به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
دفاعی و امنیتی
دفاعی
سردار کوثری:
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: ما در بین خودمان کوچک و در مقابل دشمن، بسیار قوی هستیم و اگر دشمن کوچکترین خطایی کند در درجه اول اسرائیل از بین می‌رود و این حرف نیست و در عمل این توانایی را داریم.
سردار سلیمانی:
رئیس سازمان بسیج در مصاحبه با یک شبکه یمنی گفت: سیلی‌های ایران به آمریکا ادامه خواهد یافت تا سرانجام آمریکایی‌ها از منطقه خارج شوند.
بکارگیری توان حداکثری سپاه برای رفع مشکلات سیل‌زدگان هرمزگان/ تا آخر کنار مردم می‌مانیم
سرلشکر سلامی در بازدید از مناطق سیل‌زده هرمزگان:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به‌عنوان سپاه همه امکانات‌مان را بسیج می‌کنیم تا سریع‌تر شرایط بازگشت به زندگی عادی مردم سیل‌زده فراهم شود.
نبرد دیگری توسط «حاج قاسم» آغاز شده است/ مبارزه شهید سلیمانی با شکست نظام سلطه پایان می‌یابد
سردار سلیمانی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی گفت: وقتی این شهادت رخ داد، نبرد دیگری توسط حاج قاسم شروع شد که پایانش پایان نظام سلطه خواهد بود و آنچه در تشییع پیکر حاج قاسم دیدم و حضور ۲۵ میلیون نفر در این مراسم در شهر‌ها و آنچه دیروز در عراق دیدیم، مصداق مبارزه جدید حاج قاسم است.
فلسفه حضور روحانیت در نیرو‌های مسلح
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع عنوان کرد؛
حجت‌الاسلام سید ضیاءالدین آقاجانپور در همایش سالیانه مدیران ارشد روحانی نیرو‌های مسلح گفت: روحانیت در نیرو‌های مسلح باید همان نقشی را دنبال کند که پیامبر اعظم (ص) ایفا کرد؛ یعنی نقش هدایت و دستگیری معنوی و نقش طبیب دوار بودن.
مردم در انتخابات مجلس افراد انقلابی و مدافع ارزش‌های اسلامی را برگزینند
حجت‌الاسلام سعیدی:
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: مردم باید فردی را برای کرسی مجلس و حتی قوه مجریه برگزینند که با روحیه انقلابی لرزه بر تن دشمن اندازد و ورای جهت‌گیری‌های سیاسی هدفش دفاع از ارزش‌های اسلامی باشد.
نمایشگاه پایگاه‌های اسوه بسیج افتتاح شد
صبح امروز؛
نمایشگاه پایگاه‌های طرح اسوه بسیج محلات صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح شد.
پایگاه‌های بسیج باید در جهت اسلامی شدن محله‌ها تلاش کنند
سردار سلیمانی در جمع خبرنگاران:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر تلاش پایگاه‌های بسیج در جهت اسلامی شدن محلات تأکید کرد.
فرمانده سپاه کربلا:
فرمانده سپاه کربلا گفت: باید فرهنگ مظلوم یاری و شرافت را از طریق فضای مجازی و تولید محتوای دیجیتال به قلب جوانان سایر کشور‌ها منتقل کنیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران به همراه فرمانده نیروی دریایی سپاه و فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از مناطق سیل‌زده جاسک بازدید کرد.
صفحه  از ۱۸۲۵
پربیننده ها
آخرین اخبار