به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳
پیام فرماندهی انتظامی در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی؛
فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان را به میهن اسلامی گرامی داشت.
کد خبر: ۵۳۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶ - 16August 2022

پیام فرماندهی انتظامی در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان را به میهن اسلامی گرامی‌داشت.

در متن این پیام آمده است:

بیست و ششم مرداد ماه یادآور بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن در سال 1369 و فرصتی مغتنم برای مرور حریت و رشادت‌های این غیور مردان است. افتخار آفرین هایی که وارثان مکتب حضرت زینب کبری (س) بوده و پایداری شان بر عهدی که با امام راحل داشتند، تلألویی از پذیرش مهر تابان ولایت و وطن دوستی و دینداری و حفظ شرفشان است.

قهرمانان بی ادعا و طلائیه داران نهضت عاشورا که با تکیه بر ایمان الهی در برابر رژیم سفاک بعثی توانستند چون الماسی درخشان خلوص خود را در حفظ ارزش ها و آرمان هایشان به جهانیان اثبات کنند و اگر امروز عزتمندیم و دشمنان در برابر ما پوزه بر خاک می کشند حاصل همین ایستادگی هاست.

آزادگان عزیز ما کم از شهدا، مقام و مرتبت ندارند که آنها را می توان «شهدای ناطق» نام نهاد چرا که هر یک چون کتابی گویا، خاطرات سال ها مرارت و مقاومت و هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ شهادت را در گنجینه وجود خود برای ما به ارمغان آورده اند.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تبریک این روز خجسته به آزادگان عزیز که از امتحان مکتب حسینی (ع) سربلند بیرون آمده و الگویی تمام عیار از آزادی و آزادگی می‌باشند با تأکید بر حفظ تفکر و اندیشه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به ویژه در مجموعه انتظامی؛ عزت و سربلندی همیشگی را برای کشور عزیزمان با وجود این سرمایه های عظیم معرفت و معنویت از درگاه خداوند متعال خواستار است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها