به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 36 انصارالمهدی(عج) زنجان؛
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 36 انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: یک پاسدار باید در مسیر ولایت حرکت کند و بصیرت داشته باشد و با اشاره امام و مقتدایش حقیقت را درک کند.
کد خبر: ۹۱۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱ - 16July 2016

یک پاسدار باید در مسیر ولایت حرکت کند

به گزارش خبرگزاری دفاع پرس از زنجان، حجت الاسلام نجفی گفت: پاسداران باید نقش خود را برای حراست از آرمانهای نظام اسلامی ارتقاء دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 36 انصارالمهدی(عج) استان زنجان افزود: همواره سپاه به عنوان الگوی برتر حراست کننده از انقلاب مردم و اسلام در جهان میدرخشد.

وی تصریح کرد: ایثار و فداکاری جزو برجستگیهای یک پاسدار نمونه است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 36 انصارالمهدی(عج) زنجان با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان گفت: حراست از حرکات پیشرونده انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن موهبت بزرگی است که خداوند متعال به پاسداران، ارزانی داشته است.

حجت الاسلام نجفی با اشاره به مردمی بودن سپاه اظهار داشت: سپاه همواره یکی از ویژیگهای ذاتی خود را که مردمی بودن بوده، حفظ کرده و این امتیاز سپاه را به یک قدرت ملی در نظام جمهوری اسلامی تبدیل کرده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 36 انصارالمهدی(عج) زنجان با اشاره به ولایتمداری سپاه خاطر نشان کرد: یک پاسدار باید در مسیر ولایت حرکت کند و بصیرت داشته باشد و با اشاره امام و مقتدایش حقیقت را درک کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها