به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱
حجت الاسلام و المسلمین گواهی:
نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله، گفت: دشمن با رفتار های ناشایست و قول و قرار های دروغین فرصت مذاکره را از خود گرفت.
کد خبر: ۵۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۳ - 04November 2013

شعار مرگ بر آمریکا تا وجود حق و باطل ادامه دار خواهد بود

به گزارش خبر گزاری دفاع مقدس، حجت الاسلام و المسلمین گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری دفاع مقدس اظهار داشت: حضور پر شور مردم پیام ارزشمندی است که یادآورخاطرات 13 آبان 58 شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله درخصوص مذاکرات با آمریکا اذعان داشت: طبق فرمان مقام معظم رهبری با اقتدار و حفظ شان کشور ایران مذاکره خواهیم کرد اما به طرف مذاکره اطمینان نمی کنیم مگر اینکه شرایط مدنظر ما را فراهم نماید.

وی تصریح کرد:ما آمادگی کامل برای مذاکرات با آمریکا داشتیم و این فرصت را هم به آمریکایی ها دادیم اما متاسفانه دشمن با رفتار های ناشایست و قول و قرارهای دروغین این فرصت را از خود گرفت و قطعا آمریکا بداند با این کار بی اعتمادی نسبت به خود را بین مردم ما بیشتر کرده است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله در پایان با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا ادامه دار خواهد بود تاکید کرد: تا وقتی که حق است و باطل،  آمریکا بداند شعار مرگ بر آمریکا نیز خواهد بود مگر این که خود را اصلاح کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار