به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
تصمیم جدید رژیم صهیونیستی مبنی بر ساخت بیش از 1700 آپارتمان در کرانه باختری و شرق بیت المقدس می تواند تلاش های امریکا در راستای مذاکرات سازش را با شکست مواجه کند.
کد خبر: ۵۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۶ - 04November 2013

شهرک سازی مذاکرات سازش را با شکست مواجه می کند

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس به نقل از "راشا تودی"؛ در حالی که امریکا تلاش دارد با استفاده از ابزارهای تشویق و تهدید و با میانجیگری مستقیم در مذاکرات سازش به توافق مورد نظر خود برای حل موضوع فلسطین نائل آید، تصمیم روز گذشته رژیم صهیونیستی مبنی بر ساخت بیش از 1700 آپارتمان در کرانه باختری و شرق بیتالمقدس نشان میدهد که نباید انتظار تغییر در سیاست های توسعه طلبانه این رژیم را داشت و انتظار میرود مذاکرات با شکست مواجه شود.

گفتنی است رژیم صهیونیستی طی تصمیمی در روز گذشته اعلام کرد در پی ساخت بیش از 1700 آپارتمان جدید در کرانه باختری و بیتالمقدس شرقی است که با واکنش شدید فلسطینیان همراه شده است.

علاوه بر این، با انتشار خبر تصمیم ساخت دیوار در مرز با اردن به منظور ایجاد محدودیت برای فلسطینیان، مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین به انتقاد شدید این تصمیم صهیونیستها پرداختهاند.

اما آنچه در این رابطه مهم به نظر میرسد، به اعلام و اجرای این تصمیمات در زمان کنونی برمیگردد؛ بدین نحو که در شرایطی که شاهد تلاش امریکا برای پیشبرد مذاکرات سازش میان رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین هستیم که به نظر میرسد این گونه اقداماتی از سوی صهیونیستها ماهیت توسعهطلبی سیاستهای آنها را نشان میدهد و آشکار شدن این امر میتواند مذاکرات سازش را با شکست مواجه کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار