به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴
پیش‌ثبت‌نام متقاضیان اربعین حسینی که قرار بود تا روز عاشورا به پایان برسد، بار دیگر تمدید شد و تاکنون بیش از یک میلیون نفر برای شرکت در مراسم اربعین در سامانه سماح، آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.
کد خبر: ۵۳۸۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵ - 09August 2022

تمدید دوباره پیش ثبت‌نام اربعین در سامانه سماح تا ۲۱ مردادماهبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، پیش ثبت‌نام اربعین در سامانه سماح از ۱۰ تیرماه آغاز شد و قرار بود تا پایان تیرماه به پایان برسد. اما با توجه به استقبال و درخواست زائران به منظور تمدید این مهلت، با موافقت ستاد مرکزی اربعین و هماهنگی سازمان حج و زیارت به عنوان مسؤول کمیته ثبت‌نام و اعزام، این مهلت تا عاشورای حسینی تمدید شد.

در حالی که پیش ثبت‌نام اربعین باید شب گذشته به پایان می‌رسید، مسؤولان سازمان حج و زیارت پیش ثبت‌نام اربعین را بار دیگر تمدید کردند و به این ترتیب متقاضیان زیارت اربعین تا جمعه ۲۱ مردادماه فرصت دارند تا برای تشرف به اربعین حسینی در سامانه سماح پیش ثبت‌نام کنند.

تاکنون بیش از یک میلیون نفر برای زیارت اربعین در سامانه سماح، پیش ثبت‌نام کرده‌اند و پس از پایان مهلت پیش ثبت‌نام، ثبت نام اصلی از متقاضیان آغاز خواهد شد و زائران متقاضی باید بار دیگر با مراجعه به سامانه سماح، ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

بر اساس پیش‌بینی ستاد مرکزی اربعین، امسال حدود پنج میلیون ایرانی در مراسم اربعین حسینی حضور می‌یابند که با توجه به اینکه حدود یک ماه از آغاز پیش ثبت‌نام متقاضیان اربعین در سامانه سماح می‌گذرد، ۲۰ درصد زائران در این سامانه آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها