به روز شده در: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
بیانیه پایگاه مقاومت بسیج امامزادگان باقریه؛
پایگاه مقاومت بسیج امامزادگان باقریه (علیه السلام) بیرجند به مناسبت نهم دی ماه روز بیعت امت ایران اسلامی با ولایت بیانیه ای صادر کرده است.
کد خبر: ۶۴۱۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴ - 29December 2015

9 دی ماه تجدید میثاق با ولایت و برافراشتن پرچم بصیرت است

به گزارش دفاع پرس از بیرجند، متن بیانیه پایگاه مقاومت بسیج امامزادگان باقریه(علیه السلام) بیرجند بدین شرح است:

تاریخ 33ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی نقش بسته است.

دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمران این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارز است که جزء هویت هر ایرانی ولایتمدار و متعهد می باشد و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بودند که مسیر رشد و شکوفایی این ملت را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام گشته اند.

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهید پرور در حماسه 9دی ماه 88 نقش برآب شد.

آری 9دیماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.

9دی ماه روز بیداری و خروش وحضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش، و سالار شهیدانش توهین شده بود وکاسه صبرشان لبریز.

در 9دیماه مردم نشان دادن که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود "همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد".

ملت ایران با الهام از آموزه های بزرگ و الهام بخش حماسه 9 دیماه و برافراشته نگه داشتن پرچم بصیرت، آگاهی وحرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان و مکان اجازه نخواهند داد که سران داخلی و خارجی فتنه 88 و مزدوران آنان بتوانند فرصت مجددی برای ایجاد فتنه های شیطانی خود و براندازانه جدید بیابند و به فضل خدا و تحت ولایت و زعامت رهبر و مولای بصیرو شجاع خود حضرت امام خامنه ای پرشتاب تراز گذشته مسیر پیشرفت و تعالی و حرکت برای تمدن سازی نوین اسلامی را تداوم خواهد بخشید.

پایگاه مقاومت بسیج امامزادگان باقریه(علیه السلام) ضمن گرامی داشت حماسه 9دی ماه پیروزی ملت مومن و ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور آنها اعلام می دارد همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوارایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها