به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۴
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ وزیر دفاع جمهوری آذربایجان با سرلشکر «باقری» دیدار کرد
سپهبد «ذاکر حسن اف» وزیر دفاع جمهوری آذربایجان امروز با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
فیلم/ مهمترین سرمایه انسانی نیرو‌های مسلح سربازان هستند
جانشین رئیس بازرسی ستادکل نیرو‌های مسلح:
سردار سرتیپ ابوالقاسم بابائیان، جانشین رئیس بازرسی ستاد کل نیرو‌های مسلح در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز گفت: مهمترین سرمایه انسانی نیرو‌های مسلح سربازان هستند و مدیری موفق است که به بهترین نحو از این سرمایه بهره‌برداری کند.
فیلم/ تبیین «جهاد اسلامی» در بیان رهبر معظم انقلاب
رهبر معظم انقلاب اسلامی در تبیین ابعاد جهاد اسلامی فرمودند: هر تلاش خوب و بجایی، جهاد نیست، جهاد یعنی تلاش برای هدف‌گیری دشمن، و در هر زمان باید عرصه جهاد را به درستی تشخیص داد.
فیلم/ شعرخوانی در دیدار مداحان با رهبر معظم انقلاب
شعرخوانی محمدرضا طهماسبی در دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام با رهبر معظم انقلاب اسلامی را در ادامه می‌بینید.
رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲ با رژه یگان‌های سطحی از مقابل ناوشکن جمهوری اسلامی ایران «دنا» پایان یافت.
فیلم/ ائتلاف یمنی‌ها با ایران نگران کننده است
کارشناس صهیونیست:
کارشناس صهیونیست در تحلیل ابعاد حجیم حمله موشکی اخیر انصارالله به عربستان گفت: ائتلاف حوثی‌ها با ایران نگران کننده است؛ ممکن است برد موشک‌های یمنی به جنوب اسرائیل نیز برسد و این دریانوردی ما را تهدید می‌کند.
فیلم/ نشست خبری دهمین دوره ادبی جایزه یوسف
نشست خبری دهمین دوره ادبی جایزه یوسف با موضوعات داستان کوتاه، دفاع مقدس و مقاومت صبح امروز با حضور اصحاب رسانه در خبرگزاری دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم/ تبیین ابعاد شخصیتی شهید احمدی روشن از زبان مادر شهید
مادر شهید مصطفی احمدی روشن با حضور در آیین اختتامیه جشنواره های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد به تشریح ویژگی های شخصیتی فرزندش پرداخت و گفت: مصطفی دانشمند هسته ای کشورمان بود و همواره دلش برای میهن می تپید؛ کسی بداخلاقی وی را نمی دید و لبخند از روی لبانش کنار نمی رفت؛ وی در تمام طول عمرش تلاش کرد در مسیر علم قدم بردارد.
فیلم/ گفتمان انقلاب اسلامی در کنار گفتمان دفاع مقدس تکامل میابد
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:
حجت الاسلام مهدی ایمانی پور، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نخستین جشنواره ملی ترجمان فتح گفت: بدون تردید گفتمان انقلاب اسلامی در کنار گفتمان دفاع مقدس تکمیل می‌شود.
فیلم/ فرهنگ دفاع مقدس نجات‌بخش بشریت است
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
سردار سرتیپ «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در نخستین جشنواره ملی ترجمان فتح با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب جهانی است که رسالت آن مربوط به همه انسان‌های عالم است، اظهار داشت: امروز روزی است که ایران اسلامی، انقلاب را بیش از گذشته به جهان معرفی کرده است؛ زیرا جهان با خلأ ایدئولوژیک مواجه بوده که آخرین این ایدئولوژی‌ها «نئولیبرالیسم» است؛ تفکری که امروز در برابر اسلام، شکست خورده است.
صفحه  از ۲۷۳
پربیننده ها