به روز شده در: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم گفت: فتنه سال 88 نشان داد که دشمنان همواره در کمین ارزش های انقلاب نشسته اند و یوم الله 9دی، پاسخی هوشمندانه و قاطع به کمین دشمن بود.
کد خبر: ۶۴۲۴۹
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲ - 30December 2015

مهمترین درس 9 دی هوشیاری در برابر کید و طمع دشمنان است

سرهنگ پاسدار احمد حسینی در گفتگو با خبرنگار دفاع پرس در قم، با گرامیداشت ششمین سالگرد یوم الله 9دی ابراز کرد: در این روز فراموش نشدنی ملت وفادار و انقلابی ایران اسلامی که همواره بر عهد خویش با امام و شهیدان ثابت قدم هستند، اثبات کردند همچون دوران انقلاب و دفاع مقدس هر جا کیان اسلام و میراث گرانبهای خون شهیدان به خطر افتاده با تمام وجود، محکم و استوار و ثابت قدم ایستاده اند و هرگز از اصول خود کوتاه نخواهند آمد.

وی با اشاره به آیه شریفه "فذکر بایام الله" خاطرنشان ساخت: نهم دی ماه، حامل درس ها و آموزه های فراوانی از بیداری و بصیرت و عشق به ولایت و انقلاب هست که باید آنها را بازخوانی کرد و نسل به نسل به آیندگان منتقل نمود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم مهمترین درس 9 دی را هوشیاری در برابر کید و طمع دشمنان خواند و تاکید کرد: دشمنان همواره در کمین ارزش های انقلاب هستند و چشم طمع به سرمایه های نظام اسلامی دارند، همچنان که در دوران دفاع مقدس نیز در تقابل با نظام، ازهیج خباثتی فروگذار نکردند.

حسینی تصریح کرد: رهبری امام عزیز و حضور و هوشیاری و جانفشانی مردم بود که سبب شد توطئه ها و تجاوزات دشمنان در دوران پس از انقلاب و دفاع مقدس، یکی پس از دیگری خنثی شود.

وی عنوان کرد: پس از دفاع مقدس تا کنون نیز رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و حضور مردم باعث شد انقلاب از گردنه ها و گذرگاه های صعب، به سلامت عبور کند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم در پایان با اشاره به اینکه حضور عاشورایی و حماسی مردم قهرمان ایران در 9 دی، لبیک به ندای رهبر بزرگوار انقلاب بود، ابراز کرد: این همدلی بزرگ، از یک طرف پاسخی هوشمندانه به کمین دشمنان و فتنه گران بود و نقشه های شوم آنان را خنثی و بی اثر کرد و از طرفی دیگر، موجب جاودانگی این روز در تاریخ پرحماسه ملت قهرمان پرور ایران اسلامی گردید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها