به روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
فیلم
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ حمله به پایگاه «عین‎الاسد» قدرت پوشالی آمریکا را به جهان مخابره کرد/ مقاومت به راه خود با قدرت ادامه می‌دهد
امیر قرایی‌آشتیانی در جمع خبرنگاران:
امیر قرایی آشتیانی، جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه حمله به پایگاه عین‌الاسد هیمنه و قدرت پوشالی آمریکا را به جهان مخابره کرد، گفت: امروز دشمنان کاملا مستاصل شده‌اند و ترامپ خائن و جنایتکار به‎گونه‎ای مستاصل شده که درخواست همکاری با ایران را در این شرایط داده است.
فیلم/ گفت‌وگو با رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح در مورد اهمیت برگزاری اردوهای راهیان نور
بخش دوم؛
بخش دوم گفت‌وگو با حجت‌الاسلام «حسن نمازی» رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح با موضوع اهمیت برگزاری اردو‌های راهیان نور و برکات حاصل از یاد شهدا در زندگی فردی و اجتماعی را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ حال و هوای پدر شهید «فاروق زاهدی» در عملیات تفحص فرزند شهیدش
خاطره‌ای از پدر شهید فاروق زاهدی در عملیات تفحص فرزند شهیدش در سال ۱۳۸۹، از زبان سردار مهدی ظفری، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ بالندگی و رشد فرهنگی از مهمترین رویکردهای نظام اسلامی
بخش دوم؛
علی اصغر جعفری، مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بخش دوم گفت‌وگو با خبرگزاری دفاع مقدس در مورد نقش دستگاه‌های متولی فرهنگ‌سازی و همچنین مهمترین رکن اداره جامعه اسلامی که فرهنگ‌سازی است، مطالبی عنوان کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اخلاص؛ رمز پیروزی در عملیات فتح المبین بود
خاطراتی از «غلامرضا شرفی» رزمنده دفاع مقدس؛
خاطراتی از حال و هوای رزمندگان در عملیات فتح المبین از زبان «غلامرضا شرفی» نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اهمیت برگزاری اردو‌های راهیان نور از زبان «غلامرضا شرفی» نماینده مردم آبادان در مجلس
اهمیت بسزای برگزاری اردو‌های راهیان نور و تاثیرات آن بر نسل جوان، از زبان «غلامرضا شرفی» نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اهمیت و جایگاه والای نشر ارزش‌های اسلامی در آموزه‌های دینی
بخش اول؛
حجت‌الاسلام والمسلمین «حمیدرضا محمدیاری» رئیس عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌وگویی به اهمیت و جایگاه والای نشر ارزش‌های اسلامی در آموزه‌های دینی پرداخت که بخش نخست آن را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ ضرورت تبلور فرهنگ اسلامی در تولیدات سینما و تلویزیون از زبان «علی اصغر جعفری»
بخش دوم؛
در این قطعه ویدئویی «علی‌اصغر جعفری» مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از نارضایتی خود از وضعیت فرهنگی و همچنین ضرورت تبلور فرهنگ اسلامی در تولیدات سینما و تلویزیون می‌گوید.
فیلم/ تبیین ایده‌لوژی مقاومت و انسجام ملی از زبان نماینده مردم آبادان در مجلس
بخش اول؛
تبیین ایده‌لوژی مقاومت و انسجام ملی تحت لوای ولایت فقیه؛ از زبان «غلامرضا شرفی» نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی را در بخش نخست این گفت‌وگو مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اهمیت نشر ارزش‌های دفاع مقدس از زبان مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در خصوص اهمیت نشر ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و علل بزرگداشت آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۲۱
پربیننده ها
آخرین اخبار