به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
با حضور خانواده معظم شهدا انجام می شود؛
مزار شهدای عملیات کربلای پنج چهارشنبه ۳۰ دی‌ماه با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران غبارروبی شده و پرچم‌های مزار این شهدا به مناسبت سالروز عملیات کربلای پنج تعویض خواهد شد.
کد خبر: ۶۶۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۹ - 18January 2016

تعویض پرچم مزار شهدای عملیات کربلای 5 در گلزار شهدای تهران

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، مزار شهدای عملیات کربلای پنج روز چهارشنبه 30 دیماه با حضور خانوادههای معظم شهدا و ایثارگران غبارروبی شده و پرچمهای مزار این شهدا به مناسبت سالروز عملیات کربلای پنج تعویض خواهد شد. مزار شهدای این عملیات که در قطعات 53 و 40 گلزار شهدای تهران است، ساعت 10:30 صبح روز چهارشنبه 30 دی ماه غبارروبی و عطر افشانی شده و در پایان پرچم نصب شده بر فراز این مزارها تعویض میشود.

مرکز فرهنگی گلزار شهدای تهران فراخوانی را اعلام کرده است تا افرادی که برای حضور در مراسم غبارروبی و تعویض پرچم مزارها تمایل دارند ساعت 10:30 صبح روز چهارشنبه 30 دی ماه در قطعات مذکور حضور یابند.این برنامه با مشارکت خانه شهید اداره فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرای تهران و تیپ الزهرا(س) لشگر 27 محمد رسول الله (ص) برگزار میشود.


همچنین مراسم بزرگداشت شهدای عملیات کربلای پنج روز پنج شنبه اول بهمن ماه با حضور خانوادههای معظم شهدا و ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس برگزار میشود.

این مراسم از ساعت 14:30 با سخنرانی نصرت اکبری فرمانده گردان شهادت از لشگر 27 محمد رسول الله (ص) و اکبر عاطفی از رزمندگان لشگر 27 محمد رسول الله(ص)با مداحی حاج علی سردرودی در قطعه 40 یادمان شهدای لشگر 27 محمد رسول الله(ص) برگزار میشود. در پایان این برنامه مزار شهدای عملیات کربلای پنج توسط خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گلباران خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها