به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
دفاعی و امنیتی
امنیتی
دستگیری تروریست عامل شهادت افسر راهنمایی و رانندگی
نیروی زمینی سپاه اعلام کرد؛
روابط عمومی قرارگاه «نجف اشرف» نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای، از دستگیری تروریست عامل شهادت افسر راهنمایی و رانندگی در سال ۱۳۹۷ در «روانسر» طی یک عملیات پیچیده خبر داد.
پرونده ترور سردار سلیمانی آماده ارائه در مجامع حقوقی و بین‌المللی است
وزیر اطلاعات:
حجت‌الاسلام علوی گفت: وزارت اطلاعات با همکاری دیگر دستگاه‌ها در موضوع شهادت سردار سلیمانی پرونده‌ای را تنظیم کرده که آماده ارائه در مجامع حقوقی و بین‌المللی است.
واکاوی عامل مغفول‌مانده در پرونده ترور شهید سلیمانی
یادداشت/ شهاب شعبانی‌نیا
در پرونده ترور شهید سلیمانی، آنچه که تاکنون مغفول مانده و یا کمتر به آن توجه شده، عاملی تأثیرگذار است که هیأت حاکمه آمریکا را به انجام این اقدام خصمانه، ترغیب کرد.
کلیه بردهای الکترونیکی را به صورت اتوماتیک تولید می‌کنیم
وزیر دفاع:
امیر سرتیپ حاتمی درباره افتتاح خط تولید محصولات الکترونیکی، گفت: این مجموعه قادر است کلیه بردهای الکترونیکی رابه صورت کاملا اتوماتیک و با کیفیت و سرعت بسیار بالا تولید کند.
سربازان گمنام امام زمان (عج) در تأمین امنیت پایدار کشور از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند
وزیر اطلاعات:
حجت‌الاسلام علوی در پیامی به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی تأکید کرد: سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در حفظ و حراست از امنیت پایدار این نظام مقدس و دستاورد‌های امام راحل و شهدای والامقام از هیچ کوشش و جانفشانی، دریغ نخواهند کرد.
افزایش تحرک ارتش آمریکا در منطقه نمایشی پدافندی و ناشی از ترس است
دبیر شورای عالی امنیت ملی:
شمخانی افزایش تحرک ارتش آمریکا در منطقه را نمایشی پدافندی و ناشی از ترس، به دلیل شرارت‌های گذشته خواند و تصریح کرد: این اقدامات، آنتروپی ناامنی را بالا برده و موجب سوءتفاهم‌های زیان‌بار می‌شود.
انتشار برخی شایعات علیه اتباع افغانستانی کذب است
وزارت اطلاعات اعلام کرد؛
وزارت اطلاعات اعلام کرد: انتشار برخی مطالب و شایعات علیه اتباع افغانستانی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از سوی وزارت اطلاعات صحت ندارد.
۹ اخلال‌گر بازار ارز دستگیر شدند
وزارت اطلاعات:
وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ۹ نفر از صرافان که فعالیت‌های غیرمجاز ارزی داشتند، به اتهام پولشویی، فرار مالیاتی و قاچاق ارز در استان آذربایجان شرقی شناسایی و دستگیر شدند.
ضربه وزارت اطلاعات به باند‌های سازمان‌یافته قاچاق سلاح و مهمات
طی اطلاعیه‌ای اعلام شد؛
وزارت اطلاعات اعلام کرد: اعضای اصلی باند بین‌المللی قاچاق سلاح و مهمات و مواد مخدر که توسط ۲ تبعه کشور‌های خارجی در داخل کشور هدایت می‌شدند، در آذربایجان غربی شناسایی و دستگیر شدند.
تأکید فرماندهان نیروهای مسلح بر انتقام سخت از عوامل ترور شهید فخری‌زاده
فرماندهان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت انتقام سخت از عوامل ترور شهید فخری‌زاده تأکید کرده‌اند.
صفحه  از ۳۱
پربیننده ها