به روز شده در: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
دفاعی و امنیتی
دفاعی
مفسدان اقتصادی فراری را به کشور بازمی‌گردانیم
رئیس سازمان اطلاعات سپاه:
حجت‌الاسلام طائب با اشاره به به دستگیری مفسدان اقتصادی گفت: ما مفسدان اقتصادی را به کشور بازمی‌گردانیم؛ مقابله با مفسدان اقتصادی، دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد.
آیین تجلیل از پیشکسوتان ستاد کل نیرو‌های مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا برگزار شد
با حضور سرلشکر باقری؛
مراسم تجلیل از پیشکسوتان ستاد کل نیرو‌های مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا صبح امروز (پنجشنبه) با حضور سرلشکر باقری در محل ستاد کل نیرو‌های مسلح برگزار شد.
بهره‌گیری از تجارب پیشکسوتان دفاع مقدس در دانشگاه عالی دفاع ملی
سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برای اینکه بتوانیم از تجارب پیشکسوتان دفاع مقدس و همچنین نیرو‌های مسلح استفاده بیشتری کنیم، در دانشگاه عالی دفاع ملی، پژوهشگاهی در این خصوص تاسیس و آن را گسترش داده‌ایم.
پیشکسوتان عرصه مقاومت و جهاد باید تربیت نسل جوان را بر عهده بگیرند
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به پیشکسوتان این ستاد گفت: شما عزیزان وابسته به نیرو‌های مسلح هستید و باید در دوران فراغت مسئولیت‌های سنگینی از جمله تربیت نسل جوان را بر عهده بگیرید.
توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر نیست/ حق دفاع فلسطینی‌ها در برابر رژیم صهیونسیتی محفوظ است
سردار سلامی در جمع خبرنگاران:
فرمانده کل سپاه گفت: حق دفاع مشروع برای ملت مظلوم فلسطین در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونسیتی همیشه وجود داشته و خواهد داشت، ولی باید نکته‌ای را اضافه کنم و آن اینکه رژیم صهیونیستی با این حرکات وحشیانه، خودش را گام به گام به پایان قطعی نزدیک‌تر می‌کند.
ناو‌های هو اپیمابر دشمنان در هیچ کجا امن نیستند/ حذف اسراییل بزودی محقق می‌شود
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه گفت: اکنون داستان ناو‌های هواپیمابر دشمن با تحقق اندیشه شهید طهرانی مقدم مبنی بر استفاده از موشک‌های بالستیک برای منهدم کردن شناور‌های دشمن و تکامل آنها دیگر تمام شده است و این را دشمنان هم می‌دانند لذا امروز ناو‌های هواپیمابر دشمنان در هیچ نقطه‌ای امن نیستند و این واقعیتی شیرین برای جهان اسلام و دردناک برای دشمنان است.
اربعین حسینی مسیر رسیدن به تمدن اسلامی/ اربعین نماد اقتدار و وحدت میان ملت ایران و عراق است
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اربعین حسینی راه و مسیر شکل‌گیری تمدن اسلامی است و با قدرت نرم و معنوی، پیام معناداری را به جهانیان رساند.
رونمایی از چند طرح خودکفایی عملیاتی و آموزشی نیروی هوایی ارتش در بوشهر
با حضور سرلشکر موسوی انجام شد؛
طرح‌های مختلف خودکفایی عملیاتی و آموزشی با حضور امیر سرلشکر موسوی در پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر بهره‌برداری شد.
توسعه همکاری حتی با کشور‌های غیرمسلمان/ در حوزه «نرم افزار» انواع شبیه‌ساز‌ها را پیگیریم
امیر ولیوند:
فرمانده دانشگاه دافوس ارتش گفت: در حوزه «مغز افزار» یعنی تربیت انسان‌های دانا و آگاه، که جنگ آزموده هستند و در حوزه سخت‌افزار تولید جنگ افزار و بازسازی اماکن نظامی و در حوزه نرم افزار، بازی جنگ بومی، انواع شبیه‌ساز‌ها را دنبال می‌کنیم.
صدور مجوز رشته‌های پدافند غیر عامل در مقطع ارشد برای دانشگاه‌ها
سردار زارعی خبر داد؛
جانشین رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: با هدف ارتقای نقش دانشگاه‌ها در علوم خودمراقبتی، مجوز رشته‌های پدافند غیر عامل در مقطع ارشد برای تعدای از دانشگاه‌ها صادر شده است.
صفحه  از ۱۷۶۳
پربیننده ها
آخرین اخبار