به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد؛
دهرویه از کمک ۶۳ میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۵۳۲۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵ - 05July 2022

کمک ۶۳ میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین تهرانیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌‌پرس، محمد دهرویه معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۸۸ هزار حامی با کمیته امداد استان تهران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین همکاری دارند، اظهار داشت: حامیان در سه ماهه نخست سال جاری بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند.

وی افزود: این میزان کمک حامیان به فرزندان معنوی خود نسبت به همین مدت زمان در سال گذشته ۵۰ درصد افزایش داشته است.

دهرویه بیان کرد: چهار میلیارد و ۸۸۹ میلیون تومان از این مبلغ از طریق مراکز نیکوکاری جذب و به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه هم اکنون پنج هزار و ۴۵۱ یتیم تحت حمایت کمیته امداد در استان تهران هستند، عنوان کرد: سرانه نقدی دریافتی هر یتیم ۶۶۵ هزار تومان و سرانه غیرنقدی ۴۸۶ هزار تومان در ماه است.

وی ادامه داد: ۱۶ هزار و ۷۰۶ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند که سرانه نقدی دریافتی آنان نیز ۳۳۵ هزار تومان و سرانه غیرنقدی هر فرزند محسنین ۱۲۴ هزار تومان در ماه است.

دهرویه با اعلام روش‌های عضویت مردم نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: مردم نیکوکار علاوه بر حضور در ادارات کمیته امداد نزدیک محل زندگی خود و پایگاه‌هایی که در مناسبت‌های مختلف برپا می‌شود، می‌توانند برای پیوستن به طرح اکرام ایتام و محسنین عدد یک را به سرشماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ ارسال و یا به پایگاه اینترنتی emdad.ekram.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها