به روز شده در: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷
منتشر شد
شماره دوم روزنامه «خانه نوجوان» به مدیر مسئولی محمدرضا زائری و سردبیری حسین شکیب راد، همزمان با 13 آبان منتشر شد.
کد خبر: ۵۶۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹ - 04November 2015

شماره دوم «خانه نوجوان» با تیتر یک «ستاره بچینی»

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، شماره دوم روزنامه «خانه نوجوان» همزمان با 13 آبان، روز استکبارستیزی و دانش آموز منتشر شد.

شماره جدید این روزنامه که در حال حاضر و در قدم اولیه با حمایت سازمان دانش آموزی به صورت ماهنامه منتشر میشود، مسئله چرایی مرگ بر آمریکا، آرمان خواهی نسل چهارم انقلاب، ایثار و... مطرح شده است.

بخشهای جذاب این شماره از روزنامه مصاحبه با حامد زمانی، خواننده برجسته موسیقی پاپ، مصاحبه با علی شادمان، بازیگر جوان نقش کیوان در سریال کیمیا، گزارش و مصاحبه از گروه نمایش «شوق حضور»، انتشار داستانها و شعرهای دانش آموزی در رابطه با موضوع روزنامه و... است.

روزنامه خانه نوجوان به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدرضا زائری و سردبیری حسین شکیب راد منتشر میشود. همچنین سیامک صدیقی، دبیر تحریریه، پیمان طالبی، کارشناس ادبی، محراب محمدزاده، مدیر هنری و تمام نوجوانان ایران دیگر یاران روزنامه هستند.

روزنامه «خانه نوجوان» در نمایشگاه مطبوعات نیز میزبان نوجوانان تمام کشور هست و بزودی خبرهای تکمیلی نمایشگاه هم اعلام میشود.

علاقهمندان به تهیه روزنامه «خانه نوجوان» میتوانند به مجموعه فرهنگی سرچشه مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 35024000 (روابط عمومی) جهت اشتراک و یا ارسال روزنامه تماس حاصل نمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار