به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
فردا؛
سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان هرمزگان به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی در آستانه شروع جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی 10 بهمن افتتاح می‌شود.
کد خبر: ۶۸۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶ - 29January 2016

نمایشگاه کتاب بندر عباس افتتاح می‌شود

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، سیزدهمین دوره نمایشگاه کتاب استان هرمزگان از تاریخ 10 تا 16 بهمن ماه با حضور علیاصغر کاراندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیرمسعود شهرامنیا، مدیرعامل مؤسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران، همایون امیرزاده، مشاور معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دایمی  نمایشگاههای ادارهکل صنعت و معدن استان افتتاح خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه برای اولین بار 53 نماینده ناشران خارجی 10 هزار و یکصد عنوان کتاب را عرضه میکنند که از آن میان میتوان به کشورهای ترکیه، لبنان، آلمان، فرانسه، هلند و آمریکا اشاره کرد.

در بخش داخلی این نمایشگاه، 453 ناشر داخلی در 441 غرفه، 56هزارو 813 عنوان کتاب را عرضه خواهند کرد. در این نمایشگاه 40 غرفه نیز به بخش دیجیتال اختصاص یافته است. مبلغ 450 میلیون تومان بن یارانهای خرید کتاب با تخفیف 20 درصد نیز برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه دربین بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.

بخش جنبی سیزدهمین دوره نمایشگاه کتاب استان هرمزگان شاهد برگزاری برنامههای جنبی از قبیل برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آیین رونمایی کتاب، نشست با موضوع حجاب و عفاف، نشست با موضوع سبک زندگی، نشست برای بررسی نشر استان، همایشی با موضوع بررسی مشکلات ناشران و کتابفروشان تهران، نمایش تابلو با موضوع انقلاب و نمایش کتبی که مقام معظم رهبری در آنها تقریظ دارند، خواهد بود.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب بندرعباس صبح ها از ساعت10 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 21 میزبان علاقهمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار