به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان با حضور ۳۰ شرکت دانش بنیان در اهواز گشایش یافت.
کد خبر: ۵۳۲۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱ - 06July 2022

افتتاح نمایشگاه محصولات دانش بنیان در اهوازبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان امروز با حضور ۳۰ شرکت دانش بنیان در اهواز گشایش یافت.

«علی مهدی پور» مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در این آیین اظهار داشت: این نمایشگاه در قالب رویداد توسعه و تعمیق اقتصاد دانش بنیان در زنجیره‌های ارزش صنایع خوزستان و عرضه محصولات دانش بنیان برپا شده است.

وی افزود: بررسی فرصت‌های توسعه محصولات دانش بنیان در صنایع خوزستان، گفت‌وگوی سازنده پیرامون دغدغه‌های مشترک و راهبردی در حوزه تولیدات دانش بنیان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی، مالی و انسانی سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در راستای رفع موانع تولید محصولات دانش‌بنیان از محورهای مهم این رویداد است.

مهدی پور گفت: معرفی و شناسایی توانمندی‌ها و قابلیت‌های فنی و خدماتی شرکت‌های دانش بنیان از مزیت‌های برپایی این نمایشگاه است و فرصتی ایجاد خواهد کرد تا واحدهای تولیدی با ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان آشنا شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان کرد: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و پژوهش محور در دستور کار شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان قرار  گرفته است.

نمایشگاه رویداد توسعه و تعمیق اقتصاد دانش بنیان در زنجیره‌های ارزش صنایع خوزستان همراه با نمایشگاه عرضه محصولات دانش بنیان، ١۵ و ١۶ تیر از ساعت ۹ تا ۱۳ در ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار خوزستان  واقع در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار