به روز شده در: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ حضور نیروهای سپاه پاسداران در مناطق مرزی قره باغ
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از مناطق مرزی قره باغ گفت: امنیت مردم در مرزها خط قرمز ماست.
فیلم/ لزوم تصمیم‌گیری قاطع و همکاری همگان برای مقابله با کرونا
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر لزوم اتخاذ تصمیم‌های قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی برای مقابله با کرونا تاکید کردند.
فیلم/ نیرو‌های مسلح ایران آماده پاسخگویی به تمامی تجاوز‌های احتمالی هستند
شبکه الاخباریه:
شبکه الاخباریه در گزارشی اعلام کرد: نیرو‌های مسلح ایران در اولین رزمایش نظامی خود پس از رفع ممنوعیت تسلیحاتی، این پیام را به جهان مخابره کردند که آماده پاسخگویی به تمامی تجاوز‌های احتمالی هستند.
فیلم/ رد مذاکرات سیاسی با رژیم صهیونیستی از سوی لبنان
فیصل عبدالسات گفت: صهیونیست‌ها در تلاش بودند تا «مذاکرات» ابعاد سیاسی پیدا کند، ولی لبنان آنرا رد کرد و این مذاکرات با ثبت یک شکست سیاسی برای دشمن اسرائیلی و یک پیروزی سیاسی برای لبنان به پایان رسید.
فیلم/ ویژگی‌های «باور ۳۷۳»
سخنگوی رزمایش گفت: باور ۳۷۳ امروز به نمایش درآمد. این سامانه، تاکتیک‌های دشمن را در فواصل دور قبل از اینکه بتوانند به منطقه ورود کنند کشف و مورد اصابت و انهدام قرار خواهد داد.
فیلم/ قدرت‌نمایی نسل جدید سامانه‌های پدافندی
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹ با گسترش و استقرار سامانه‌های بومی موشکی، راداری، اطلاعات شناسایی، جنگ الکترونیک، سامانه‌های ارتباطی و شبکه دیده‌بانی بصری برگزار می‌شود.
فیلم/ آغاز رزمایش مشترک پدافند هوایی
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۹، با رمز یا رسول الله (ص) آغاز شد.
فیلم/ قدرت نظامی کشور افزایش قابل توجهی داشته است
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: قدرت نظامی کشور ما بسیار افزایش یافته به همین دلیل دیگر با تهدید نظامی روبرو نیستیم و دشمنان به دنبال ضربه زدن از روش‌های دیگری هستند.
فیلم/ مردم‌داری و مردم باوری از مؤلفه‌های مهم اقتدار است
رئیس دستگاه قضا در صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی ناجا:
رئیس دستگاه قضا در صبحگاه مشترک ستاد فرماندهی ناجا گفت: مردم‌داری و مردم باوری از مؤلفه‌های مهم اقتدار است.
صفحه  از ۱۰۴
پربیننده ها