به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان:
«عرب‌پور» گفت: دشمن با استفاده از ابزار رسانه تمام تلاش خود را معطوف برای ساقط کردن نظام اسلامی کرده است.
کد خبر: ۵۳۹۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲ - 16August 2022

دشمن با استفاده از ابزار رسانه تمام تلاش خود را برای ساقط کردن نظام اسلامی گذاشته است

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، حجت‌الاسلام و المسلمین «علی عرب‌پور» مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که با حضور سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: همکاری رسانه‌ها با مجموعه سپاه در راستای جهاد تبیین بسیار خوب و اثرگذار بوده است.

وی گفت: در جبهه حق اگر شکستی ظاهری هم وجود داشته باشد سعادت آفرین است و عاشورا این درس را به ما می‌دهد که در جبهه حق هر آنچه هست زیبایی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه خروجی جهاد تبیین رسوایی دشمن را به دنبال دارد، افزود: قرآن در ارتباط با رسالت صاحبان اندیشه ما را به تبیین حقایق دین دعوت کرده است.

وی با بیان اینکه در زمانه‌ای که دشمن سعی بر القای ناامیدی در جامعه مسلمانان دارد، جهاد تبیین امیدآفرینی جامعه را به دنبال دارد، ادامه داد: دشمن در یک جنگ ترکیبی در تمام ابعاد اقتصادی و فرهنگی و روانی در مقابل اسلام وارد شده است.

عرب‌پور با اشاره به اینکه دشمن به‌دنبال وارونه جلوه دادن حقایق دین است، بیان کرد: اگر به خوبی تبیین نشود دشمن از دین علیه ما استفاده می‌کند یعنی همان کاری که معاویه در سال‌ها پیش و داعش در دوران ما انجام داد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان خاطرنشان کرد: معاویه و یزید با استفاده از وارونه جلوه دادن حقایق دین اسلام، امام حسین (ع) را در کربلا به قتلگاه کشاندند.

وی با بیان اینکه دشمن با استفاده از ابزار رسانه هم در دوران جنگ تحمیلی و هم امروز تمام تلاش خود را برای ساقط کردن نظام اسلامی گذاشته است، گفت: وعده خدا پیروزی جبهه حق است؛ همانطور که امروز اثری از صدام نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها