروزی رسیدیم
بهروز اثباتی:
رئیس اداره عملیات روانی و مقابله با تهدید نرم ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: در این ۴۰ سال فرآیند‌هایی که در دفاع مقدس شکل گرفت همچنان سیر صعودی و تداوم کیفی خودش را حفظ کرده است. به‌طور نمونه شاهد هستیم هر جا که اساساً ما به سبک جهادی وارد می‌شویم سرتاسر توفیق در آن هست.
مراسم گرامی‌داشت شهید مدافع حرم «ابوالفضل نیکزاد» برگزار می‌شود
مراسم گرامی‌داشت سومین سالگرد شهادت مدافع حرم «ابوالفضل نیکزاد»، ۲۰ تیر در قطعه ۵۳ بهشت زهرا (س)، بر سر مزار این شهید والامقام برگزار می‌شود.
برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم «محمد احمدی»
در شهرستان دماوند صورت گرفت؛
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «محمد احمدی» از رزمندگان لشکر فاطمیون، امروز (دوشنبه) در شهرستان دماوند تشییع و به‌خاک سپرده شد.
قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) با صدای شهید «علیرضا توسلی» (ابوحامد)+ فیلم
شهید «علیرضا توسلی» می‌گفت: «محب اهل بیت (ع) باید در تمام لحظات پیرو باشد و این پیروی فقط با پوشیدن لباس عزا و گریه نیست، بلکه در رفتار هم باید محب بود».
اشک‌های غریبانه مادر یک شهید مدافع حرم بر چفیه خاکی فرزندش+ فیلم
تعدادی از مسئولان با حضور در منزل شهید مدافع حرم «علی جمشیدی»، ضمن اعلام خبر تفحص پیکر مطهر این شهید والامقام به خانواده‌اش، چفیه خاکی «علی» را به مادر چشم‌انتظارش تقدیم کردند؛ چفیه‌ای که در این چهار سال گمنامی، همراه شهید بود.
مراسم بزرگداشت شهید «اصغر پاشاپور» روز پنجشنبه ۱۲ تیر در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار می‌شود.
شناسایی و تایید هویت پیکر دو تن از شهدای «خان طومان» سوریه
سردار شریفی خبر داد؛
مسئول ایثارگران سپاه از شناسایی و تایید هویت پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم منطقه خان‌طومان سوریه در عملیات تفحص خبر داد.
فرزندان شهدا پرچمدار مکتب سلیمانی هستند
مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس:
علی‌اصغر جعفری گفت: فرزندان شهدا از باب اینکه پدرانشان با تصمیم خودشان و انتخاب و شناخت خود و بصیرتی که خدا عنایت کرد، راهی را انتخاب کردند، وظیفه دارند راه پدران خود را ادامه دهند و الگو و نمادی باشند تا نسل جوان از آنان یاد بگیرند.
کجاست آن یتیم‌نوازی که دست نوازش را بر سر دختران شهدا بکشد!
یتیم‌نوازی زیباست؛ خصوصاً وقتی یتیم دختر شهید باشد، آن‌هم دختر شهید مدافع حرم، همان مدافع حرمِ یتیم سه‌ساله حسین (ع) که وقتی سر پدر را در دامانش نهادند، آن‌قدر با پدر درددل کرد تا به خوابی ابدی فرو رفت؛ «لایوم کیومک یا اباعبدالله».
صفحه  از ۱۶۶
پربیننده ها