به روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
فیلم
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ نقش نیروی انتظامی در عملیات بیت المقدس
گفت‌وگو با خانواده شهید «ابراهیم شیخی» در خصوص ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار و همین طور تبیین نقش نیروی انتظامی در عملیات بیت المقدس در دوران دفاع مقدس را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ «دزفول» اولویت نخست صدام در بمباران شهرها
گفت‌وگو با بازمانده یک خانواده شهید دزفولی؛
بخش نخست گفت‌وگو با «منصوره صاحبی» در خصوص مقاومت مردم دزفول و نقش زنان در دفاع مقدس را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ تأثیر آزادسازی خرمشهر بر مواضع سازمان ملل
جانشین فرمانده ناجا در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
سردار سرتیپ قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: تا زمان فتح خرمشهر سازمان ملل هیچگونه اظهار نظری در خصوص جنگ و حمله عراق به ایران نکرد و آن‌ها فکر می‌کردند که صدام پیروز است.
فیلم/ لزوم الگو برداری جامعه اسلامی از شهید «محمد بروجردی»
در این قطعه ویدئویی سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تبیین ابعاد شخصیتی سردار شهید «محمد بروجردی» و لزوم الگو برداری جامعه اسلامی از این شهید مطالبی به شرح ذیل عنوان می‌کند.
فیلم/ گذری بر زندگانی شهید سید مجتبی هاشمی
شهید سید مجتبی هاشمی، نخستین فرمانده کمیته انقلاب مرکزی تهران و فرمانده گروه فداییان اسلام در طول جنگ ایران و عراق بود. وی سرانجام در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۶۴ در خیابان وحدت اسلامی، تهران توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
فیلم/ گفت‌وگو با رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی کمیته امداد امام خمینی (ره)
مجید باجلان، رئیس ستاد مرکزی طرح اطعام مهدوی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در راستای اجرای مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه) طرحی ملی برای بهبود معیشت خانواده‌های تحت پوشش در ماه مبارک رمضان را در دستور کار داریم.
فیلم/ نوآوری و بومی سازی ادوات و تجهیزات در نیروی زمینی ارتش
بخش سوم/ گفت‌وگو با معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
امیر سرتیپ علی جهانشاهی، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در بخش سوم گفت‌وگو از نوآوری و بومی سازی ادوات و تجهیزات توسط متخصصان داخلی مطالبی به شرح ذیل عنوان کرد.
فیلم/ ارتقای تحرک، کارآمدی و پاسخ به نیاز‌های روز؛ سیاست اصلی نیروی زمینی ارتش
بخش دوم/ گفت‌وگو با معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
در بخش دوم گفت‌وگوی خبرگزاری دفاع مقدس با امیر سرتیپ علی جهانشاهی، معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش، وی در خصوص سیاست اصلی این نیرو، ارتقای تحرک، کارآمدی و پاسخ به نیاز‌های روز، مطالبی را عنوان کرد که در ذیل قابل بهره‌برداری است.
فیلم/ ارتقا و توسعه یگان موشکی نیروی زمینی ارتش
بخش اول/ گفت‌وگو با معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
جزئیات ارتقا و توسعه یگان موشکی در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی از زبان امیر سرتیپ علی جهانشاهی، معاون هماهنگ‌کننده این نیرو را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اجرای رزمایش‌های نیروی زمینی ارتش در تمام طول سال
بخش دوم؛
امیر سرتیپ نوذر نعمتی، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در بخش دوم گفتگو، از برگزاری رزمایش‌های نیروی زمینی ارتش در تمام طول سال و متناسب با تهدید‌های پیش رو خبر داد و در پایان خاطره‌ای زیبا از سپهبد شهید صیاد شیرازی تعریف کرد.
صفحه  از ۲۳
پربیننده ها