به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان:
سرهنگ «رشیدی» گفت: تهیه دانشنامه دفاع‌مقدس استان یک خدمت بزرگ در راستای فرهنگ ایثار و شهادت است؛ پس همه باید کوشش کنیم هرچه سریع‌تر و کیفی‌تر، این دانشنامه تهیه شود.
کد خبر: ۵۳۲۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۷ - 06July 2022

تهیه دانشنامه دفاع مقدس خدمتی بزرگ در راستای فرهنگ ایثار و شهادت است

 به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خرم آباد، سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان، امروز (چهارشنبه) در نشست مشترک دانشگاه لرستان و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان که با موضوع تقویت تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای تهیه دانشنامه‌ی دفاع مقدس استان لرستان و  سایت دانشنامه، در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار داشت:  در چند ماه اخیر از سالجاری، جلسات متعدد استانی و شهرستانی در راستای دانشنامه دفاع مقدس لرستان برگزار شده است.

وی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستانی دانشنامه دفاع مقدس لرستان، افزود: در اکثر شهرهای لرستان مسئول دانشنامه آن شهرها مشخص شده است که در نهایت همه مطالب گردآوری شده در دانشنامه دفاع مقدس استان گنجانده می‌شود.

 رشیدی گفت: اینکه دانشگاه لرستان اینقدر به موضوع تهیه دانشنامه دفاع مقدس اهمیت می‌دهد و طراحی  سایت دانشنامه را نیز برعهده گرفته است قابل تقدیر است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان یک خدمت بزرگ در راستای فرهنگ ایثار و شهادت است؛ پس همه باید کوشش کنیم هرچه سریع‌تر و کیفی‌تر، این دانشنامه تهیه شود.

وی خاطر نشان کرد: هدف این است که از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه لرستان برای طراحی سایت دانشنامه دفاع مقدس استان لرستان، استفاده شود.

در این نشست، تصویب شد طراحی تارنما و سایت پیشنهادی دانشنامه‌ی دفاع مقدس استان لرستان، به تیمی از متخصصان به سرپرستی «محمدباقر دولتشاهی» از دانشگاه لرستان سپرده شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار