به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
سیدحسن نصرالله در دیدار با امیرعبداللهیان:
معاون عربی و افریقای وزیر امور خارجه با دبیرکل حزب الله لبنان در بیروت دیدار و با وی درباره آخرین تحولات فلسطین، لبنان و منطقه به‌ویژه اوضاع سوریه رایزنی کرد.
کد خبر: ۸۲۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶ - 15May 2016

اگر شهدای مدافع حرم نبودند اکنون هیچ امنیتی در منطقه وجود نداشت

به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس، حسین امیرعبداللهیان در این دیدار شهادت حاج مصطفی بدرالدین از رهبران مقاومت علیه رژیم صهیونیستی و تروریسم را به سیدحسن نصرالله تبریک و تسلیت گفت.

دبیرکل حزب الله لبنان نیز در این دیدار با تکریم مقام شهدای مقاومت و مبارزه با تروریسم افزود: اگر ایثارگری و جانفشانی شهدای مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی و مبارزه با تروریسم نبود و اگر شهدای مدافع حرم نبودند اکنون هیچ امنیتی در منطقه وجود نداشت.

سیدحسن نصرالله با انتقاد از رفتار کسانی که در مسیر ایجاد تفرقه و شکاف میان مسلمانان عمل می کنند بر حفظ هوشیاری جهان اسلام در مقابل تحرکات مذبوحانه رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
وی اقدامات تروریست های تکفیری در سوریه و عراق و تلاش برای تعمیم ناامنیها به دیگر کشورهای اسلامی منطقه را مرتبط با سیاست های جاهطلبانه رژیم نامشروع صهیونیستی و حامیان آن و استفاده ابزاری از تروریسم دانست.

سید حسن نصرالله سیاست جمهوری اسلامی ایران در مسیر مبارزه با تروریسم و کمک به حل سیاسی بحران های منطقه ای را ستود و گفت: طرف هایی که در منطقه با تمرکز بر روش های نظامی و امنیتی و استفاده ابزاری از تروریسم اهدافشان را پیگیری می کنند مسبب بی ثباتی و رشد تروریسم هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار