به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۸
دفاعی و امنیتی
دفاعی
آسیب‌پذیری دشمنان در حوزه سایبری قطعا بیش از کشور ماست
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:
سردار جلالی با تاکید بر اینکه آسیب‌پذیری دشمنان در حوزه سایبری قطعا بیش از کشور ماست، گفت: جمهوری اسلامی حق دفاع مشروع در برابر تهاجمات سایبری با منبع مشخص از کشور‌های متخاصم را برای خود محفوظ می‌دارد.
آغاز اسکان زلزله‌زدگان در ۴۰۰ کانکس مسکونی سپاه
سخنگوی سپاه مطرح کرد؛
سردار شریف از ارسال و استقرار تدریجی ۴۰۰ کانکس مسکونی ارسالی آماد و پشتیبانی کل سپاه به منطقه زلزله زده استان هرمزگان خبر داد و گفت: عملیات استقرار و اسکان زلزله زدگان در کانکس‌های مسکونی ارسالی سپاه آغاز شده و به سرعت ادامه می‌یابد.
هرگونه حرکت نابجای دشمن با پاسخی کوبنده مواجه می‌شود
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: پدافند هوایی در دستیابی به تجهیزات پیشرفته، پیشگام است و به هرگونه حرکت نابجا و اشتباهی از سوی دشمن، پاسخی کوبنده خواهد داد.
استقرار ۴۰۰ کانکس مسکونی سپاه در روستای زلزله‌زده «سایه‌خوش»
فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد؛
سردار تنگسیری از رسیدن کانکس‌های اسکان و جانمایی موقت آن به محل وقوع حادثه زلزله روستای سایه‌خوش هرمزگان خبر داد.
اجرای ۳۱۵ پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا/ سپاه در عرصه سازندگی حرکت جهادی مستمری دارد
فرمانده کل سپاه:
سرلشکر سلامی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) با ۳۱۵ پروژه فعال در تمام جغرافیای کشور حضور دارد، گفت: در بُعد مأموریت سازندگی سپاه یک جوشش، نهضت و یک حرکت جهادی مستمر و شبانه‌روزی در جریان است.
همدلی نیروهای مسلح نقش بسزایی در موفقیت‌ مأموریت‌ها دارد
فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور:
امیر سرتیپ «رحیم‌زاده» گفت: اتحاد و همدلی نیروهای مسلح موجب یأس دشمنان شده و در انجام موفقیت‌آمیز مأموریت‌ها نقش بسزایی ایفا کرده است.
متوسلیان؛ مبدع دور زدن مواضع دشمن
دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
شیوه نفوذ در عمق مواضع دشمن و انهدام مقر‌های فرماندهی و تصرف توپخانه دشمن به‌طور همزمان با آغاز تک گسترده نیرو‌های خودی، ابتکاری بزرگ بود که در عملیات فتح‌المبین توسط متوسلیان ابداع و انجام شد.
توان رزمی ارتش افزایش چشمگیری یافته است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت‌الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه توان رزمی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزایش چشمگیری پیدا کرده است، گفت: توان رزمی ارتش تا سطح بازدارندگی در برابر دشمن پیش رفته و همچنان در حال افزایش است.
خانواده‌ها رکن مهم موفقیت‌های ارتش هستند
فرمانده کل ارتش:
سرلشکر «موسوی» خانواده‌ها را مهم‌ترین پشتیبان ایثارگران ارتش دانست و گفت: خانواده‌ها رکن مهم موفقیت‌های ارتش در همه امور هستند.
امنیت کشور مرهون تعامل مردم با نیروهای مسلح است/ مرز‌ها باید آورده اقتصادی چشم‌گیر برای مردم داشته باشد
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح:
سرلشکر باقری گفت: ما در میانه آتش در منطقه غرب آسیا در یک کشتی امن، آرام و نجات‌بخش از ناامنی‌ها به سر می‌بریم. این نه‌تنها دستاورد کوچکی نیست که خود مقدمه هرگونه فعالیت اقتصادی، پیشرفت و توسعه است که نیرو‌های مسلح با همکاری مردم، آن را برقرار کرده‌اند.
صفحه  از ۲۵۱۱
پربیننده ها